Роздрукувати сторінку

Берегівський медичний коледж, БМК

« Назад

Берегівський медичний коледж – сучасний навчальний заклад, що проводить підготовку за медичними напрямками підготовки.

Берегівський-медичний-колледж

Контакти БМК

Адреса: м. Берегове, вул. Мукачівська, 3.

Телефон: (03141) 2 33 54.

Електронна пошта: bereg.med.kol@gmail.com.

Сайт: www.bmk.beregovo.net.

Берегівський-медичний-колледж БМК

Історія Берегівського медичного коледжу

Історія Берегівського медколеджа бере початок далекого 1946 році з акушерської середні навчальні заклади, в 1947 році була перейменована в фельдшерсько-акушерський середній навчальний заклад.

У 1954 році середній навчальний заклад був реорганізований в медучилище з фельдшерським, акушерським і мед сестринським відділеннями.

У 1993 році, враховуючи індивідуальності державного складу Закарпатської області, було безперешкодно фельдшерську категорію з угорською мовою вивчення.

У 2000 році - безперешкодно відкрито відділ «Фармація», в 2005 році - відділ післядипломної підготовки середніх мед і фармацевтичних професіоналів. У тому році Берегівське медучилище реорганізоване в Берегівський медичний коледж.

Берегівський-медичний-колледж, БМК

Циклові комісії та спеціальності Берегівського медичного коледжу

1. Комісія хірургічних дисциплін

Голова циклової комісії - Стефанишин Віктор Іванович, педагог хірургії, група І, Ужгородський державний інститут, меддепартамент 2003.

Склад комісії: до складу циклової комісії вступають 5 педагогів, з яких 1 педагог найвищої групи, 1 педагог методист, 1 спеціаліст I групи, 2 фахівці другої групи.

Проблема над якою комісія діє в даному році: багатостороннє підняття кваліфікації, професійного і педагогічного професіоналізму педагогів, а в остаточному результаті - придбання позитивних підсумків навчально-виховної роботи. На першу чергу висуваються потреби формування творчої, функціональної, серйозної персони майбутнього фахівця. Нинішній учень ВУЗу зобов'язаний відчувати обов'язок через властивість власного вивчення.

Тому перед педагогами стоїть першочергове завдання:

- розвинути інтерес до вивчення хірургічних дисциплін;

- утворити майстерно націлену мотивування до процесу вивчення;

- навчити учнів клінічного мислення, знання самостійно намірятися власну навчальну активність і втілити її, а ще опрацювання і зміцнення фактичних умінь і умінь.

Тісніше зазвичай в даному році було проведено тиждень предметної циклової комісії як один з принципових способів становлення творчої енергійності учнів і реалізації співтворчості педагога та учнів у загальному вирішенні принципових навчальних проблем.

2. Комісія педіатричних та вузьких дисциплін

Голова циклової комісії - Сідун Мирослава Михайлівна, Ужгородський державний університет, медичний факультет 2002, педагог неврології та психіатрії з наркологією, спец I групи.

Головна задача комісії: підняти властивості пізнань учнів маршрутом поліпшення і введення передових способів вивчення, поліпшення і класифікація інформаційних технологій, організація самостійної роботи учнів, підвищення якості виконання фактичних умінь, тренінгових занять, системи ситуаційного прогнозування.

До складу комісії вступає 6 педагогів: 1 спеціаліст найвищої групи, педагог-методист, 2 спеціалісти найвищої групи, 1 фахівець 1 групи і 2 професіонали другий групи.

Проблема над якою діє комісія в 2014-2015 навчальному році: поліпшення фактичних рад та введення їх для організації навчального процесу в університетах I-II значення акредитації.

У листопаді 2014 було проведено тиждень на тему: "Шкідливі звички - соціальна проблема співтовариства". Тиждень включав різні події згідно світлу проблематичного питання, зокрема велися виставка-конкурс санбюлетнів, промоакція "Юне походження супротив куріння".

3. Комісія хірургічних дисциплін

Голова циклової комісії - Божко Наталія Олександрівна, педагог вищої категорії, педагог терапії.

Головним завданням комісії вважається використання основ дискусійності, проблемності, індивідуалізації вивчення.

Кількість циклової комісії дорівнює 8 педагогів, з них: 1 педагог-методист, 4 педагога з найвищою групою, 3 педагога спеца.

У даному році комісія діє над такою проблемою: підняття значення підготовки професіоналів маршрутом введення напружених технологій вивчення.

Проведено наступні розкриті заняття: абстрактне рукоділля з внутрішньої медицини «Цироз печінки», педагог - Шехтер Л.М.; фактичне рукоділля згідно основам медсестринства «Внутрішньовенне струминне вступ лікувальних засобів», педагог Рошко Н.А.

4. Комісія природничо-наукової підготовки

Голова комісії - Климова Перлина Вікторівна, педагог епідеміології I-ї групи. Закінчила Львівський муніципальний медичний ВНЗ в 1974 році.

Головна задача комісії - постачання високоякісної базової і фактичної підготовки учнів відповідно передовим потребам кадрової політичні діячі, реалізованої МОЗ України.

Проблема над якою діє комісія в даному році постачання введення інноваційних технологій вивчення та навчання на базі комп'ютерних технологій.

5. Комісія точних і природничих дисциплін

Голова циклової комісії - Попліко Магдалина Юріївна, викладач-методист, закінчив Ужгородський державний університет.

Головна задача комісії: підняття властивості пізнань учнів при формуванні передового висококваліфікованого фахівця.

Проблема над якою в даному році діє комісія: активізація процесу на складі застосування передових педагогічних та інформаційних технологій.

Проведено розкрите рукоділля згідно фізики на тему «Гальванічний струм в розчинах і розплавах електролітів» - педагог Кенийз М. М.

6. Комісія соціально-гуманітарних дисциплін

Проблема над якою діє комісія в даному році: поліпшення навчального процесу завдяки широкому застосуванню передових функціональних форм і способів вивчення як засобу збільшення навчального мотивування учнів на заняттях і в позааудиторний час.

Основними напрямками роботи вважаються:

- постійне відновлення програм з усіх навчальних дисциплін;

- комплексне навчально-методичне постачання всіх речей комісії;

- опорні конспекти згідно темам, випробування, поради;

- проведення методичних засідань комісії;

- розмаїття форм і способів контролювання пізнань учнів.

Отже, Берегівський медичний коледж – це ВНЗ на Закарпатті, що проводить набір абітурієнтів, які в майбутньому будуть спеціалістами своєї справи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!