Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 33. Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету, БЕГК БДПУ

Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету, БЕГК БДПУ

« Назад

Бердянський економіко-гуманітарний коледж – це один з деяких учбових закладів Запорізького регіону, який об’єднуючи багатовічний досвід, традиції й модерні тенденції освіти проводить формування за кваліфікаціями й спеціальностями, які відповідають модерним необхідностям регіонального ринку праці.

Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету, БЕГК БДПУ

Контакти БЕГК БДПУ

Адрес: 71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул.12 Грудня, 13/2.

Тел.: (06153) 3-55-06, 3-53-47.

Приймальна комісія працює з 9.00 до 16.00.

БЕГК БДПУ

Загальна інформація про Бердянський економіко-гуманітарний коледж

Цей учбовий заклад розпочав свою навчальну роботу ще в 1967 році, сформувавши сильну учбову-методичну структуру з формування спеціалістів торгово-кулінарного напрямку. Реорганізувалась назва, ранг закладу, але постійним залишалась його головна ціль - високоякісна професійна підготовка молоді.

На даний час Бердянський економіко-гуманітарний діє як окреме функціональне відділення Бердянського державного педагогічного університету, який, одержавши ранг вищого учбового закладу, проводить поруч з професійною підготовкою висококваліфікованого співробітника й фахове навчання молодших фахівців.

Так, одержавши спеціальність кухаря, студенти мають змогу продовжити навчання за спеціалізацією «Виготовлення харчової продукції»; офіціант, бармен – за кваліфікацією «Ресторанне обслуговування», агент з постачання, продавець – за кваліфікацією «Товарознавство та комерційна робота» за кваліфікацією «Товарознавець в митній галузі».

Крім того, цього року БЕГК БДПУ одержав сертифікати на провадження навчальної роботи за кваліфікаціями «Економіка підприємства», «Фізичне виховання» і буде проводити набір учнів на основі 9 класів.

Тісне співтоваришування закладу з визначними університетами України створює нові учбові перспективи перед його студентами. Так, керівником закладу І. А. Макаровою було затверджено угоду з керівником Харківського державного університету харчування та торгівлі щодо продовження навчання студентів коледжу за кваліфікаціями «Виготовлення харчової продукції», «Товарознавство та комерційна робота», «Ресторанне обслуговування».

Важливими засадами у становленні освітньо-виховного процесу закладу є запровадження модерних інтерактивних технологій, якість знань, виховання доброзичливої, щирої людини.

Педагоги закладу – високоосвічені спеціалісти, спроможні виховувати не лише компетентного спеціаліста, а й креативну, упевнену в собi людину.

Тісне співтоваришування закладу з організаціями надає можливість студентам старших курсів поєднувати навчання з роботою на великих підприємствах міста.

Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету, БЕГК БДПУ

На сьогодні БЕГК БДПУ володіє сильною учбовою й матеріально-технічною структурою, до складу якої включено два учбові приміщення, модерні учбові класи, добре обладнані аудиторії, конференц-зал, комп’ютерна зала з мережею INTERNET, бібліотечний інформаційно-консультаційний центр, спортивна та актова зали.

До можливостей не місцевих студентів є комфортний гуртожиток, який розташовується в центрі міста, де утворені високоякісні умови для проживання та дозвілля студентів.

До речі, як і навчання, так і проживання учнів в гуртожитку є безоплатним. Всім студентам гарантовано стипендіальне забезпечення.

Плідна увага в БЕГК БДПУ надається становленню креативних умінь студентів. В період навчання вони мають змогу не лише отримати професійні знання, а й духовно покращитись, збільшити свій культурний рівень.

У закладі сформовані усі умови для становлення талантів художньої творчості, технічної та фахової майстерності, для змістовного дозвілля: секції, спортивні гуртки, клас студентського дозвілля в гуртожитку.

Змістовним і захоплюючим є спортивне життя закладу.

Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету

Отже, БЕГК БДПУ запрошує вас, долучитися до дружньої, креативної навчальної родини!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!