Роздрукувати сторінку

Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, ВК ТДАУ

« Назад

Василівський коледж ТДАУ - один з найдревніших учбових закладів України. За десятиліття його становлення тисячі високоосвічених спеціалістів різних кваліфікацій вийшли з його стін.

Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, ВК ТДАУ

Контакти ВК ТДАУ

Телефон: (06175) 7-52-50, 7-52-44.

Адреса: Запорізька обл., м. Василівка, мкрн. 40 років Перемоги, 15.

Сайт: http://www.vasdat.zp.ua.

E-mail: vasdat@ukr.net.

ВК ТДАУ

Історія Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету

У 1926 р. в с Ново-Миколаївка Ново-Миколаївського району Запорізької області була створена річна школа тваринників (профшкола).

У 1930 р. профшкола тваринників була реорганізована в Ново-Миколаївську середню зоотехнічні школу (технікум) відповідно до розпорядження по наркомзему СРСР від 24 липня 1930 р. № 163.

У 1953 р. (серпень) відповідно з указом по Міністерству аграрного господарства і заготівель від 15 липня 1953 р. № 406/1 технікум був перебазований в смт. Василівка Василівського р-ну Запорізької обл.

Указом по Міністерству аграрного господарства УРСР від 9 липня 1955 р. № 384 заклад змінено у Василівський зоотехнічний технікум.

Відповідно до розпорядження по Міністерству аграрного господарства УРСР від 19 липня 1956 р. № 480 в закладі сформований ветеринарний підрозділ (кваліфікація "Ветеринарна медицина").

Указом по Запорізькому обласному управлінню аграрного господарства від 21 листопада 1956 р. № 336-До в закладі відкрито заочний підрозділ. З 19 жовтня 1960 р. заклад став носити ім’я Василівський зооветеринарний технікум.

Указом по Міністерству аграрного господарства УРСР від 19 серпня 1964 р. № 228 заклад став носити ім’я радгосп-технікум "Перемога". У 1989 р. в закладі створюється нова кваліфікація "Зооветеринарія".

У 1992 р. побудували і почали заняття в новому учбовому приміщення.

У 1992 р. створюється кваліфікація "Організація і технологія здійснення фермерського господарства".

У 1993 р. створено кваліфікацію "Правознавство" і "Зберігання, консервування та переробка м'яса".

10 серпня 1998 р. в підсумку перейменування радгоспу-технікуму "Перемога" заклад відокремився і став носити ім’я Василівський державний аграрний технікум.

У 2000 р. створено кваліфікацію "Фінанси і кредит", у 2003 р. - "Оціночна діяльність".

У 2009 р. створено кваліфікацію "Обслуговування комп'ютерних структур і мереж".

Указом Міністерства сільськогосподарської політики України від 4 жовтня 2005 року № 531 "Про утворення регіональних функціональних відділень ТДАУ" заклад став носити ім’я Окреме функціональне відділення "Василівський аграрний технікум ТДАУ".

Указом Міністерства аграрної політики України від 31.05. 2007 року № 375-ВСП "Василівський аграрний технікум Таврійської державної агротехнічної академії" реорганізовано в Окреме функціональне відділення "Василівський коледж ТДАУ".

Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, ВК ТДАУ

Зовнішні контакти Василівського коледжу ТДАУ

Студенти Василівського коледжу здійснюють виробничу аграрну практику заграницею.

На протязі минулих 15-ти років Василівський коледж ТДАУ вдало приймає участь в запровадженні німецько-української програми збільшення спеціалізації фахівців-аграріїв України на аграрних організаціях Німеччини.

Студенти кваліфікацій "Організація і технологія здійснення фермерського господарства", "Ветеринарна медицина", "Виготовлення м'ясних продуктів" кожного року на протязі 4-х місяців збільшують свій практичний рівень знань за програмою "Німецького Селянського Союзу" (м. Бонн, ФРН) і Schule "Doula" (Земля Північний Рейн - Вестфалія, ФРН), ознайомлюються з визначними міжнародними технологіями виготовлення в сільськогосподарському секторі економіки, культурними, історичними здобутками країни і традицій німецького народу.

Ухвалено договір про товаришування з Німецько-Християнським Союзом з ціллю забезпечення вдалого формування та впровадження "Програми здійснення аграрної практики молодих фахівців з України, Білорусі, Російської Федерації у Федеративній Республіці Німеччині". Понад 30 студентів змогли поглибити теоретичні знання, отримані в коледжі, і опанували практичний досвід здійснення аграрного господарства фермерами ФРН.

Студенти закладу мають змогу здійснювати аграрну практику у фермерських організаціях Данії.

З 2009 року студенти та випускники закладу можуть відбувати практику чи проходити стажування в Швеції, США, Швейцарії, Фінляндії, Норвегії.

Василівський коледж ТДАУ здійснює навчання молодших фахівців за такими спеціальностями:

- Ветеринарія;

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Харчова галузь та переробка аграрної продукції;

- Право;

- Сільське господарство і лісництво;

- Економіка та підприємництво.

Спортивна база Василівського коледжу ТДАУ

Приблизно третя частина освітнього навантаження з фізичного виховання випадає саме на плавальний басейн.

У басейні займаються і студенти, зараховані за станом здоров’я до спеціальних медичних груп.

Волейбол - найвизначніший вид спорту у закладі. Завдяки масовості спортсмени на протязі десятиріччя серед найкращих в регіоні, а дівчата - багаторазові переможці серед студентів сільськогосподарських вищих учбових закладів I та ІІ рангів кваліфікації.

Спортивний зал - територія запеклих спортивних боїв міських та районних турнірів з волейболу, міні-футболу та атлетики.

Важкоатлети, гирьовики, пауерліфтери та борці упевнено відчувають себе в залі атлетичної підготовки.

Не гребують заняттями на тренажерах ігровики, легкоатлети.

Отже, Василівський коледж ТДАУ впевнено крокує вперед, застосовуючи все нові технології у навчанні.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!