Роздрукувати сторінку

Ужгородський інститут Київського університету права НАН України, УІ КІП НАН України

« Назад

Ужгородський інститут – провідний навчальний заклад, що має юридичним напрямок а підпорядковується Київському університету права НАН України.

Ужгородський-інститут-Київського-університету-права-НАН-України, УІ-КІП-НАН -України

Контакти УІ КІП НАН України

Адреса: м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89 а.

Телефон:0312 65 53 00.

Електронна пошта: Ui_kup@ukr.net.

Ужгородський-інститут-Київського-університету-права-НАН-України УІ-КІП-НАН -України

Загальна характеристика УІ КІП НАН України

Ужгородський інститут Київського університету права НАН України створений у 2002 р. УІ КІП НАН України вважається територіально відокремленим структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України у відсутності права юридичної особи, працює на держформі власності і підпорядкований Київському університету права НАН України, Державної академії наук України.

УІ КІП НАН України готовить професіоналів за спеціальністю згідно "Правознавство" на заочному відділенні.

З ліцензійним розміром 60 чоловік. Виховний на навчальний процес гарантують 15 науково-педагогічних трудівників, посеред яких 11 мають наукові ступені та експерти звання.

Успішні випускники мають всі шанси дістати щабель магістра права в Києві і вступити до аспірантури. З метою постачання навчального процесу складені довготривалі навчальні наміри, що дозволяє особам із Закарпатської області та інших ареалів України отримувати професію за ступеневою підготовкою.

Профорієнтаційна служба в даному аспекті розглядається, як важлива складова частина навчального процесу та міститься у висвітленні діловитості інституту, зокрема, в засобах глобальної інформації (Закарпатської області та всеукраїнських) науково-педагогічні трудівники гарантують проведення цільових подій згідно профорієнтаційної праці в загальноосвітніх школах і навчально-виховних закладах різного значення Ужгороді та Закарпатській області.

Часто ведуться Дні відкритих дверей для учнів. В рамках втілення профорієнтаційної роботи ведуться Дні законний культури, присвячуються професійні свята.

Беручи до уваги особливий географічне стан Закарпаття, підведення його до європейських держав, пріоритетним курсом в науковій роботі УІ КІП НАН вважається вивчення інтеграційних процесів у європейському науковому і освітньому місцях.

Звичайним стало проведення на складі УІ КІП НАН науково-фактичних конференцій.

Перед патронатом Київського інституту права НАН України в. Ужгород проведено 3 інтернаціональних науково-практичні конференції учнів та аспірантів «Європейське юридичне виховання і дисципліна» (2006-2008 рр.).

Співорганізаторами конференцій виступили Закарпатський державний університет, інститут Угорщини (Мішкольцького інститут) та Чехії (Верховна середній навчальний заклад підприємництва та права, м. Прага).

Відмінними ознаками результативності діловитості хоч якого інституту вважається конкурс учнів при вступі до навчального закладу і положення влаштування на роботу його випускників. Свідченням високого рейтингу Київського інституту права в Закарпатті нині його популярність ніяк не тільки в учнів, однак і наймачів області. Істотна чисельність випускників діє в районних органах державної влади, судових та правоохоронних органах, податкових адміністраціях, митних органах. Освітня та наукова активність Київського інституту права в регіоні підтримується Закарпатською районною держадміністрацією.

Отже, УІ КІП НАН – навчальний заклад проводить підготовку спеціалістів за юридичним напрямком.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!