Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 40. Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини, МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини, МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ

« Назад

Вже багато зіткнулися з ситуацією, що головне сьогодні - не просто вступити до ВУЗу, а поступити в престижний навчальний заклад, диплом якого буде котируватися при працевлаштуванні. Якщо ви вирішили вступати до Мелітопольське територіальне представництво Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», то можете бути впевнені, що ваша освіта в надійних руках. Пропонована система навчання базується на знаннях досвідчених і кваліфікованих викладачів, які регулярно підтверджують свій рівень кваліфікації, а також відвідують курси її підвищення.

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини, МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ

Незалежно від обраної вами спеціальності в МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ Ви зможете отримати гідну базу знань. Всі студенти неодноразово проходять практику на підприємствах, фірмах і в компаніях. Важливо, що після закінчення Вузу їм значно легше підібрати добре оплачувану роботу. Це ще пов'язано і з тим, що у закладі працює багато практикуючих викладачів. Вступити в МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ нескладно. Для абітурієнтів спеціально відведений час для подачі документів, складено графік здачі вступних іспитів (тестів). Якщо у вас щось не вийшло, ви можете перейти на контрактну та заочну форму навчання. Незалежно від обраної форми навчання в МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ ви завжди можете розраховувати на відмінну освіту, яка обов'язково допоможе вам у кар'єрному зростанні.

МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ

Напрями навчання в МІЕСТ ВМУРЛ:

- Біологія та екологія;

- Журналістика та видавнича справа;

- Соціологія.

До 2005 року Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій (МІЕСТ) мав ранг підрозділу ВМУРЛ «Україна». У листопаді 2005 року, в зв'язку з одержанням третього рівня кваліфікації, було прийнято рішення про надання підрозділу статусу інституту.

Сьогодні Інститут акредитований за III – IV рівнем. Мета діяльності ВНЗ – надання навчальних послуг, у тому числі особам з певними вадами, через запровадження дистанційних технологій освіти.

Сьогодні тут здобувають освіту 888 студентів.

Кваліфікації, за якими відбувається навчання у ВНЗ:

- Фізична реабілітація;

- Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг;

- Видавнича діяльність та редагування;

- Соціальна діяльність;

- Екологія та охорона оточуючого середовища.

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини, МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ

Педагогічний склад Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій ВМУРЛ

Ведення навчального процесу забезпечують 77 викладачів, серед яких 7 мають ступені докторів наук, професорів, 27 – канд. наук, доцентів, 12 старших педагогів та 7 аспірантів. До читання лекцій залучаються систематично керівники та провідні фахівці промислових підприємств.

За роки становлення введено у використання після перебудови учбове приміщення по вул. Дзержинського з реабілітаційним центром, модерними комп'ютерними кабінетами, що мають доступ до мережі Internet, хімічною, екологічною аудиторіями. Кожного разу збільшується бібліотечний фонд, до можливостей студентів комп'ютерна версія учбово-наукової бібліотеки.

Підготовка студентів ґрунтується на діючих освітніх стандартах. Професорсько-педагогічний колектив Інституту розробляє навчальні плани, видає рекомендації та науково-методичні посібники для самостійного навчання. В ході навчання використовуються сучасні технології інтенсивного навчання, комп'ютерні програми з можливістю моделювання процесів і явищ, ділові ігри, особистісно-орієнтовані методики викладання.

В учбовому процесі, який проводять високоосвічені педагоги використовуються інноваційні технології інтенсивного навчання, особистісно-орієнтовані педагогічні технології, комп'ютерні програми, створені за методом розвиваючого навчання, творчістю, орієнтації на креативні уміння студента, дослідницькі технології.

Ділові ігри, заняття-диспути, розв’язання особистісно-орієнтованих ситуацій, комп'ютерні програми, що дають можливість спостерігати і моделювати на екрані явища і процеси, гіпертекстові довідкові системи, аж до міжнародної інформаційної мережі Інтернет, широко застосовуються з ціллю формування персональної траєкторії самоосвіти майбутнього фахівця.

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини

Матеріально-технічна структура Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини

Для формування спеціалістів використовується учбове приміщення з екологічної та хімічної лабораторіями, реабілітаційним центром, масажним кабінетом, комп'ютерними класами з доступом в Інтернет, тренажерний зал, буфет. Бібліотечний фонд Інституту збільшується з кожним роком. До можливостей студентів 2 читальні зали та електронна версія учбово-наукової бібліотеки.

Освітньо-методичні аудиторії допомагають професорсько-педагогічному колективу кафедр у формуванні і здійсненні всіх видів занять на певному високому учбово-методичному рівні, збагачують кафедральний учбово-методичний фонд.

В закладі є дві читальні зали. Співвідношення посадкових місць у читальних залах до загальної чисельності студентів нараховує 5,5%, що є достатнім для нормальної діяльності з літературою.

В бібліотеці, читальних залах є монографії, аналітична література, підручники та посібники минулих років видання, ілюстрована література, збірники законів України, кодекси України, бібліотека офіційних видань тощо.

Бібліотека одержує модерні високоспеціалізовані періодичні видання по сферах знань із усіх кваліфікацій, за якими здійснюється формування в закладі.

Крім персональної бази, для формування спорту береться в оренду стадіон, накритий спортивний зал та басейн.

Студентам призивного віку Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» серед небагатьох вищих учбових закладів, відповідно до розпорядження КабМіну України № 866 від 1.07.02, указу МОН України і Міністра оборони України № 221 від 12.07.02, дозволено здійснення військової підготовки за програмою офіцерів запасу. Таке навчання проведене на основі військової кафедри ЗНТУ.

Отже, МІЕСТ ВНЗ ВМУРЛ – це престижний заклад, який надає міцні знання своїм студентам не лише міста Мелітополя, але й усієї України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!