Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Запорізької області \ ЗВО (ВНЗ) Запорізької області та їх рейтинг \ 11. Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗЕК ЗНТУ

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗЕК ЗНТУ

« Назад

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету (ЗЕК ЗНТУ) - один з найпопулярніших вищих учбових установ України I-II рангу кваліфікації Придніпровського промислового району.

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗЕК ЗНТУ

Контакти ЗЕК ЗНТУ

Телефон: (0612) 34-75-42, 34-46-52.

Адрес: м. Запоріжжя, проспект Леніна, 194.

Сайт: http://zetk.com.ua.

E-mail: zetk@zaporozhye.net.

ЗЕК ЗНТУ

Історія ЗЕК ЗНТУ

Історичний шлях формування учбового закладу веде свій початок з 1935 року, як Запорізького алюмінієвого технікуму.

За період становлення в закладі здобули путівку в життя більше 30 тис. молодих спеціалістів.

Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ створює різнорівневе навчання, перепідготовку молодших фахівців і бакалаврів, збільшення спеціалізації, професійне та курсове навчання спеціалістів для реалізації безперервної ступеневої освіти на Україні, відповідає головним вимогам Законів "Про освіту", "Про вищу освіту", концепції, утверджених у національній програмі "Освіта. Україна ХХІ вік", розпорядженням Болонського процесу навчання.

Загальна інформація про ЗЕК ЗНТУ

На даний час коледж проводить формування спеціалістів за навчально-кваліфікаційним рангом "молодший фахівець" за очною та заочною формами навчання за кошти бюджету та на платній основі за такими кваліфікаціями:

- Економіка підприємства;

- Технологія обробки металів на верстатах і автоматичних структурах;

- Конструювання, виготовлення і технічне обслуговування виробів електронної техніки;

- Виготовлення електричних машин і апаратів;

- Встановлення і використання електрообладнання організацій і цивільних структур;

- Розробка програмного забезпечення;

- Дизайн.

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету, ЗЕК ЗНТУ

За можливістю студенти мають змогу одержати другу вищу освіту та дипломи державного значення на підрозділі післядипломного навчання, а також отримати додаткові знання і уміння в центрі курсової перепідготовки та збільшення спеціалізації з економіки, бухгалтерського обліку, комп'ютерних технологій.

Здійснюючи соціальні замовлення регіону, заклад має всі потрібні умови для високоякісного збільшення спеціалізації, кваліфікації спеціалістів у сфері знань "Економіка і підприємництво", а саме:

- акредитовані кваліфікації по підготовці молодших фахівців;

- матеріальну структуру, що відповідає потребам МОН України;

- високопрофесійні педагогічні кадри за сертифікованими кваліфікаціями, які володіють персональним практичним досвідом діяльності з економіки та підприємництва, досвід контактів з визначними установами та підприємствами регіону з перепідготовки спеціалістів;

- замовлення на збільшення профілю (збільшення спеціалізації) та кваліфікації від Запорізького обласного центру зайнятості, облік при проведенні навчальної роботи динаміки змін у необхідностях організацій;

- потрібне учбово-методичне забезпечення.

На основі обчислювального центру закладу функціонує Центр інформаційних технологій ("ІНТЕХ"), який проводить здійснення завдань усіх підрозділів з проблем застосування обчислювальної техніки та запровадження модерних інформаційних технологій в учбово-виховному процесі. Також "ІНТЕХ" надає послуги організаціям Запоріжжя та іншим замовникам за рішенням виробничих задач по підготовці і перепідготовці кадрів, формування конструкторсько-технологічної документації з застосуванням комп'ютерної техніки, моделювання та програмування, здійснення інженерних розрахунків, по оснащенню та включення у використання автоматизованої бухгалтерської і планово-економічної звітності. На основі  Центру інформаційних технологій "ІНТЕХ", здійснюються науково-методичні конференції за загальною тематикою "Комп'ютерні технології: нові рішення".

З 2003 року заклад проводить формування майбутніх студентів на підготовчих курсах для поступлення у вищі учбові заклади України. Велика кількість учнів підготовчих курсів стають студентами закладу. Саме тому популярність підготовчих курсів кожного року підвищується.

На даний час в закладі на денному підрозділі здобуває освіту 1200 студентів, на заочному - 300 студентів. Кожного року 100 студентів отримують знання у підрозділі післядипломної освіти, більше 500 слухачів завершують курси перепідготовки.

Забезпечення освітнього процесу ЗЕК ЗНТУ

Освітньо-виховний процес створює найкращий у регіоні педагогічний колектив - високоосвічені педагоги закладу та інших учбових закладів III-IV рангів кваліфікації, які мають наукові ранги і учені ступені. Керує викладацьким складом заслужений педагог України Кормишов Ю. С.

Заняття здійснюються з застосуванням інтерактивних технологій, модерних навчальних засобів навчання.

Протягом минулих років відбувається інтенсивна комп'ютеризація та інформатизація учбового процесу. У комп'ютерних кабінетах проводяться практичні уроки, здійснюються розрахунки з курсового та дипломного проектування, а також ґрунтовних і спеціальних предметів. У період навчання передбачається опанування прикладними комп'ютерними програмами за спеціальністю, а також придбання здібностей математичного моделювання, вирішення конструкторських і технологічних завдань.

Матеріально-технічна структура ЗЕК ЗНТУ

Заклад має високу науково-матеріальну структуру: учбові приміщення, в яких розміщені 50 високоспеціалізованих класів і аудиторій, оснащених сучасним обладнанням, учбово-виробничі майстерні, 10 комп'ютерних кабінетів, бібліотека з читальним залом, їдальня, 2 спортивні зали, тренажерні зали для заняття атлетичною гімнастикою, музеї бойової слави та історії учбового закладу, медичний пункт, гуртожиток.

Студентами і педагогами закладу широко застосовується мережа Internet, до якої належать 133 персональних комп'ютера, а в локальній мережі діють 166 ПЕОМ.

В учбовому закладі функціонує студентське самоврядування, діють секції художньої творчості, технічної креативності, спортивні гуртки, публікується газета "Коледж".

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету

Співпраця  ЗЕК ЗНТУ з ВУЗами вищих рангів кваліфікації та організаціями

Зберігаючи найкращі здобутки минулих поколінь, студенти мають змогу здобувати потрібний виробничий досвід в найкращих промислових установах нашого міста.

В закладі створена ступенева освіта, яка надає змогу студентам продовжити навчання з вибраної кваліфікації за зменшеною тривалістю у Запорізькому національному технічному університеті, а також в інших вищих учбових установах III-IV рангів кваліфікації.

Довгострокові угоди закладу про співтоваришування з такими визначними організаціями  м. Запоріжжя, як "Потенціал", ВАТ "Перетворювач", ВАТ "Мотор Січ", ВАТ "Завод високовольтної апаратури", ТОВ "Укрелектромонтаж", ЗАТ "Запорізький автомобілебудівний завод", ВАТ "Запоріжтрансформатор" гарантують місце роботи студентам і дають можливість молодим фахівцям вибрати місце праці з врахуванням індивідуальних особливостей.

Запорізький коледж знаходиться на одній з найчудовіших вулиць центру міста. Всі не місцеві студенти забезпечуються гуртожитком.

Запорізький електротехнічний коледж ЗНТУ проводить формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Інформатика та обчислювальна структура;

- Мистецтво;

- Машинобудування та матеріалообробка;

- Економіка та підприємництво;

- Електроніка;

- Електротехніка і електромеханіка.

Ласкаво просимо в Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!