Роздрукувати сторінку

Приватний вищий навчальний заклад Луцький гуманітарний університет, ПВНЗ ЛГУ

« Назад

Луцький гуманітарний університет – навчальний заклад, що підпорядковувався Міністерству освіти та науки. Проводив свою діяльність до 2013 року.

Луцький-гуманітарний-університет, ЛГУ

Контакти ЛГУ

Адреса: м. Луцьк, вул. Лазо, 5

Телефон: +38(0332) 72-94-49.

Електронна пошта: lutsklaru@yahoo.com.

ЛГУ

Історія на напрямки підготовки Луцького гуманітарного університету

Приватний вищий навчальний заклад був створений в 1998 році за сприяння Волинської обласної рада Волинської обласної державної адміністрації та Луцького міськвиконкому.

Значний вплив у створенні університету була допомогти благодійного фонду імені Ярослава Мудрого, куди входять провідні підприємства Волинської області: ВАТ "Волинь Холдинг", ВАТ "Луцький Автодор", ВАТ «SKF Україна" та інші.

Відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України, університет готує фахівців:

- ОКР "бакалавр" в наступних областях: "Міжнародна економіка", "Менеджмент", "Журналістика", "Економічна кібернетика";

- ОКР «спеціаліст» в області: "Міжнародна економіка", "Міжнародний менеджмент", "Журналістики", "Економічна кібернетика";

- ОКР "магістр" спеціальності «Журналістика».

У квітні 2004 року, приватний вищий навчальний заклад відповідно до рішення ДАК був акредитований в 3 рівень.

Навчальний процес ЛГУ

Освітня діяльність Луцького гуманітарного університету націлена на рішення трьох стратегічних цілей:

1) зосередитися на піднесенні народної освіти в середній школі;

2) розробка і реалізація навчального процесу в новітніх інформаційних технологій;

3) інтеграція в міжнародний освітній і культурний простір.

З метою реалізації зазначених вище цілей, ЛГУ працює в напрямку підтримки та розвитку теоретичної і практичної освіти (практичної підготовки студентів, викладання спеціальних курсів іноземних фахівців, соціологічної підготовки та громадської діяльності).

Викладацький склад Луцького гуманітарного університету

Навчання проводять досвідчені педагоги - кандидати й доктори наук належних наукових дисциплін. Також викладають фахівців, які працюють в органах державної влади, промислових і комерційних фірмах, основних вищих навчальних закладах регіону.

В університеті створені умови для ґрунтовного вивчення іноземних мов. Студенти усіх факультетів вчать англійську й німецьку мови, а міжнародне співробітництво є дуже важливим спрямуванням роботи.

Луцький-гуманітарний-університет ЛГУ

Міжнародне співробітництво ЛГУ

Університет веде співпрацю із зарубіжними науковими центрами й установами:

- Університет штату Канзас (США), західний Міссурі державний університет (США), Міжнародний центр з медіа комунікацій. Дж. Кокс (США), Університет менеджменту і підприємництва, штат Каліфорнія (США);

- Програма Фулбрайта США та IREX;

- Корпус Миру.

В рамках міжнародних викладачів та студентів співпраці можна пройти наукове стажування в провідних зарубіжних навчальних закладів: Західний Університет Міссурі (США), Університет Канзасу (США), Ягеллонський університет (Польща), Варшавський університет (Польща) Університет. Марії Склодовська-Кюрі (Польща).

В останні роки, ЛГУ у партнерстві з вітчизняними та закордонними інститутами.

Університет реалізовані наступні проекти:

- в рамках гранту IREX в партнерстві з Волинським обласним державним телебаченням відбулася міжнародна конференція «Українська журналістика і політичної вибори";

- університет став партнером проекту прес-клубу Волинської державної телерадіокомпанії Фонду розвитку ЗМІ та посольства США в Україні " Школа телебачення";

- З вересня 2007 року по травень 2008 року в університеті діяла «Бізнес школа», основним завданням якої було ознайомлення студентів з діяльністю компаній в регіоні.

Матеріально-технічна база ЛГУ

Луцький гуманітарний університетмає своє власну будівлю, аудиторії, обладнані сучасним аудіо - візуальним устаткуванням. Є комп'ютерний центр, Інтернет і супутникове телебачення. Матеріально-технічна база відповідає стандартам й сучасним вимогам.

З січня 2004 року університет випускає газету "Сучасний", яка поширюється на Волині.

Для студентів ВУЗів, створений відпочинок, де можна займатися музикою, танцями і бути задіяним в групі драм студії.

Танцювальна група "Remix" є переможцем другого ступеня фестивалю сучасного мистецтва "Молодограй" і регіонального переможцем телевізійного конкурсу «Південний Експрес".

У 2009 році, відповідно до рішення ДАК Міністерства освіти і науки України Луцькому гуманітарному університету був привласнено статус III-IV акредитації.

Отже, 31 січня 2013 року Акредитаційна комісія України під головуванням минулого Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника прийняла рішення анулювати освітню роботу Луцького гуманітарного університету із-за виявлених недодержань в роботі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!