Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Закарпатської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Закарпатської області \ ЗВО (ВНЗ) Закарпатської області та їх рейтинг \ 28. Ужгородський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, УФ КНУКіМ

Ужгородський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, УФ КНУКіМ

« Назад

Ужгородський факультет – структурний підрозділ, що підпорядковується Міністерству освіти та науки та є складовою частиною Київського національного університету культури і мистецтв.

Контакти УФ КНУКіМ

Адреса: вул. Минайська, 38/80.

Телефон: 8 (0312) 66-21-80.

Ужгородський-факультет-Київського-національного-університету-культури-і-мистецтв УФ-КНУКіМ

Спеціальності Ужгородського факультету Київського національного університету культури і мистецтв

Навчальний заклад проводить підготовка на денному та заочному відділені за такими напрямками підготовки:

- документознавство та інформаційна діяльність;

- туризм;

- дизайн;

- економіка підприємства;

- готельно-ресторанна справа.

Організація освіти за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» грунтується на:

- застосуванні найсвіжіших освітніх технологій, форм і засобів вивчення;

- наявності і функціональному застосуванні викладацьким складом і студентами передового науково-методичної структури кваліфікації та дисциплін (навчально-методичних посібників, конспектів лекцій, практикумів та ін.);

- здатності навчатися в дистанційному режимі, використовувати засоби електричного вивчення;

- здатності заволодіти найбільш передовими програмними засобами згідно обробки інформації, управління документообігом, системами автоматизації діловодства, автоматизованими інформаційними системами;

- проходженні студентами практики в муніципальних органах управління, в провідних компаніях, підприємствах;

- сприяння інституту у влаштуванні на роботу випускників.

Посада фахівця-економіста за спеціальністю «Економіка підприємства» займає вагомий простір в текстурі фактично всіх компаній, організацій чи установ, які мають всі шанси бути у фінансовій системі країни.

Економіст виконує підрахунки собівартості продукції, складає кошторис витрат, розробляє положення фінансової та грошової діловитості компаній і організацій, описує шляхи збільшення віддачі домашньої діловитості організації.

Нерідко конкретно від економіста залежить успіх роботи як одиничного підрозділи, так і компанії. Фахівець в області економіки компанії має можливість виконувати функції економіста, клерка і керуючого відповідних служб на підприємствах, в корпораціях, організаціях та установах - усюди, де потрібно засновувати ділові стратегії і поточні наміри, а ще створювати їх втілення на практиці, управляти фінансовими діями і погоджувати роботу артистів.

Отже, УФ КНУКіМ – навчальний заклад на Закарпатті, що проводить підготовку майбутніх спеціалістів у сфері культури та мистецтва.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!