Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Закарпатської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Закарпатської області \ ЗВО (ВНЗ) Закарпатської області та їх рейтинг \ 10. Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, УТЕІ КНТЕУ

Ужгородський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, УТЕІ КНТЕУ

« Назад

УТЕІ КНТЕУ - провідний навчальний заклад, що проводить підготовку фахівців належним чином та є одним х найкращих ВНЗ на Закарпатті.

Ужгородський-торговельно-економічний-інститут-Київського-національного-торговельно-економічного-університету, УТЕІ-КНТЕУ

Контакти УТЕІ КНТЕУ

Адреса: вул. Коритнянська, будинок 4.

Телефон: (0312) 66-12-95.

Сайт: http://www.utei-knteu.org.ua.

Електронна пошта: info@utei-knteu.org.ua.

Ужгородський-торговельно-економічний-інститут-Київського-національного-торговельно-економічного-університету УТЕІ-КНТЕУ

Загальна характеристика УТЕІ КНТЕУ

Закарпатська область, в силу власного географічного розташування (єдина область в Україні, яка відразу примикає з 4-ма європейськими державами - Румунією, Угорщиною, Словаччиною, Польщею), неповторних природно-кліматичних умов (високий ландшафт, мінеральні цілющі інформатори, м'який клімат) володіє цікаві стратегічні гідності для становлення цілісного ряду секторів економіки. До цього тільки, напевно доторкається зовнішньоекономічна діловитості, торгівлі, сфери послуг, становлення туристично-рекреаційного ансамблю, готельно-ресторанного бізнесу та ін. Тому проблема підготовки співробітників для реалізації концепції стабільного фінансового становлення області вважається дуже важливою. При цьому для гармонійного становлення даних секторів економіки потрібна підготовка фахівців різних кваліфікаційних значень - від трудящих по професіоналів з верховним вихованням.

З іншої сторони на правило  Закарпатська область займала, і в даний момент ще займає, крайній простір в Україні згідно чисельності учнів на душу народонаселення. Наявні в той час в околиці найвищі навчальні заклади - Ужгородський державний університет, Мукачівський науково-технічний ВУЗ і Ужгородський муніципальний ВНЗ інформатики, економіки і права ніяк не мали спроможності здійснити ступеневу підготовку професіоналів для перерахованих вище секторів економіки , враховуючи підготовку "молодших професіоналів "цільним поблизу технікумів і училищ краю.

Саме за його допомогою Міністра освіти України Зайчука Валентином Олександровичем був підписаний указ перед №459 від 30.12.1999 року "Про розробку Ужгородського навчального центру Київського муніципального торгово-фінансового інституту".

Згідно з цим указом Міністерства виховання України ректором Мазаракі А.А. був підписаний указ Київського муніципального торгово-фінансового інституту (КНТЕУ) згідно №140 від 28.01.2000 року "Про розробку Ужгородського навчального центру КДТЕУ" як структурного підрозділу КНТЕУ у відсутності права юридичної личка. Цим адже указом було підтверджено "Стан про Ужгородський тренувальний центр КНТЕУ" і, враховуючи накопичений значимий експеримент роботи згідно підготовці професіоналів, присутність висококваліфікованих педагогів у Вінницькому торгово-фінансовому ВУЗі КНТЕУ конкретно даному інституту були дані можливості виконувати від прізвища інституту управління Ужгородським навчальним центром, а ще облік його економно-фінансової діяльності.

Подальшим кроком становлення центру став 2002. На 1 січня 2002 року в центрі проводилася перепідготовка 54 професіоналів згідно кваліфікації  "Гроші" і навчалося лише згідно заочній формі вивчення 57 учнів згідно кваліфікації "Гроші"; 62 учнів згідно кваліфікації "Облік і аудит" та 60 учнів згідно кваліфікації "Маркетинг зовнішньоекономічної діловитості" через рахунок ліцензійного розміру підготовки УТЕІ КНТЕУ.

Тісніше з квітня 2002 року виховання учнів стартувало в приміщеннях будови згідно вул. Корятовича, 1, які були передані Ужгородському технікуму згідно рішенню Ужгородської міської ради. У даному  корпусі була організована служба деканату навчального центру на постійній основі.

Інтенсивна служба над цим питанням, за допомогою головного інституту, закінчилася отриманням в 2003 році 1 ліцензії навчального центру (серія АА №521129). Відповідно до придбаної ліцензією УТЕІ КНТЕУ отримав перевагу на підготовку бакалаврів згідно заочної форми вивчення згідно вбудованим навчальним намірам з неповним строком вивчення на складі освітньо-кваліфікаційного значення «менший спец» професіоналів згідно кваліфікаціям "Гроші", "Облік і аудит", "Товарознавство і платна активність" з розміром прийому 30 людей з всякої оголошеної кваліфікації.

У процесі ліцензування виявляється, ніби потрібно постановити розряд зовсім принципових питань. У першу черговість, будівлі, в яких було організовано виховання, виявилися малі за площею і такими, які ніяк не підходили потребам організації навчального процесу. Тому було вирішено винести вчення в будівлі будови Ужгородського ліцею сфери послуг на вулиці Коритнянська, 4, які ніяк не застосовувалося проте ніяк не експлуатувався з 1996 року. Потрібно було здійснити їх важливе лагодження та вирішити багато домашніх питань. Тому в 2003 році домашніми питаннями було довірено вчитися заступнику начальника центру згідно домашньої діловитості Бедзір Володимиру Саватійовичу. Була посилена служба бухгалтерії навчального центру. На обов'язок головного бухгалтера запросили Гедеон Марію Іванівну, яка діяла за даного основним бухгалтером централізованої бухгалтерії при Ужгородській районний медичної клініки і мала експеримент роботи в бухгалтерії виховання в управлінні виховання Закарпатської районний державної адміністрації.

Подальшим кроком становлення центру була його структуризація як навчального закладу. Тому відповідно до указами ректора КНТЕУ від 28.11.2003 року через №3142 "Про розробку кафедр в Ужгородському центрі" і №3142 "Про розробку Наукового працівника ради в Ужгородському навчальному центрі" були зроблені 2 кафедри та організована служба Наукового працівника ради центру.

Через роки функціонування в Ужгородському центрі раз на рік нарощуються розміри підготовки професіоналів з верховним вихованням. У взаємозв'язку з цим довелося приростити ліцензовані розміри прийому. На нинішній день в УТЕІ КНТЕУ вчиться 1300 учнів.

У 2006 році розпочато підготовку професіоналів згідно кваліфікацій "Маркетинг туристичної промисловості" та "Маркетинг готельно-ресторанного бізнесу" згідно денній формі вивчення. Напевно чудово новенька сторінка в розвинену відокремленого структурного підрозділу КНТЕУ.

Розбираючи обстановку, згідно функціонуванню всіх навчальних закладів на місцевості Закарпатської області, які водять підготовку професіоналів різних значень акредитації, управління навчального закладу прийшла до висновку, ніби  назріла потреба, однак і справжня ймовірність зосередити підготовку професіоналів для сервісу туристичної промисловості та готельно-ресторанного обслуговування завдяки створенню на складі Ужгородського навчального центру Київського державного торговельно-фінансового інституту, Ужгородського платного технікуму та Ужгородського верховного професійного училища КНТЕУ - Ужгородського торгово-фінансового ВУЗу КНТЕУ. Схожа методика була збуту при винахід Вінницького торговельно-фінансового, Чернівецького торговельно-фінансового та Харківського торговельно-фінансового ВУЗу КНТЕУ.

У 2012 році на підставі рішень Міністерства виховання і науки України в Закарпатській області у складі Київського державного торговельно-фінансового інституту створений Ужгородський торгово-народногосподарський ВУЗ, Ужгородський торгово-народногосподарський інститут і Ужгородське найвище училище, в яких проводиться ступінчаста підготовка професіоналів для державної служби, виробничої сфери, роботи в гендлярських, туристичних, санаторно-курортних установах, готельно-ресторанному господарстві.

Вступ до КНТЕУ навчальних закладів різних значень акредитації дозволяє реалізувати наскрізну підготовку професіоналів від трудящих спеціальностей професіоналів з верховним вихованням для сервісу сфери торгівлі, туризму, готельно-ресторанного бізнесу та інших секторів економіки.

Першочерговим завданням інститутів робиться підготовка професіоналів за течією "Маркетинг" за  кваліфікаціям "Маркетинг туристичної промисловості" та "Маркетинг готельно-ресторанного бізнесу". Актуальна ще підготовка професіоналів за течією "Харчова розробка та інженерія" згідно кваліфікації "Розробка годування". Здійснення останнього вважається постачання висококваліфікованими кадрами ніяк не тільки туристичної гілки і готельно-ресторанного бізнесу, однак постачання високоякісних конфігурацій в обслуговуванні відпочиваючих на курортах Закарпаття.

На нинішній день учні центру мають всі потрібні умови для високоякісного вивчення та дозвілля. До їхніх пропозицій спортивна платформа, буфети, веб-кафе, пункт та ін. Під час вивчення вони проходять практику на провідних підприємствах та установах Закарпатської області.

УТЕІ КНТЕУ розвиває міжнародні взаємозв'язку з Празьким і Берлінським готельно-туристичним інститутами (Чехія, Німеччина), Академією туристичного, ресторанного та готельного бізнесу (Австрія), Ніредьгазськім торгашеським інститутом Угорщина), Кошицьким інститутом ім. Шафарик (Словаччина), Познанський найвищої школою бізнесу та закордонних мов (Польща). Професорсько-учительський склад проходить стажування через психологічним бар'єром: Інституті Paris-Sud (Франція) і Познанської найвищої школі бізнесу та закордонних мов (Польща).

Виникнення в ареалі ще 1-го верховного навчального закладу неодмінно вважається позитивним фактором, враховуючи виховання в околиці ще 1-го центру виховання і культури.

Створення прийдешнього професорсько-викладацького колективу робиться тим причиною, який надихає до виходу в світ висококваліфікованих педагогів. У власну черговість залучення молодих людей до навчання, створення очікувань на забезпечене життя вважається дуже важливим чинником у розвитку ніяк не тільки ареалу, однак і всієї держави.

Створення забезпеченої сприятливої спільноти робиться гарною причиною для розширення туристичної промисловості, яка має можливість починати пріоритетним вектором регіонального становлення, забезпечивши реальний стійке фінансове формування Закарпаття.

Отже, УТЕІ КНТЕУ - провідний навчальний заклад, що проводить підготовку фахівців належним чином та є одним х найкращих ВНЗ на Закарпатті.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!