Роздрукувати сторінку

Карпатський університет імені Августина Волошина, КаУ ім. А. Волошина

« Назад

Приватний вищий навчальний заклад "Карпатський університет імені Августина Волошина" заснований на приватній власності і підпорядкований засновнику та входить до системи Міністерства освіти і науки України у відповідності до положень діючого законодавства «Про вищу освіту», що регламентують освітньо-наукову діяльність приватних вищих навчальних закладів.

Карпатський-університет-імені-Августина-Волошина, КаУ-ім.-А.-Волошина

Контакти КаУ ім. А. Волошина

Адреса: м. Ужгород, пл. Театральна, 5-7.

Телефон: (0312) 61-28-01.

Електронна пошта:aau_2006@ukr.net.

Сайт: www.kau.com.ua.

Карпатський-університет-імені-Августина-Волошина

Історія Карпатського університету імені Августина Волошина

Університет створено за узгодженням зі спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки (затверджено Статут міністерством освіти і науки України 14 листопада 2002 р.) та Закарпатською обласною державною адміністрацією.

Університет є правонаступником приватного вищого навчального закладу Українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія", створеного за рішенням власника 20 квітня 2001 року, зареєстрованого розпорядженням Ужгородського міського голови за від 26 квітня 2001 року, перереєстрованого Ужгородським міськвиконкомом 13 червня 2002 року.

Рішенням власника від 23 січня 2006 року назву даного приватного вищого навчального закладу перейменовано на Карпатський університет імені Августина Волошина".

Університет входить до складу духовно-навчально-наукової структури Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія (вищий духовний навчальний заклад Української православної церкви) - Карпатський університет імені Августина Волошина (приватний вищий навчальний заклад) направах збереження статусу юридичної особи.

Університет є ВНЗ з III-IV рівнів державної акредитації, порядок проведення якої визначається законодавством України про вищу освіту.

Міжнародне співробітництво КаУ ім. А. Волошина

Університет може приймати участь у діяльності інтернаціональних організацій.

Університет може укладати угоди про співробітництво, установлювати безсумнівні взаємовідносини з науковими установами освіти зарубіжних країн, інтернаціональними організаціями, фондами відповідно до чинного законодавства України.

Університет може реалізувати міжнародне співробітництво відповідно до чинного законодавства на основі договорів, укладених з зарубіжними юридичними та фізичним особами, мати на рахунку кошти в іноземній валюті.

Основними видами інтернаціонального співробітництва університету є:

- учення іноземних студентів, післядипломна підготовка та підняття кваліфікації іноземних громадян;

- організація спільної підготовки й практики студентів;

- проведення спільних наукових розробок;

- здійснення наукових робіт за грантами, започаткованими фондами іноземних держав;

- реалізація інших видів інтернаціонального співробітництва, передбачених чинним законодавством.

Карпатський університет імені Августина Волошина за участю Вищого лінгвістичної середні навчальні заклади, Компанії «Українська-польський центр абстрактних розмінів» дає програму паралельного вивчення згідно європейським стандартам.

Карпатський-університет-імені-Августина-Волошина КаУ-ім.-А.-Волошина

Учень ВУЗу КаУ ім. А. Волошина, навчаючись з програми здобуте такі можливості:

- отримає відразу найвищу освіту з стандартів Євросоюзу та України;

- здобуде відразу 2 дипломи;

- набуде стипендії ЄС;

- здобули гранти на наукові вивчення;

- пройти стажування та практику на підприємствах ЄС з можливістю влаштування на роботу;

- удосконалити мовну підготовку.

Навчання проводиться на таких спеціальностях: правознавство, економіка підприємства, соціальна педагогіка.

Навчання проводиться на денному та заочному відділеннях за кошти юридичних та фізичних осіб. Середня вартість навчання становить: 4450 гривень. В користування іногородніх студентів: гуртожиток, де створені всі умови для проживання та підготовка до навчання.

Відділи КаУ ім. А. Волошина

Юридичний відділ вважається структурним підрозділом Карпатського інституту прізвища Августина Волошина, і підпорядковується безпосередньо ректору університету.

Управляється відділ, як статутом інституту, указами ректора отак і конституції України, офісом міністрів України, Міністерством виховання та науки України.

Відділ кадрів разом з керівниками підрозділів інституту гарантує добір і вірне розташування, впровадження співробітників науково-педагогічного, наукового, адміністративно-управлінського, інженерно-технічного, навчально-додаткового та обслуговуючого персоналу по їх освітніми та діловими якостями.

Організує облік власного складу, звітність про нього і збереження поставленої документації.

Відділ кадрів бере участь в організації роботи атестаційних та конкурсних комісій інституту. Проводить прийом людей з питань прийому, звільнення та інших питань, що стосуються трудової діяльності.

Отже, КаУ ім. А. Волошина– навчальний заклад, що проводить підготовку за необхідними спеціальностями, випускники яких є конкурентоспроможними на ринку праці.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!