Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Волинської області \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області та їх рейтинг \ 29. Волинська філія Національної академії статистики, обліку та аудиту, Волинська філія НАСОА

Волинська філія Національної академії статистики, обліку та аудиту, Волинська філія НАСОА

« Назад

ВФ НАСОА – навчальний заклад на Волині, що проводить підготовку за спеціальність «Облік та аудит».

Волинська-філія-Національної-академії-статистики,-обліку-та-аудиту ВФ-НАСОА

Контакти ВФ НАСОА

Адреса: м. Луцьк, вул. Винниченка, 67.

Телефон: (03322)-4-20-17.

Волинська-філія-Національної-академії-статистики,-обліку-та-аудиту, ВФ-НАСОА

Загальна характеристика про Волинську філію Національної академії статистики, обліку та аудиту

Волинська філія Національної академії статистики, обліку та аудиту – провідний ВНЗ державної форм власності, до 2004 року був у загальнодержавній формі власності, що почав свою діяльність 1 липня 1998 року. Остання реєстрація навчального закладу відбулася 24 березня 2005 року Шевченківською районною адміністрацією у м. Києві.

Керівником навчального закладу є: Кичалюк Володимир Миколайович.

Основним напрямком роботи вважається: підготовка та надання освіти спеціалістам з вищою освітою.

Навчальний процес забезпечений необхідними навчальними приміщеннями, санітарно - технічний стан яких відповідає Державним будівельним нормам. Система контролю за дотриманням вимог техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежної безпеки відповідає існуючим вимогам.

Аудиторні приміщення обладнані під спеціалізовані кабінети для проведення занять з окремих дисциплін. Комп‘ютерний клас забезпечений достатньою кількістю робочих місць для самостійної роботи студентів. З метою більш повного використання можливостей комп'ютерного класу, викладачами можуть використовуватися мультимедійна техніка.

Комп‘ютерний клас кафедри обліку і аудиту обладнаний відповідною комп‘ютерною технікою та підключені до системи Internet.

Навчання забезпечується кафедрою обліку та аудиту.

Система практичної підготовки фахівців включає різні види навчальної та виробничої практики, які дозволяють послідовно підвищувати рівень професійних знань та практичних навичок.

Отже, Волинська філія Національної академії статистики, обліку та аудиту – навчальний заклад на Волині, що проводить підготовку кадрів з вищою освіто за напрямком облік та аудит.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!