Роздрукувати сторінку

Ужгородський коледж Київського університету культури, УК КУК

« Назад

Ужгородський коледж Київського університету культури - провідний навчальний заклад на Закарпатті, де проводиться підготовка майбутніх фахівців культури та мистецтва.

Ужгородський-коледж-Київського-університету-культури, УК-КУК

Контакти УК КУК

Адреса: м. Ужгород, вул. Минайська, 38/80.

Телефон: 0312662180.

Сайт: http://www.college-kulturi.uz.ua/pro-koledzh.

Ужгородський-коледж-Київського-університету-культури УК-КУК

Загальна інформація про Ужгородський коледж Київського університету культури

Вищий навчальний заклад III рівня акредитації створений в 1947 році в містечку Хуст. За час свого існування назва його змінювалося кілька разів: технікум, цивілізовано-освітнє училище, училище культури, а з 2007р. - Коледж культури і мистецтв.

У 1985 році, після перенесення навчального закладу в районний центр, прийнята нова сторінка літопису інституту. В даний момент Ужгородський коледж культури і мистецтв виконує освітню активність відповідно до ліцензією Міністерства освіти та науки України.

Слід підмітити, учні отримуючи професія мають всі шанси дістати свідоцтво про повну середню освіту, що надає їм великі можливості для вступу у ВНЗ.

Варто відзначити і те, що на 2-ух кваліфікаціях: Народна художня творчість та Хореографія займаються учні в групах з угорською мовою вивчення.

Ужгородський коледж культури і мистецтв - один з провідних культурних центрів області, єдиний навчальний заклад у сфері підготовки професіоналів для закладів культури нашого регіону.

В даний момент навчаються 348 учнів на денній та заочній формах вивчення. До їхніх пропозицій інноваційна навчально - матеріальна основа: 60 кабінетів для масових і індивідуальних занять, 2 комп'ютерних класи з включенням до мережі Інтернет, бібліотека з просторою читальним залом на 100 посадочних місць (книжковий фонд - 47000 примірників книжок), актовий, сценічний , фізкультурний і 4 танцювальні зали.

Працюють фольклорний офіс, студія звукозапису. Приміщення обладнані відповідними меблями, музичними приладами, забезпечені науковою та методичною літературою. Креативні колективи забезпечені сценічними костюмами. Нарівні з навчальним корпусом споруджено нинішній гуртожиток на 265 місць. На головному поверсі гуртожитку облаштована світлиця самопідготовки. Для учнів є великі здібності удосконалювати власну здатність.

Даному сприяють численні глобальні події, в яких вони добровільно приймають роль. Навчально - виховний процес в УК КУК виконує висококваліфікований вчительський колектив, що вдало і узгоджено виконує підготовку юних професіоналів. Посеред : педагоги - методисти (16), кандидати наук (2), гідні трудівники культури України (9), всенародний актор України.

Через відповідну роботу педагоги інституту часто відзначаються різними поважними заслугами.

За 65 років УК КУК підготовлено біля 9 000 професіоналів. Гордістю коледжу вважаються ті випускники, які домоглися значних успіхів на професійній сцені, стали вченими, майже всі з їх правлять відділами культури, управляють великими бібліотеками. Нинішні випускники мають ймовірність продовжити виховання в Ужгородському заочному факультеті Київського державного інституту культури і мистецтв, що працює з 2000 року.

Отже, Ужгородський коледж Київського університету культури – навчальний заклад, що поводить підготовку за 2 спеціальностями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!