Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Волинської області \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області та їх рейтинг \ 23. Луцький біотехнічний інститут ПВНЗ "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая", ЛБІ МНТУ

Луцький біотехнічний інститут ПВНЗ "Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая", ЛБІ МНТУ

« Назад

Луцький біотехнічний інститут Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая – провідний ВНЗ на Волині, що проводить підготовку за медичними, економічними та комп’ютерними напрямками підготовки.

У 1993 році Національний університет України (КПІ), Інститут кібернетики. Глушков Національна академія наук України, корпорація IBM (США) встановили, вищий навчальний заклад нового типу - Міжнародний науково-технічний університет.

Луцький-біотехнічний-інститут-Міжнародний-науково-технічний-університет-імені-академіка-Юрія-Бугая

Контакти ЛБІ МНТУ

Адреса: м. Луцьк, вул. Сагайдачного, 6.

Телефон::(0332) 25-13-82.

Електронна пошта: lbi_mntu@ukr.net.

Сайт: lbi.lutsk.ua.

ЛБІ-МНТУ

Матеріально-технічна база Луцького біотехнічного інституту Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая

Матеріально-технічна база: 6 класних кімнат, лабораторій, 10 кабінетів, 32 комп'ютерних лабораторій, 103 персональних комп'ютерів, бібліотека, читальний зал на 100 місць, їдальня на 100 чоловік, спортивний комплекс гуртожитку.

Комп'ютерні класи об'єднані в локальну мережу. Реалізовані підключення до Інтернету, стало можливим поглибити науковий зміст інформації.

Луцький-біотехнічний-інститут-Міжнародний-науково-технічний-університет-імені-академіка-Юрія-Бугая ЛБІ-МНТУ

Керівництво ЛБІ МНТУ

Стеценко Григорій Семенович Ректор. Доктор медичних наук, професор, академік Академії медико-технічних наук України.

Автор понад 100 наукових праць, має 2 патенти на винаходи: "Система діагностики захворювань" та "Пристрій для діагностики захворювань".

Народився 30 вересня 1943 року в с. Сутиски на Вінниччині.

Пройшов шлях від сільського лікаря до професора медицини (Берездівська дільнична лікарня Славутського району; Ізяславський район Хмельницької області, Вінницький державний університет імені М.1 Пирогова).

Очолив навчальний заклад у 1996 р.

Основними спрямуваннями Луцького біотехнічного інституту Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугаяє підготовка досвідчених спеціалістів у сфері медичної техніки.

Враховуючи постійне вдосконалення сучасної медичної техніки та об'єктів, складність його служби в умовах клінічної практики у підготовці медичних і біотехнічних пристроїв, студенти освоюють технічні та медичні дисципліни.

Цей підхід дозволяє поліпшити підготовку медичних інженерів, звичайно, підняти не тільки ефективне функціонування сучасної медичної техніки в охороні здоров'я, але рівень нових вітчизняних розробок.

ЛБІ МНТУініціював наукові розробки в реалізації законодавства охорони здоров'я на регіональному рівні.

Заклад приймає завзяту участь у реалізації проекту Tempus Tasis.

У закладі навчаються на денній формі - 630 студентів, на заочній - 520 студентів. Професорсько-викладацький склад: серед 50 викладачів - 14 професорів, докторів наук, 20 доцентів, кандидатів наук.

Студентам, яким надано статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, сиротам, дітям з багатодітних сімей, медалістам, переможцям олімпіад надається знижка в оплоті за навчання.

Луцький-біотехнічний-інститут-Міжнародний-науково-технічний-університет-імені-академіка-Юрія-Бугая, ЛБІ-МНТУ

Виховна робота ЛБІ МНТУ

Реформи системи освіти в Україні, розвиток ринкових відносин, розвиток наукових і професійних відносин з іншими державами існуючої системи повинна бути поліпшена підготовкою медичних працівників до світових стандартів.

Вимоги до якості навчання, що призводить до поліпшення методів викладання, підвищення дослідження. Кваліфікований навчальний процес в інституті забезпечують 27 досвідчених професіоналів, у тому числі доктора медико-технічних наук, 3 професори, 19 кандидатів наук, 5 старших викладачів, 2 фахівців.

Підставою для дослідження комп'ютерних і інформаційних технологій є 70 сучасних комп'ютерів, придбаних протягом багатьох років. Для того, щоб розширити можливості для інформації, комп’ютери підключенні до глобальної мережі Інтернет.

Одна з цілей сучасної освіти є самостійна робота студентів.

Для студентів викладають, лікарі, що дозволяє студентам отримати безпосередньо практичні навички та опанувати вузькоспеціалізовані дисципліни.

Напрямки підготовки ЛБІ МНТУ

1. Напрямок здоров'я людини

"Здоров'я людини" є забезпечення шкіл Волинській областях України педагогічними працівниками, які мають знання інноваційного характеру, в глибині спеціальних навичок, певний досвід їх застосування, виробництво нових знань для вирішення проблем в професійній освіті і фізичній культур, спорті, фізичній реабілітації. Необхідність підготовки фахівців у галузі "Здоров'я людини" пов’язаний із поганим станом здоров'я учнів і студентів Волинської області, поширенням професійних захворювань, пов'язаних з недостатньою фізичної активності сучасного суспільства.

Здоров'я людини - це не тільки стан тіла, коли кожен з її складових вносить свій внесок у розвиток організму, а й відсутність хвороб або фізичних дефектів і стан повного соціального, фізичного і духовного благополуччя.

Ця спеціальність дозволяє досліджувати комплекс заходів медичної і соціально-трудової реабілітації хворих та інвалідів.

2. Напрямок філологічних наук

На новітньому етапі глобалізації, інтеграції економіки до Європейського Союзу знання філології є життєво помітним для того, щоб знайти гідне місце на ринку праці.

3. Напрямок управління

Фундаментальні зміни в економіці України, що пов'язано з переходом до ринкової економіки, вимагають принципово нових методів управління, використання сучасних інструментів управління і, отже, менеджерів з дуже різними професійними навичками та перспективами.

Управління - це процес активного впливу на керівника організації для найбільш сприятливих умов для адаптації його в соціальному і економічному середовищі.

Отже, ЛБІ МНТУ – багатопрофільний навчальний заклад із значною історією в освітньому процесі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!