Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Волинської області \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області та їх рейтинг \ 13. Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету, КПЕК ЛНТУ

Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету, КПЕК ЛНТУ

« Назад

Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету – багатопрофільний навчальний заклад на Волині, що проводить підготовку молодших спеціалістів.

Ковельський-промислово-економічний-коледж-Луцького-національного-технічного-університету, КПЕК-ЛНТУ

Контакти КПЕК ЛНТУ

Адреса: вул. Заводська, 23, м. Ковель, 45007.

Телефон: (03352) 4-97-37.

Електронна пошта: http://kpeklntu.at.ua.

Сайт: kovel_koledg@rambler.ru.

Ковельський-промислово-економічний-коледж-Луцького-національного-технічного-університету КПЕК-ЛНТУ

Історія Ковельського промислово-економічного коледжу

Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету є наступником Ковельського інженерного училища, створеного в якості незалежного інституту наказом Міністра машинобудування для тваринництва СРСР 11 вересня 1978 за № 228.

До 1984 року коледж проводив навчання за наступними спеціальностями:

- Штампувального виробництва";

- Сільськогосподарська техніка".

25 липня 1984 навчальний заклад реорганізований і відкрито денне навчання за вказаними вище спеціальностями.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 1991 року Ковельський машинобудівний коледж увійшов до Міністерства освіти України.

За даними Міністерства освіти і науки України від 08.06.2004 р. Ковельське інженерне училище реорганізоване і підключене до Луцького державного технічного університету в якості окремої одиниці.

З часом Міністерство освіти і науки України від 25.11.2004 № 883 перейменувало навчальний заклад в Ковельський промислово-економічний коледж Луцький державний технічний університет.

Відповідно до Указу Президент України від 11 квітня 2008 Луцький державний технічний університет набув статусу "національного" і, отже, коледж став називатися Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету.

Основна увага в коледжі приділяється підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації фахівців з громадського порядку і укладення договорів з юридичними та фізичними особами для промислового машинобудівних підприємств, установ, організацій.

Ковельський-промислово-економічний-коледж-Луцького-національного-технічного-університету

Викладацький склад та матеріально-технічна база КПЕК ЛНТУ

Загальна кількість студентів коледжу - 130 чоловік. Навчальний процес проводять 61 викладачів, які мають відповідну професійну освіту та досвід роботи. 28 з них мають більш високий рівень володіння мовою, чотири - старші викладачі, шість - викладачі та методисти.

Коледж розташований на території 4,7 га. Він включає в себе:

- навчальні корпуси;

- гуртожиток з 344 посадочними місцями;

- котельня, підсобні приміщення;

- спортивні споруди (тренажерний зал, гімнастичний зал, футбольне поле, спортивний майданчик).

Класні кімнати та лабораторії, оснащені необхідними технічними засобами, навчальними та довідковими книгами, відповідними навчальними посібниками.

Значну роль в освітньому процесі відіграє бібліотека. Особлива увага приділяється придбанню книжкового фонду, щоб надати студентам підручники та іншу навчальну літературу.

У навчальному процесі широко використовується комп'ютери. Програмне забезпечення для навчального процесу в коледжах, встановлені аудиторіях і лабораторіях:

- інформатика та обчислювальна техніка;

- лабораторія комп'ютерних технологій і програмування.

Для забезпечення використання комп'ютерних технологій у коледжі створено загальний банк тестових програм для контролю якості навчання студентів і незалежних навчальних програм для дисциплін.

Спеціальності Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ

1. Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів і двигунів

Автомобіль є одним із найгеніальніших винаходів людства. Сучасний автомобіль являє собою потужний і швидкий засіб тяги, забезпечуючи транспортування важких вантажів, а також надає високошвидкісного пасажирського руху як усередині міста і за його межами.

Вибір спеціальності 5.07010602 "Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів і двигунів", студенти отримають базовий набір знань і навичок на професійному рівні обслуговування і ремонту автомобілів, отримають кваліфікаційний рівень - "молодший спеціаліст" і кваліфікацію - "інженер".

Під час навчання, промислових та переддипломної практики студент отримує необхідні знання та практичні навички на різних рівнях в транспортному секторі, прийме участь в реальному виробництві.

Спеціаліст зосереджені на таких областях, як будівництво, технічне обслуговування, ремонт і виробництво автомобілів. Він буде працювати в конструкторських і технологічних відділів підприємств.

2. Бухгалтерський облік

Відповідно з освітніми та професійними програмами та навчальними планами викладачів спеціальності необхідно розвивати й удосконалювати робочі навчальні плани предметів, що викладаються.

Всі програмні курси, за допомогою яких готують студентів відповідають стандартам вищої освіти. Навчання орієнтоване на поглиблене оволодіння теоретичними знаннями і розвиток навичок творчо застосовувати їх на практиці.

Вчителі активно розвивати керівні принципи для вивчення теоретичних курсів, практичних занять та інших матеріалів контролю знань студентів.

3. Організація перевезень і управління на автотранспорті

Студенти здобудуть навички, щоб організувати транспорт і програмне забезпечення для управління транспортними засобами. Це дозволить:

- знатися в інфраструктурі транспортних послуг;

- визначити ключові показники автотранспортних засобів;

- вимріювати операційні витрати на вартість перевезення;

- розробити контрактні тарифи на перевезення вантажів;

- робити схеми;

- приймати замовлення на перевезення вантажів;

- складати транспортні маршрути;

- підготувати графік роботи транспортних засобів;

- зробити деякі технологічні схеми перевезення вантажів;

- готувати документи на транспортно-експедиторських послуг для зовнішньої торгівлі і перевезення вантажів.

Отже, КПЕК ЛНТУ – багатопрофільний навчальний заклад за технологічними напрямками підготовки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!