Роздрукувати сторінку

Хустський технічний коледж Товариства сприяння оборони України, ХТК ТСОУ

« Назад

Хустський технічний коледж – навчальний заклад, що підпорядковується Товариству сприяння оборони України та має 3 рівень акредитації.

Хустський-технічний-коледж-Товариства-сприяння-оборони-України, ХТК-ТСОУ

Контакти ХТК ТСОУ

Адреса: м. Хуст, Закарпатської області, вул. Львівська, 239.

Телефон: 5-23-60.

Електронна пошта: khustek@mail.ru.

Сайт: http://khustek.at.ua.

Хустський-технічний-коледж-Товариства-сприяння-оборони-України ХТК-ТСОУ

Історія ХТК ТСОУ

Хустський технічний коледж як навчальний заклад III рівня акредитації почав свою активність 1 вересня 2005. Тут учні мають ймовірність навчатися за 2 напрямками: «Комп'ютерна інженерія» та «Інженерна механіка» і дістати ці кваліфікації: «Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Коледж базується на складі Хустського автомобільного середнього навчального закладу.

Указом голови Закарпатської обласної комітету ДОСААФ потім відділення набуває статусу автономного автомотоклубу, що в 1974 році був перейменований в Хустський автомобільний середній навчальний заклад ДОСААФ. За всю історію закладу було підготовлено практично 46000 фахівців.

Наприкінці 2002 року викладацький комітет закладу реалізувало висновок про розробку на складі автошколи технічного інституту. Напевно висновок було підтримано міською радою, місцевою та районною адміністраціями.

В даний момент цінуються ті фахівці, які відмінно діють на комп’ютері і володіють уміннями його сервісу і лагодження. Потреба відмінно відати і виконувати різні операції на комп’ютері, їх лагодження.

Щоб роздобути інноваційні високоякісні пізнання одним з найкращих помічників є комп’ютер.

У даному навчальному році в технічному інституті почали виховання 2 категорії учнів, що навчаються в добре оснащених кабінетах, класах-офісах. Учні, які навчаються за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія» вивчають предмети: інженерну та комп'ютерну графіку, бази програмування та алгоритмічні мови, найвищу арифметику, операційні системи, комп'ютерну схемотехніку, бази електротехніки та електроніки, український діловий стиль; за течією «Інженер механік-авто», техно-механіку, обчислювальну техніку, службу охорони праці, авто перевезення, авто движки, концепцію і систему автомобілів, технічне використання автомобілів та ін.

Одним з головних напрямків підвищення ефективності навчального процесу і якості підготовки учнів, курсантів, студентів вважається багатопланова методична служба, яка виконується під управлінням заступників начальника Юрик М.Ю. і Ігнатко І.І. Вони приділяють величезний інтерес збільшенню професійної кваліфікації педагогів та майстрів виробничого вивчення, вдосконалення змісту, форм і способів вивчення та навчання, дослідженню, узагальненню та введенню в навчально-виховний процес багатообіцяючого педагогічного експерименту, досягнень передового виготовлення, науково-тех. прогресу.

Протягом багатьох років коледж міцно збільшує господарсько-фінансову діяльності, успіхи якої знаходяться в залежності від мистецтва орієнтуватися в критеріях ринкової системи. Професійне управління, генерація і розшук новітніх думок, вселяє оптимістичність і переконаність співробітників на перспективу. У фінансовому відношенні Хустський технічний коледж володіє відмінними підсумками - лише за 2005 рік кількість доходів склали понад 967000 грн.

Матеріально – технічна база Хустського технічного коледжу Товариства сприяння оборони України

Колектив коледжу безперервно діє над зміцненням матеріально-технічною бази. Згідно професійної спрямованості навчальні кабінети коледжу облаштовані передовим обладнанням, технічними засобами.

Мається ще кабінет згідно дослідженню верховодив дорожнього переміщення і основ схоронності, приміщення операторів комп'ютерного комплекту; 2 комп'ютерні класи та лабораторії для роботи зі студентами, які навчаються за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія» та інші.

До пропозицій студентці та студентської молодих людей при інституті є книгосховище з науковою та технічною літературою, що безперервно доповнюється.

Спеціальності ХТК ТСОУ

Навчання поводиться за наступними спеціальностями:

- Обслуговування комп’ютерних систем і мереж

У всіх секторах економіки науки, виховання, промислового виготовлення і в сімейному побуті пройшли глибокі зміни, пов'язані з розвитком найсвіжіших передових технологій. Епоха інформації зменшує дистанції, стискує час і розширює різних областей знань. Невизнання здібностей, дає інформаційна революція - означає поворот спиною до прийдешнього і до життєво принципових потоків інформації.

У взаємозв'язку з раптовим підвищенням розміру інформації зростає і потреба в обробці, заощадженні та її передачі. Істотне послаблення і прискорення обробки інформації прийшло після створення комп'ютерних сіток. Але при підйомі впровадження комп'ютерних сіток виростає і потреба в фахівцях, які готові виконувати технічний та програмний сервіс таких систем. Саме такими фахівцями і вважаються випускники кваліфікації "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж".

- Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

Фахівець здатний виконувати професійну роботу згідно з Національним класифікатором України і має можливість брати первинні посади: механік, механік згідно лагодження автотранспорту, технік-інженер (механіка), технік-технолог (механіка), механік виготовлення, механік авто колони (автогаража).

Навчаючись у нас, ви оволодієте знаннями, вміннями в області доктрин, систем, лагодження, тех. сервісу кадрів і вивчитеся застосовувати власний творчий підхід у вирішенні наукових і фактичних завдань, вдало правити передовим важким авто господарством.

Кваліфікація дозволяє:

- проводити тест і оцінку авто компанії;

- взяти участь у дослідженню стратегії і стратегії компанії з впровадженням передових способів і основ управління авто;

- вводити інноваційні способи лагодження движків і технічний сервіс, наукової організації праці на ділянці, механізацію та автоматизацію трудомістких дій і ручних справ, забезпечити завантаження і впровадження оснащення;

- проводити облік рухомого складу апаратів, авто покришок, паливно-мастильних матеріалів;

- наглядати і чітко робити проведення контрольно-дослідних оглядів.

Отже, ХТК ТСОУ – провідний навчальний заклад, що проводить підготовку за 2 спеціальностями та проводить підготовку фахівців, які будуть конкурентоспроможними на ринку праці.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!