Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 38. Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха "Класичного приватного університету", ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха КПУ

Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха "Класичного приватного університету", ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха КПУ

« Назад

Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха «КПУ» відзначило у 2014 році десятиліття. Надає навчальні послуги пов'язані з отримання вищої освіти на рівні спеціалізованих потреб до бакалавра, фахівця на основі Сертифікату Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України АД № 034590 від 25.05.2012р., постановою Державної акредитаційної комісії про видачу сертифікату від 26.04.2012 р., розпорядження № 95.

Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха "Класичного приватного університету", ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха КПУ

Ліцензія про Державну реєстрацію юридичної особи №224882 від 06.01.2005 р. видано виконавчим комітетом Енергодарської міської Ради Запорізької області; ідентифікаційний номер 33268771.

ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха КПУ

Контакти ЕІДМУ ім. Р.Г. Хеноха КПУ

Адреса: 71500, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Комсомольська, буд. 3.

Телефони: 8(06139) 3-18-81.

E-mail: zno.eigmu@gmail.com.

ВУЗ був заснований в 2004 році, а з 2007 року носить ім'я відомого в Енергодарі будівельника Рема Хеноха. ЕІДМУ «КПУ» очолює Валентина Шилова, доцент, канд. наук державного управління.

На даний час в закладі ведеться підготовка фахівців навчально-спеціалізованого рангу бакалавр з шести, а рівня фахівець – за п'ятьма спеціальностями. Також в структуру ЕІДМУ «КПУ» входить коледж інформаційних і соціальних технологій, який готує молодших фахівців на основі 9 та 11 класів за такими кваліфікаціями, як організація виробництва, створення програмного забезпечення, соціальна діяльність.

В інституті працюють висококваліфіковані викладачі, з яких 21 має наукові звання і вчені ступені кандидатів наук, великий досвід наукової, методичної і практичної роботи. ЕІДМУ «КПУ» постійно розвивається, має комфортне учбове приміщення сучасні комп'ютерні кабінети, бібліотеку і читальний зал, спорткомплекс з тренажерним і гімнастичним залом.

Багато студентів ЕІДМУ «КПУ» приймають активну участь не лише в суспільному житті інституту, прагнучи зробити роки навчання у рідному виші цікавими і незабутніми, але також і в міських заходах, в тому числі у патріотичних акціях на підтримку армії.

ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха "КПУ" здійснює учбову роботу згідно з Законом України “Про освіту”, свого Статуту на основі сертифікату МОН України про право надання навчальних послуг пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні спеціалізованих потреб до бакалавра і фахівця.

Учбові заняття здійснюються професорами, доцентами ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха "КПУ" високоосвіченими спеціалістами Енергодара і регіону, які мають великий досвід науково – методичної, педагогічної та практичної роботи.

Освітній процес ґрунтується на засадах науковості, гуманізму, демократизму, наступності та безперервності, незалежності від втручання громадських політичних та релігійних установ.

Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха "Класичного приватного університету", ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха КПУ

У складі установи функціонують п'ять підрозділів:

- підрозділ програмування та інформаційних технологій;

- підрозділ менеджменту;

- підрозділ соціології і соціальної діяльності;

- підрозділ економіки;

- підрозділ правознавства.

Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха "Класичного приватного університету"

До можливостей студентів Енергодарського інституту державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха Класичного приватного університету:

- комфортне учбове приміщення;

- комп’ютерні кабінети, які облаштовані модерною обчислювальною технікою;

- комп’ютери закладу поєднані в єдину сітку та мають вільний безкоштовний доступ до Інтернет;

- бібліотека; читальний зал;

- високоспеціалізовані аудиторії;

- кафе.

Ціль ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха "КПУ" - здійснення на високому рівні наукової, учбово-методичної, виховної роботи, що базується на засадах гуманізму й демократизму та направлена на становлення морально й фізично здорового, високорозумового покоління, свідомих жителів України, високоосвічених спеціалістів, готових до трудової роботи та відповідальних за долю суспільства, країни й людства.

Отже, ЕІДМУ ім. Р. Г. Хеноха КПУ – це сучасний заклад, який продовжує традиції КПУ і широко популярним на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!