Роздрукувати сторінку

Класичний приватний університет, КПУ

« Назад

Кожний навчальний заклад може похвалитися своїми унікальними особливостями, поділитися досвідом або запропонувати великий вибір спеціальностей. Серед абітурієнтів та студентів міста Запоріжжя та прилеглих міст користується популярністю Класичний приватний університет. У цьому Закладі вже багато років викладають найкращі фахівці в своїй області. Серед викладацького складу є професори, кандидати в доктори наук, які захистили дисертації. Завдяки високому професіоналізму викладачів КПУ заслуговує сьогодні оцінки «відмінно» за п'ятибальною системою. Роботодавці вже не раз відзначали хороший рівень підготовки випускників ВНЗ. А це, варто зауважити, найкраща оцінка, яка може бути.

Класичний приватний університет, КПУ

Важливо, що Класичний приватний університет дає можливість отримати другу вищу освіту, а також пропонує своїм студентам на вибір дві форми навчання: очну і заочну. Ставлення викладачів до процесу навчання при цьому абсолютно не змінюється. При заочному навчанні вам буде запропоновані ті ж спеціальності. Предмети читаються кваліфікованими викладачами, які працюють із «щоденниками». Щоб вступити в КПУ, вам достатньо просто подати документи та скласти вступні іспити (або написати тести). Після чого перед вами відчиняються двері в абсолютно новий світ – світ знань і високооплачуваної роботи.

Напрями навчання КПУ:

- Журналістика та видавнича справа;

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Фізкультура і спорт;

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

КПУ

Історія заснування Класичного приватного університету (КПУ)

Роком заснування Університету є 1992 р. Це приватний навчальний заклад зумів домогтися звання кращого в місті ВНЗ за результатами незалежних оцінок ЮНЕСКО.

Навчальний процес забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький штат, у складі якого 74 професори і доктори наук, доцентів 201 і кандидат наук. Також тут працюють академіки різних галузей знань, заслужені юристи, працівники освіти, тренера.

Більше 10 000 студентів отримують освіту в стінах ВНЗ.

Студенти отримують освіту в одному з Інститутів:

- Управління;

- Права ім. Ст. Сташиса;

- Економіки;

- Іноземної філології;

- Журналістики і масової комунікації

- Інформаційних технологій в освіті;

- Здоров'я, спорту і туризму.

Класичний приватний університет, КПУ

Матеріально технічна база КПУ

Матеріально-технічна база: 3 шестиповерхових навчальних корпуси, мультимедійні та комп'ютерні класи, лабораторія телебачення, фото - і радіоделом, видавництво, лінгафонний клас, буфети, спортивний комплекс, Палац спорту, студентський храм, навчально-оздоровчий комплекс. Бібліотека Університету містить 126 000 примірників навчальної та художньої літератури. Студентам надається доступ до інформаційних ресурсів університету та мережі Інтернет.

Кожен з Інститутів випускає свою газету.

Для військовозобов'язаних студентів надається можливість пройти кафедру військової підготовки.

Університет є засновником Коледжу та навчальних закладів в Енергодарі, Мелітополі, Бердянську, Кіровограді, Олександрії.

Університет постійно розширює географію міжнародної співпраці шляхом підписання договорів про співпрацю в навчальними закладами країн світу. Сьогодні вже укладено 13 договорів з університетами Польщі, Росії, Норвегії, Грузії, Китаю, Південної Кореї. Університет має можливість приймати на підготовку іноземних студентів і відправляти на стажування власних співробітників і студентів.

Класичний приватний університет розташований за адресою м. Запоріжжя, вул. Жуковського, д. 70б.

Навчання в приватному закладі вищої освіти здійснюється тільки на платній основі за програмами бакалаврату, спеціалітету, магістратури.

Вищу освіту можна отримати в Вузі за такими основними напрямами підготовки: економічна кібернетика, міжнародна економіка, економіка підприємства прикладна статистика, маркетинг, фінанси і кредит, облік і аудит, дизайн, психологія, журналістика, реклама і зв'язки з громадськістю, видавнича справа та редагування, соціальна робота, фізичне виховання, здоров'я людини, туризм, готельно-ресторанна справа, філологія, міжнародне право, правознавство, менеджмент, програмна інженерія, геодезія, картографія та землевпорядкування та ін.

За спорідненими спеціальностями випускники середніх професійних навчальних закладів можуть вступити на навчання в університет за скороченими програмами.

Талановитій молоді у КПУ надаються різні знижки в оплаті за навчання та пільги, у тому числі сто відсоткова знижка в оплаті.

Студентам університету надається можливість пройти практики в туристичних компаніях і готелях Туреччини, ознайомитися з роботою бізнесу, отримати безцінний досвід роботи за кордоном.

Класичний приватний університет

До п'ятдесяти осіб з інших країн, а так само осіб без громадянства може прийняти університет для навчання за акредитованими спеціальностями.

Університет має найкращу в місті спортивну матеріальну базу, спортивний комплекс Вузу входять стадіон, басейн, тренажерні зали, гімнастичний зал, ігровий, танцювальний зали.

Особливою популярністю серед молоді користується туристичний клуб, збірна команда якого є багаторазовим чемпіоном області з пішохідного туризму, неодноразовим володарем Кубка України з гірського туризму і т. д. За роки діяльності в клубі підготовлено більше дванадцяти кандидатів у майстри спорту зі спортивного туризму та більше шістдесяти розрядників.

Випускники КПУ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Отже, КПУ – це сучасний заклад, який навчає студентів високоякісним знанням і завжди дбаючи про їх благополуччя.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!