Роздрукувати сторінку

Володимир-Волинський агротехнічний коледж, ВВАК

« Назад

Володимир-Волинський агротехнічний коледж - вищий навчальний заклад. Який реалізує освітню діяльність, що пов’язана із отриманням вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст".

Володимир-Волинський-агротехнічний-коледж

Контакти ВВАК

Адреса: Володимир-Волинський, вул. Генерала Шухевича, 27.

Телефон: (03342)23472.

Електронна пошта: tehnikum@vv.lt.ukrtel.net.

Сайт: http://vvsgt.evolyn.com.

ВВАК

Керівництво Володимир-Волинського агротехнічного коледжу

Вищу освіту здобув у Ленінградському ордена Трудового Червоного прапора сільськогосподарському інституті в 1987 р.

За фахом - інженер-механік. За направленням ВУЗу працював головним інженером комбінату в Латвії.

У 1994 р. закінчив аспірантуру Санкт-Петербурзького аграрного університету і захистив кандидатську дисертацію. Після аспірантури працював викладачем, завідувачем відділення "Механізація сільського господарства" в коледжі.

З вересня 2005 р. обіймає посаду директора навчального закладу. Володіє мовами - українською, російською, англійською.

Коновалюк Олександр Васильович - висококваліфікований спеціаліст, вмілий організатор і керівник. Завдяки його особистим зусиллям навчальний заклад здобув статус коледжу, відкрито нову для аграрної освіти спеціальність - "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів".

 У цьому році коледж першим серед аграрних вищих навчальних закладів був атестований на 10 років з надання освітніх послуг, пов'язаних із здобуттям робітничих професій.

Володимир-Волинський-агротехнічний-коледж, ВВАК

Історична довідка та спеціальності ВВАК

У вересні 1939 р. був заснований навчальний заклад. За 71 рік своєї історії коледж декілька разів реорганізовувався, змінювалось його назва й навчально-матеріальна база, навчальні плани та програми.

Він пройшов маршрут від польської рільничої школи до сучасного вищого навчального закладу. Тепер коледж має право виконувати підготовку спеціалістів освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спеціальностями:

- "Правознавство";

- "Землевпорядкування";

- "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів";

- "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі";

- "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництво".

Поряд з головною спеціальністю випускники отримують робітничі професії, що визначені державним класифікатором професій: водій автотранспортних засобів категорії "B", тракторист машиніст сільськогосподарського виробництво категорій "А", "В", "С", водій автотранспортних засобів категорій "В" і "С, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин й устаткування, оператор комп'ютерного набору та обслуговування електроустаткування.

Навчальний процес та матеріально-технічна база Володимир-Волинського агротехнічного коледжу

Навчально-виховний процес постачають 89 досвідчених викладачів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 13 викладачів-методистів, 4 старші викладачі.

На стаціонарному відділенні навчаються 818 студентів, а на заочному - 230. Матеріально-технічно база коледжу включає 3 навчальних та 3 лабораторних корпуси, навчально-виробничу майстерню, 2 студентські гуртожитки, навчально-дослідне господарство, 2 спортивних і 2 актових зали, стрілецький тир, медичний пункт, їдальню, бібліотеку з двома читальними залами.

Володимир-Волинський-агротехнічний-коледж ВВАК

Досягнення та нагороди ВВАК

За результатами рейтингової оцінки коледж займає двадцять сьоме місто серед усіх аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Навчальні плани коледжу співвідносяться з навчальними планами Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету Львівська політехніка", Львівського національного університету ім. Івано - Франко, Львівського національного аграрного університету, що дає змогу більшій частині випускників коледжу продовжувати здобувати вишу освіту на відповідних факультетах за скороченим терміном.

У коледжі значна увага приділяється духовному і фізичному розвитку студентів. Працюють різноманітні гуртки, спортивні секції.

Декілька років поспіль коледж є переможцем міжнародного турніру з волейболу на кубок міського голови м. Володимир-Волинський, Партнерські відносини.

Враховуючи те, що постійний зв'язок із сучасними агропромисловими підприємствами є запорукою успіху в навчанні студентів, коледж має договори про співпрацю з передовими господарствами Волині та Республіки Польща.

Отже, ВВАК – провідний навчальний заклад на Волині, що проводить підготовку майбутніх спеціалістів у різних сферах господарства.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!