Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Волинської області \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області та їх рейтинг \ 16. Рожищенський коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, РК ЛНУВМБ ім. С. З. Гжицького

Рожищенський коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, РК ЛНУВМБ ім. С. З. Гжицького

« Назад

Рожищенський коледж – структурний підрозділ Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, що підпорядковується Міністерству освіти та науки.

Рожищенський-коледж-Львівського-національного-університету-ветеринарної-медицини-та-біотехнологій-імені-С.-З.-Гжицького РК-ЛНУВМБ-ім.-С.-З.-Гжицького

Контакти РК ЛНУВМБ ім. С. З. Гжицького

Адреса: вул. Грушевського, 14, м. Рожище.

Телефон: (03368) 2-13-71.

Електронна пошта: vettehnikum@ukr.net.

Сайт: http://www.koledg-lnuvm.ho.ua.

Рожищенський-коледж-Львівського-національного-університету-ветеринарної-медицини-та-біотехнологій-імені-С.-З.-Гжицького

Історія РК ЛНУВМБ ім. С. З. Гжицького

Державні архівні документи показують, що сільськогосподарська освіта функціонувала в регіоні ще в передвоєнний період. Мало хто знає, що ці школи працюють с. Тростянець, Ківерцівсього р-н, селі Бужанка і які були знищені під час фашистської окупації.

Але через відновлення колгоспів після війни, виникла необхідність фахівців у галузі сільського господарства. Ще одна причина необхідності підготовки відновлення ветеринарних спеціалістів було збільшення в сорокових роках випадків небезпечних хвороб тварин і людей - стригучий лишай, сказу великої рогатої худоби, коней, енцефаліту ящура, чуми.

У 1949 році регіональна влада вирішила створити освітні установи в підготовці зоотехніків, працівників тваринницьких ферм, ветеринарних фахівців. Підставою для цього були шкільні приміщень і обладнання.

У той же час, з 1946 в Повурську була школа для підготовки молодих фермерів і ветеринарних фахівців. Через відсутність педагогічних кадрів у школі в 1950 році було прийнято рішення закрити її.

В результаті, було встановлення ветеринарного коледжу, і відповідно до наказу Ради Міністрів СРСР 29 серпня 1956 року було відкрито два відділення - ветеринарне та зоотехнічне.

Сьогодні серед 118 сільськогосподарських технікумів і коледжів України займає важливе місце Рожищенський коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького - вищий навчальний заклад державної власності, який забезпечує утворення вищої освіти для кваліфікації молодшого спеціаліста в області:

- "Ветеринарія";

- "Виробництво і переробка продукції тваринництва".

Майже за 55-річну історію в коледжі пройшли підготовку більше 8000 висококваліфікованих фахівців - фермерів, експертів худоби, ветеринарні фельдшери.

Сьогодні випускники коледжу є одними з кращих керівників. Кращі випускники стали провідними фахівцями, вчені країни, що працюють в органах виконавчої влади, на чолі з місцевими громадами.

Рожищенський-коледж-Львівського-національного-університету-ветеринарної-медицини-та-біотехнологій-імені-С.-З.-Гжицького, РК-ЛНУВМБ-ім.-С.-З.-Гжицького

Матеріально-технічна база та викладацький склад Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького

Коледж має два навчальні корпуси, 30 класів і лабораторій, два комп'ютерні класи, бібліотека з читальним зал і бібліотечний фонд 30000 екземплярів, два гуртожитки, їдальня, виробничі потужності.

Практична підготовка студентів у навчальному ветеринарній клініці, провідних сільськогосподарських підприємств різних форм власності у ВАТ «Ковельмолоко", ВАТ "Рожище сирзавод", ВАТ "Рожище птахофабрика», Нововолинських м'ясокомбінатах, обласні та районні підприємства.

Близько 400 студентів навчаються на 2 відділеннях коледжу.

Навчання забезпечує професіоналів викладацький склад 42 викладачів, у тому числі 13 майстрів ветеринарної медицини, старші викладачі, викладачі вищої категорії, які забезпечують навчальний. Дослідження, проведені за рахунок державного бюджету, фізичних та юридичних осіб.

Отже, РК ЛНУВМБ ім. С. З. Гжицького – порідний навчальний заклад, що проводить підготовку у сфері ветеринарії.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!