Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Волинської області \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області та їх рейтинг \ 14. Волинське державне училище культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського, ВДУКіМ ім. І. Ф. Стравінського

Волинське державне училище культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського, ВДУКіМ ім. І. Ф. Стравінського

« Назад

Волинське державне училище культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського – навчальний заклад 2-3 рівнів акредитації, що проводить підготовку молодших спеціалістів.

ВДУКіМ-ім.-І.-Ф.-Стравінського

Контакти Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського

Адреса: м. Луцьк, вул. Шевченка, 50.

Телефон:(0332) 72 44 92.

Електронна пошта: vdykim@gmail.com.

Сайт: http://www.vdykim.lutsk.ua.

Волинське-державне-училище-культури-і-мистецт-імені-І.-Ф.-Стравінського ВДУКіМ-ім.-І.-Ф.-Стравінського

Історія ВДУКіМ ім. І. Ф. Стравінського

Волинське державне училище культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського створене в 1997 році на базі Луцької державної музичної школи відповідно до рішення обласної ради Волині, керівника Волинської обласної державної адміністрації та наказом культури. Школа є першим вищим навчальним заклад, яка забезпечувала спеціалістами напрямками "Мистецтво" та "Культура" на рівні кваліфікації "молодший спеціаліст".

З грудня 1998 року директор коледжу Василь Панасюк (1947 до н.е., випускник Рівненського державного інституту культури, а також директор Будинку культури Луцька, Луцької дитячої музичної школи №3), керівник Волинської організації, заслужений працівник культури України.

Відповідно до рішення Волинської обласної Ради від 23 жовтня 2009 року Волинський державний коледж культури і мистецтв був названий на честь композитора ХХ століття. Ігор Федорович Стравінський, чиє життя і робота пов'язані з Волинською областю.

Волинське-державне-училище-культури-і-мистецт-імені-І.-Ф.-Стравінського, ВДУКіМ-ім.-І.-Ф.-Стравінського

Навчальний процес та матеріально-технічна база ВДУКіМ ім. І. Ф. Стравінського

Діяльність Волинський державний коледж культури і мистецтв імені Стравінського розпочав на основі концепції Національної доктрини розвитку освіти в Україні в ХХI столітті.

Команда працює, щоб забезпечити високу якість знань і навичок студентів, їх конкурентоспроможність на ринку праці, поліпшення естетичного, етичного та морального і духовного рівня, розвитку творчих здібностей і формування громадянськості.

Навчальні приміщення складається з трьох будівель, об'єднаних в одному комплексі, в якому знаходиться класи, аудиторії, конференц-зал, хоровий клас маленький концертний зал, тренажерний зал, студія, гардеробна, бібліотека з читальним залом.

У ВДУКіМ ім. І. Ф. Стравінського є 17 класних кімнат - української літератури і фольклорної музики, музично-теоретичних дисциплін, історії мистецтва і культури, методи викладання образотворчого мистецтва, бібліотека та інші дисципліни.

Волинське-державне-училище-культури-і-мистецт-імені-І.-Ф.-Стравінського

Спеціальності ВДУКіМ ім. І. Ф. Стравінського

Навчання проводиться за такими спеціальностями:

- «Музичне мистецтво»

Основні завдання:

- володіння ґрунтовними знаннями з дисциплін музично-теоретичного та музично-історичного циклів;

- володіння сукупністю спеціальних науково-дослідницьких, виконавських, методологічних та організаційних навичок відповідно до обраної спеціалізації;

- необхідність мати високий виконавський (диригентський), педагогічний та організаторський рівень для адекватної професійної само репрезентації;

- здійснювати експертну оцінку культурної політики в галузі музичного мистецтва.

- «Хореографія»

Хореографія - одна з основних форм мистецтва, що створює духовно і фізично досконалу людину.

Спеціальність прагне дати глибокі знання методів класичного танцю, сучасного танецю; вміння грати на музичних інструментах.

Спеціаліст спеціальності готовий працювати в якості глави хореографічного колективу, ансамблю народного танцю, педагога.

- «Образотворче мистецтво»

Художник сьогодні - це людина, що несе людству інформацію за допомогою свого таланту.

Фахові дисципліни:

- Проектування – вивчення та опанування основних методів проектування і виконання графічних дизайнерських проектів.

- Декоративно-прикладне мистецтво. Студенти вивчають різновиди прикладного мистецтва, основні техніки та матеріали виготовлення декоративного виробу.

- Рисунок (базовий курс). Опанування графічною технікою рисунку різними матеріалами: олівець, туш, сангіна, соус, вугілля, сепія, пастель тощо.

- Живопис. Опанування різними техніками і прийомами живопису та вивчення техніки живопису з натури (акварель, олійний живопис тощо).

- Скульптура. Студенти вивчають будову людського тіла, засвоюють основні методи створення скульптури.

- Графіка. Мета навчання – опанування прийомами, методами і технологіями роботи у класичних техніках станкової графіки – гравюра, монотипія тощо.

- Комп’ютерна графіка. Вивчається комп’ютерна графіка, комп’ютерні технології у проектуванні середовища: програми Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign, 3-D Max та ін.

- Ювелірний дизайн.

- «Народна художня творчість».

- «Бібліотечна справа».

Навчальний та виховний процес Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського

Традиційні форми виховної роботи в школі є проведення літературних та музичних, творчих та тематичних вечорів, концертів, присвячені ювілейним датам, пов'язаним з життям відомих людей, пам'ятні події, літературні та художні подій і заходи на різні актуальні питань.

Команди коледжу успішно виступають на міських та регіональних іграх, які конкурують за призи з підняттям тяжкості, художньої гімнастики, легкої атлетики естафетах, футбол, настільний теніс.

Є товариські матчі з футболу, волейболу та настільного тенісу команд з іншими навчальними закладами.

Сьогодні Волинський державний коледж культури і мистецтв імені Стравінського успішно розвивається. Здійснюючи активну академічну, освітню та музично-просвітницьку роботу в місті та регіоні.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!