Роздрукувати сторінку

Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету, ГК ЛНАУ

« Назад

Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету – навчальний заклад на Волині, що підпорядковується Міністерству освіти та науки і пролить підготовку спеціалістів за аграрними та технологічними напрямками.

Горохівський-коледж-Львівського-національного-аграрного-університету, ГК-ЛНАУ

Контакти ГК ЛНАУ

Адреса: м. Горохів, вул. Студентська, 8.

Телефон: (03379)21639.

Електронна пошта: gdst@ukr.net.

Сайт: www.gklnau.at.ua.

ГК-ЛНАУ

Загальна характеристика про Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету

Горохівський коледж ЛНАУ - вищий навчальний заклад I рівня акредитації, який володіє багатою історією, чудовими традиціями, працьовитою і здібною молоддю, яка спрямовується стати високоосвіченими городянами і досвідченими господарями на власній землі.

Навчання проводиться за наступними спеціальностями:

- "Бухгалтерський облік";

- "Комерційна діяльність";

- "Виробництво та оброблення продукції рослинництва";

- "Організація і технологія ведення фермерського господарства";

- "Створення та обробка продукції тваринництва".

Нині у коледжі одержують освіту 633 учні стаціонарної форми навчання та 105 - на заочному відділенні. Крім головної кваліфікації, учні мають ймовірність роздобути пізнання згідно 8 робочих сільськогосподарських кваліфікацією.

Навчально-виховний процес здійснюють 90 педагогів і 6 майстрів виробничого вивчення, серед них 70% - фахівці вищої та 1 категорій, 10 педагогів-методистів, 3 старших педагога.

Матеріально-технічна основа коледжу складається з навчальної бази і навчально-дослідних господарств.

У коледжі є 2 навчально-лабораторні корпуси, 4 гуртожитки, їдальня, бібліотека, що має 55 тис. примірників літератури. До пропозицій учнів - 49 кабінетів і лабораторій, 4 комп'ютерних класи, актовий зал на 300 місць, 2 спортивних зали, стадіон.

Навчально-дослідне господарство є основою для проходження науково-технічної та навчальних практик з метою зміцнення господарства на відповідному науково-технічному рівні.

Виховання учнів по всім кваліфікаціям денної та заочної форм вивчення за рахунок державного фінансування. Крім того, на кваліфікації "Бухгалтерський облік", "Комерційна діяльність" ведеться прийом понад державне замовлення за договором, з абсолютною компенсацією витрат на виховання за кошти фізичних і юридичних осіб. При необхідності учні забезпечуються гуртожитком.

Наші учні проходять науково-технічну та виробничу практику в базисних сільськогосподарських підприємствах області, а ще у фермерських господарствах Англії, Польщі, Чехії, Німеччини, Данії.

Горохівський-коледж-Львівського-національного-аграрного-університету ГК-ЛНАУ

Відділення Горохівського коледжу ЛНАУ

1. Агрономічне відділення

Історія агрономічного відділення ГК ЛНАУстартувала одночасно з творінням навчального закладу. У м. Горохів в 1952 році було засновано однорічний середній навчальний заклад полевод, який підготовляв професіоналів різних профілів: полевод, плодоовочеводів, лісівників та бджолярів. У 1955 році він був реорганізований в Горохівський аграрний технікум. Першими фахівцями були агрономи.

Циклова комісія агрономічних дисциплін займає провідний простір у підготовці професіоналів за кваліфікаціями «Виробництво та оброблення продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства» і діє над вдосконаленням способів дослідження агрономічних дисциплін, організацією практичного вивчення та інформаційного забезпечення навчальних дисциплін, самостійної роботи учнів, виконує зв'язок із створенням та випускниками коледжу.

Учні кваліфікацій «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства» мають всі шанси заволодіти технологічними особливості вирощування великих врожаїв сільськогосподарських культур в найкращих господарствах Волині та за кордоном, зокрема, у Великобританії та Польщі.

Під час даної практики вони вчаться ефективно використовувати енергозберігаючі екологічно чисті технології вирощування сільськогосподарських культур, вводити конструкцію посівних площ, системи сівозмін, обробки землі, добрива, зберігання і підняття біологічної родючості основ.

Гордість агрономічного відділення - його випускники, які діють на різних керуючих посадах, працівниками органів управління, знаменитими вченими і просто непоганими господарями території.

2. Бухгалтерське відділення

Спеціальність бухгалтера досить старовинна, багато в чому залежить від ринкової економіки та системи законодавства, що працюють в країні. Формування інтернаціональних фінансових взаємозв'язків, прагнення України до вступу в світову торгову компанію, формування ринкової економіки обумовлюють потребу поліпшення бухгалтерського обліку відповідно з інтернаціональними стандартами.

У зв'язку з цим зростає потреба підготовки висококваліфікованих співробітників згідно бухгалтерського обліку, що виконується в коледжі згідно освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» згідно кваліфікацій «Бухгалтерський облік» та «Комерційна діяльність».

Крім цього, учні отримують робітничу кваліфікацію "Оператор комп'ютерного набору" і, за бажанням, отримують водійські права групи "В".

Історія кваліфікації стартувала в 1958 році. Велика нагорода в організації та вдалому функціонування відділення належить керуючому - Бородій Людмилі Юхимівна, яка займає дану посаду з 1972 року і очолює відділення в даний час.

У перспективі на відділенні намічається розширення матеріально-технічної бази, зокрема творіння додаткових комп'ютерних лабораторій.

3. Технологічне відділення

Історія створення зоотехнічного відділення у Горохівському коледжі ЛНАУ настає з 1978 року. Зоотехнічне відділення було переведено в м. Горохів.

Зараз основним завданням педагогів відділення вважається підготовка професіоналів для роботи в передових ринкових умовах.

Враховуючи необхідність сучасного ринку, в 2004 році була відкрита нова професія "Виробництво і переробка продукції тваринництва".

Крім головної кваліфікації учні відділення в процесі вивчення отримують робочі спеціальності "Оператор із штучного осіменіння тварин та птиці", "Бджоляр".

Підставою практичного навчання для учнів науково-технічного відділення вважається навчально-дослідне господарство коледжу.

Технологічну та виробничу практику студенти проходять у сучасних сільськогосподарських підприємствах області, де мають ймовірність зафіксувати і поглибити знання з теоретичного навчання і придбати професійні мистецтва та вміння. Дирекцією коледжу укладені договори з 45 сільськогосподарськими підприємствами, які представляють 16 районів Волинської області та в сусідніх областях - Львівській та Рівненській. Крім цього, укладені договори з підприємствами з переробки продукції тваринництва.

Горохівський-коледж-Львівського-національного-аграрного-університету

Виховний процес в Горохівському коледжі

Щоб ефективно втілити ці завдання з вивчення особистості, педколектив коледжу творчо йде до вибору виховних заходів, піклується про їх різноманітність, якість, ефективність та актуальність.

Головними завданнями виховної системи вважаються:

- різнобічне формування індивідуальності студента на базі виявлення її задатків і можливостей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб;

- збереження і поліпшення високоморального, фізичного і психічного здоров'я учнів;

- виховання студента як громадянина країни, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво- і соціально-компетентної особистості, здатної здійснювати незалежний вибір і приймати належні рішення в різних життєвих ситуаціях;

- пошук, розвиток та підтримка здібних, талановитих і професійних учнів;

- створення здорового способу життя учнів;

- організація відпочинку учнів, пошук новітніх його форм;

- формування студентського самоврядування як центрів самореалізації громадянського виховання, державно-громадського управління установою.

Отже, ГК ЛНАУ – провідний навчальний заклад, що проводить підготовку фахівців найкращим чином.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!