Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 39. Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", МІДМУ КПУ

Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", МІДМУ КПУ

« Назад

Загальна інформація про МІДМУ «КПУ»

Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", МІДМУ КПУ

Мелітопольський інститут державного та муніципального управління “Класичного приватного університету” (МІДМУ “КПУ”) є вищим учбовим закладом у структурі Класичного приватного університету.

Інститут є спадкоємцем Учбово-консультаційного пункту Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, що здійснив свою роботу у 1997 році і був просертифікований у 2003 році Державною атестаційною комісією (ДАК) МОН України на рівні спеціалізованих вимог бакалаврата (Сертифікат № 902022 серія АА). Утворений і проліцензований як інститут у 2002 році (Розпорядження № 54 від 01.09.2002 року).

МІДМУ “КПУ” учбовий заклад нового рангу, де освіта відбувається на засадах партнерства. В закладі працює 64 педагоги 70% з яких володіють вченими рангами та званнями, поміж яких один академік, 7 професорів, 43 доценти і старші педагоги.

Відповідно до статті 25 Закону про вищу освіту, вищі учбові установи мають два напрями – профільний і класичний. “Класичний приватний університет” проводить формування за 35 кваліфікаціями, у ньому здобуває освіту 14000 студентів. Такі рейтинги може мати тільки Класичний університет. Тому, відповідно до указу МНО України Університет став єдиним на територіях СНД Класичним приватним університетом, а Мелітопольський інститут теж змінив ім’я, що відповідає найкращим міжнародним традиціям.

Студенти МІДМУ «КПУ» активні учасники місцевих фестивалів, квестів, брейн-рингів та інших турнірів, де традиційно здобувають переможні місця. В закладі діє Юридична клініка «Правова допомога», що дає змогу майбутнім юристам здобувати практичного досвіду в період навчання. Майбутні спеціалісти з готельно-ресторанної галузі маюсь можливість здійснювати стажування у Туреччині, Польщі та США. Загальними силами місцевої влади та керівництва закладу створено парк-пам’ятку садово-паркової культури «Студентський гай», який буде розміщено на додатковій до інституту території. МІДМУ «КПУ» гордиться своїми студентами й випускниками та з впевненістю дивиться у подальшу долю.

МІДМУ КПУ

Напрямки навчання у Мелітопольському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету

Мелітопольський інститут державного та муніципального управління навчає у доросле життя молодих спеціалістів вже понад 15 років. Заклад крокує в ногу з часом, всі спеціалізації, запропоновані вступникам, дають змогу у подальшому претендувати на визначні місця. Такі спеціалізації як світова економіка, облік і аудит, фінанси і кредит, менеджмент організацій, готельно-ресторанна діяльність, правознавство, системний аналіз і управління - на сьогоднішній день, найбільш необхідні, як поміж вступників, так і роботодавців. Знання теорії повинні затверджуватись на практиці. Заклад підтримує контакти з визначними організаціями міста, де і відбувають стажування подальші професіонали МІДМУ «КПУ». Практику студенти можуть здійснювати як в рідному місті, так і за границею. Високий рівень знання англійської мови і комунікабельність - головні потреби до студентів старших курсів, які прагнуть опанувати ринок праці суміжних держав.

Головною державою - основою практики є Туреччина. Модерні готелі приймають студентів на місця аніматорів, барменів, офіціантів, робітників рецепції. Декілька тижнів освіти і згодом 3-6 місяців захоплюючої праці. Як би не було тривожно батькам віддавати своїх дітей так далеко від дому, але такий досвід не зрівняти ні з чим. Мовна практика, нові друзі, опанування своєї кваліфікації зсередини, історія і менталітет іншої країни дають змогу збільшити кругозір і змужніти.

Майбутні юристи свої трудові уміння відточують в двох прийомних юридичної клініки закладу. Складно перебільшити відповідальність у діяльності адвоката або обвинувача, що окреслює важливість становлення такої унікальної бази практики як юридична клініка «Правова допомога». Під управлінням педагогів студенти консультують, надають допомогу у створенні заяв клієнтам клініки, проводять поточну документацію. Такі здібності підкріплюються стажуванням в Мелітопольському міськрайонному суді і Мелітопольському міжрайонному управлінні юстиції. До моменту одержання диплома студенти мають повне уявлення про свої подальші професійні обов'язки.

Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", МІДМУ КПУ

Міжнародна співпраця у Мелітопольському інституті державного та муніципального управління «КПУ»

Міжнародна співпраця МІДМУ «КПУ» дає можливість приймати участь у різноманітних навчальних проектах. Вже 10 років заклад є постійним партнером проектів професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас та членів їх сімей. Головний соцпроект надав допомогу великій кількості колишніх військовослужбовців одержати освіту за конкурентоздатними спеціальностями й пристосуватися до цивільного життя.

Інститут бере до уваги не лише потреби молоді, але і більш старшого покоління. Другий рік разом зі службою зайнятості населення МІДМУ «КПУ» здійснює перепідготовку населення за програмою навчання за ваучерами. Це програма для людей старше 45 років, з трудовим стажем від 15 років. Слухачі безоплатно одержують освіту з актуальних кваліфікацій, що дає можливість відповідати модерному ринку спеціалізацій.

МІДМУ «КПУ» є модерним закладом міжнародного значення з інноваційним підходом до здійснення учбового процесу. Крім занять студенти кожного разу зайняті у різноманітних заходах, більшість з яких, стали традиціями закладу. Захоплююче студентське життя навіки лишається в серці, а високоякісна освіта дає можливість утвердитися у персональному житті. Інститут гордиться своїми студентами, поміж яких багато директорів, як державних закладів, так і комерційних організацій. Сьогоднішні студенти МІДМУ «КПУ» стоять на першій сходинці у своє майбутнє, але з кожним днем вони доводять, що будуть гідною частиною модерного суспільства нашої держави.

Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету"

Науково-дослідна робота у МІДМУ "Класичного приватного університету"

Науково-дослідна робота у МІДМУ КПУ впроваджується відповідно до "Положення організації науково-дослідної діяльності" та є важливою частиною навчального процесу. Вона відбувається на основі Законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", положення інституту, законодавчих актів щодо проведення науково-дослідної діяльності у вищих учбових закладах.

 Науково-дослідна діяльність педагогічних робітників закладу є такою ж важливою складовою їх роботи, як і учбова, методична та виховна. Науково-дослідна діяльність в закладі направлена на:

– збільшення спеціалізації педагогів з вибраної кваліфікації, беручи до уваги здійснення дисертаційних робіт;

– підвищення креативного потенціалу педагогів;

– забезпечення високоякісного знання інноваційних здобутків з предметів, що вивчаються;

– органічне об’єднання змісту освіти та положень наукової роботи;

– формування змісту учбових програм предметів, лекцій, підручників та навчальних посібників з врахуванням здобутків науки;

– приєднання студентів до креативної діяльності, навчання їх дослідження ефективних рішень питань, здобуття досвіду діяльності з вибраної кваліфікації;

– становлення різноманітних форм наукової співпраці (в тому числі світової) з закладами, установами, як безпосередньо, так і методом здійснення наукових семінарів, конференцій, олімпіад, конкурсів тощо.

Ціллю науково-дослідної роботи є: збільшення наукового потенціалу педагогів; отримання найновіших здобутків з різних сфер наук; становлення змісту учбових програм предметів, лекцій, підручників та навчальних посібників з врахуванням цих досягнень; приєднання студентів до креативної діяльності, навчання їх дослідження високоефективних методів вирішення проблем, здобуття досвіду праці з вибраної кваліфікації; наближення учбового процесу до реальних вимог суспільства і країни.

Отже, МІДМУ КПУ – це сучасний заклад, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!