Роздрукувати сторінку

Мелітопольський медичний коледж, ММК

« Назад

Мелітопольський медичний коледж — вищий учбовий заклад I рангу кваліфікації в м. Мелітополь, який готує молодших фахівців за кваліфікаціями лікувальна діяльність, сестринська діяльність і фармація.

Мелітопольський медичний коледж, ММК

Контакти ММК

Номер: (0619) 42-05-01.

Адрес: Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Кірова, 184.

Сайт: http://medcolledg.org.ua.

Історія ММК

Учбовий заклад виник у 1930 році як медична школа, готування «лікарських помічників». В 1932 році в школі було створено акушерський підрозділ, а в 1937 році — фельдшерський підрозділ. Перший випуск здійснився в 1933 році, а загалом до війни медична школа вивчила 600 фахівців.

На період окупації Мелітополя школа ліквідувала діяльність, але 3 листопада 1943 року (всього через 11 днів після звільнення міста) знову відкрила свої двері.

У повоєнний період спеціалізація школи змінилася: вона стала формувати акушерів-фельдшерів і медсестер. У 1944 році медична школа була реорганізована у фельдшерсько-акушерську, в 1954 році — в медичне училище, а в 2004 році — медичний коледж.

ММК

Сучасний стан Мелітопольського медичного коледжу

Мелітопольський медичний коледж є приватним учбовим закладом, створеним на загальній власності територіальних громад сіл, селищ та міст Запорізької області. У закладі здобувають освіту студенти із Запорізької області, і велика кількість студентів з інших куточків України. Заклад проводить формування молодших фахівців на основі 9 та 11 класів за кваліфікаціями лікувальна діяльність, сестринська діяльність і фармація.

Мелітопольський медичний коледж, ММК

Матеріально-технічна структура ММК

Для високоякісного формування спеціалістів Мелітопольський медичний коледж володіє міцною матеріально-технічною структурою. Коледж розташований у двох учбових приміщеннях, які нараховують 27 класів, 4 аудиторій та 10 учбових кабінетів, розміщених на базі лікувально-профілактичних установ та фармацевтичних організацій м. Мелітополя.

З ціллю належного інформаційного забезпечення освітнього процесу у закладі облаштовано:

- клас ТЗН;

- лінгафонний клас;

- аудиторія інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання, де застосовується глобальна сітка Internet, використовується дистанційна освіта за участю професорсько-педагогічного колективу Запорізького державного медичного університету.

Матеріально-технічна структура закладу охоплює аудиторії, що імітують класи хірургії, терапії, акушерства, педіатрії, операційний блок. Студенти здійснюють практику в Мелітопольській, Акимівській, Приазовській, Михайлівській, Веселівській районних лікарнях. На основі закладу функціонує підрозділ післядипломної освіти для медсестер.

Контакти з деякими закладами України полегшує студентам одержання вищої освіти після завершення закладу. Коледж підтримує контакти з Запорізьким державним медичним університетом і Таврійським національним університетом імені в. І. Вернадського.

Керівники ММК

Ігор Васильович Роздільський — керівник до 2012 року. Знятий з місця за одержання хабара від вступника.

Катерина Зеленцова — в. о. керівника в 2012-2013 рр.

Іван Романович Настасяк — керівник закладу з 28 травня 2013 року. 25 років працював дитячим хірургом в Мелітопольській міській лікарні № 1.

Мелітопольський медичний коледж

Традиції Мелітопольського медичного коледжу

За традицією закладу, на лінійку 1 вересня вступники виходять в білих халатах, складають клятву добре навчатися і додержуватись морального кодексу своєї майбутньої спеціальності.

Традиційним для закладу є і концерт 1 червня, до Дня захисту дітей.

Студенти закладу здійснюють різні благодійні акції для допомоги хворим дітям.

Студентське самоврядування ММК

Студентське самоврядування – це робота самих студентів та їх самоврядних органів, здійснених в межах закону України. При допомозі цих органів виявляють та застосовують креативні уміння, формують моральні характеристики, здорову ініціативу як кожного студента, так і колективу в цілому.

Ціль і завдання органів студентського самоврядування полягає у забезпеченні і здійснення студентами своїх обов’язків та захисті їх прав, що надає можливість гармонійному становленню особистості студента, створює у нього здібності майбутнього організатора, управлінця.

У Мелітопольському медичному коледжі студентське самоврядування опирається на Статут закладу і регламентується розпорядженням про студентське самоврядування.

Отже, головне завдання – сформувати чітку структуру органів самоврядування студентства, що надасть можливість заявити про себе, причому не просто заявити, а практично діяти.

Студентське самоврядування закладу формується з 24-х представників академічних груп підрозділів "Лікувальна діяльність", "Сестринська діяльність", "Фармація".

За 85 років свого становлення заклад виріс від медичної школи, яка нараховувала 30 студентів, до сильного модерного учбового закладу, в лавах якого здобуває освіту інтелектуальна і кмітлива молодь. Студенти опановують теоретичними знаннями та практичними уміннями, займаються науково-дослідницькою діяльністю. Процес одержання твердих знань нерозривно пов’язаний з становленням суспільно свідомої, духовно багатогранної, патріотичної і відповідальної особистості. З цією ціллю у закладі здійснюються різноманітні заходи, професійні турніри, тематичні виховні години. Студенти закладу беруть активну участь у громадському житті м. Мелітополя, здійснюють благодійні акції, День Донора. Студентам є що показати і в сфері знань, і в сфері спортивних здобутків, і в сфері художньої творчості. На їх виступи завжди з насолодою чекають у Центрі реабілітації інвалідів, благодійній установі «Сяйво надії», Мелітопольському інтернаті, Мелітопольській виправній колонії для неповнолітніх, міських школах та центральних територіях міста.

Біля 10 тис. минулих студентів закладу діють у лікувально-профілактичних установах та фармацевтичних організаціях м. Мелітополя, Запорізької області та України. Вони чесно і самовідважно виконують свій обов’язок, сумлінно діючи на ниві охорони громадського здоров’я.

Отже, Мелітопольський медичний коледж – це сучасний заклад освіти, який формує висококваліфікованих спеціалістів медицини.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!