Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 21. Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, МК ТДАУ

Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, МК ТДАУ

« Назад

Окреме функціональне відділення "Мелітопольський коледж ТДАУ" - одне з найдревніших учбових закладів міста.

Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, МК ТДАУ

Історія Мелітопольського коледжу ТДАУ

Своє становлення він розпочинає з 8 жовтня 1931 року, коли розпорядженням Народного комісаріату землеробства був створений Мелітопольський садово-городній технікум. Через 5 років він був реорганізований у бавовницький, але вже у 1936 році напрям був поміняний на рільницький. З 1956 року заклад був реорганізований в аграрний, з 1997 року - це окреме відділення Таврійської державної агротехнічної академії, а з 1 жовтня 2007 року змінено у окреме функціональне відділення "Мелітопольський коледж ТДАУ".

Коледж розширюється, зберігаючи спадщину попередніх поколінь педагогів і студентів, створює нові кваліфікації, надаючи надійну путівку в індивідуальне доросле життя молодому поколінню.

За період з 1931 по 2007 роки учбовий заклад сформував 13215 високоосвічених спеціалістів для аграрного господарства.

МК ТДАУ

Загальна інформація про МК ТДАУ

На даний час ВСП "Мелітопольський коледж ТДАТУ" справедливо іменують кузнею технічних кадрів для аграрного господарства. У ньому здобувають освіту студенти з усіх куточків Запорізької області, а також Херсонської, Донецької, Дніпропетровської областей.

Заклад - це "Альма-матер" для 536 студентів очного підрозділу і 270 студентів заочного підрозділу. В лавах цього учбового закладу діє високоосвічений педагогічний колектив, у структурі якого 66 педагогів. Поміж них 9 педагогів-методистів, 4 відмінники освіти України і 8 - аграрної освіти і науки України, 2 старших педагога, 23 педагога вищої кваліфікації і 6 майстрів виробничого навчання.

За період становлення заклад вдало збагачував багатовіковий досвід в учбовому процесі. Його освітньо-виробничий комплекс обладнаний потрібним технологічним устаткуванням, яке широко застосовується при здійсненні теоретичних і практичних занять. Сюди включені методичні кабінети, комп'ютерні аудиторії, лабораторії, полігони для здійснення практичних занять з водіння машин, учбове господарство, виробничі майстерні.

Високоосвічені і молоді викладачі діють над запровадженням у навчальний процес інноваційних технологій навчання, формуванням високого рівня знань студентів з врахуванням вимог галузі та сьогоднішнього часу.

Матеріально-технічна структура Мелітопольського коледжу ТДАУ

Матеріально-технічна структура закладу дає можливість організувати учбово-виховний процес на рівні модерних вимог. Це два учбових приміщення, в яких розташовується 19 кабінетів, 18 аудиторій. А також є бібліотека, яка начислює більше 50 тис. екземплярів наукової, освітньої та художньої літератури, де є величезний вибір періодичних видань. Студенти мають змогу працювати у читальному залі закладу.

Для проживання студентів з сільської території заклад має гуртожиток на 240 чоловік, в якому сформовані умови для праці і дозвілля, діють побутові кімнати.

До можливостей студентів і робітників - їдальня, спортивний зал та спортивний майданчик.

Для студентської молоді сформовані всі умови для всестороннього розвитку, змістовного та цікавого дозвілля. В закладі діють спортивні гуртки: волейбол, футбол, теніс, легка атлетика, боротьба, важка атлетика та гирьовий спорт. Спортсмени закладу добре знані за територіями свого учбового закладу і міста: вони багаторазово обіймали переможні місця в районних, обласних та Загальноукраїнських турнірах.

В закладі діють гуртки художньої творчості, учасники яких приймають участь у концертах, конкурсах, вечорах, "вогниках".

Студенти закладу - активні учасники життя свого міста.

ВСП "Мелітопольський коледж ТДАТУ" створює гідну зміну - дійсних господарів на своїй землі!

Мелітопольський коледж ТДАТУ здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Будівництво та архітектура;

- Техніка та енергетика аграрного виробництва;

- Економіка та підприємництво.

Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, МК ТДАУ

Бібліотека МК ТДАУ

Своє становлення бібліотека окремого функціонального відділення «Мелітопольський коледж ТДАТУ» розпочала в 1931 році в м. Мелітополі. Прізвище співвласників бібліотеки невідомі.

Бібліотека закладу розміщена на першому поверсі, має загальну територію 200 м2. Структура бібліотека: абонемент, читальний зал на 50 чоловік, книгосховище.

Бібліотека ВСП Мелітопольського коледжу ТДАТУ є учбовим, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким функціональним відділенням і забезпечує творами друку та іншими інформаційними матеріалами освітній та виховний процеси закладу.

Фонди бібліотеки закладу є функціональною частиною загальнодержавної довідково - інформаційної структури і перебувають під охороною держави. Користування бібліотекою коледжу – безоплатне.

Книжковий фонд нараховує 33 500 екземплярів. Головний фонд – підручники, учбові посібники, методичні матеріали.

Заочне відділення МК ТДАУ

Заочний підрозділ закладу було створено у 1953 році.

За період з 1953 року заочний підрозділ сформував 6190 фахівців різноманітних кваліфікацій (механіків аграрного господарства, механіків по механізації гідромеліоративних робіт, агрономів плодовоовочеводів, гідротехніків, електромеханіків, бухгалтерів.) У сьогоднішній час заочний підрозділ проводить формування кадрів по трьом кваліфікаціям:

- Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних структур;

- Використання та ремонт меліоративних, будівельних машин і устаткування;

- Бухгалтерський облік.

На них здобуває освіту 166 студентів.

Заочний підрозділ проводить прийом студентів на навчання з 1 по 30 жовтня кожного року.

Отже, МК ТДАУ – це сучасний заклад, який готує студентів, які в подальшому добросовісно та креативно відносяться до своєї роботи, легко адаптуються в колективі та стрімко просуваються по кар’єрній сходинці.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!