Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Волинської області \ ЗВО (ВНЗ) Волинської області та їх рейтинг \ 04. Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського, ВВПК ім. А. Ю. Кримського

Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського, ВВПК ім. А. Ю. Кримського

« Назад

Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського – ВНЗ на Волині, що проводить підготовку майбутніх педагогів.

ВВПК-ім.-А.-Ю.-Кримського

Контакти ВВПК ім. А. Ю. Кримського

Адреса: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 42.

Телефон: (03342) 22606.

Електронна пошта: post@vvpc.com.ua.

Сайт: www.vvpc.com.ua.

Володимир-Волинський-педагогічний-коледж-імені-А.-Ю.-Кримського

Історія Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського

Вищий комунальний навчальний заклад «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» базується як педагогічна школа в 1939 році з метою підготовки педагогічних співробітників для роботи у знову українських школах західних областей України.

Виховання головним слухачам школи перервала Велика Вітчизняна Війна. 20 липня 1944 місто Володимир-Волинський звільнений від фашистської окупації, і з 24 липня до роботи приступає директор педагогічного середнього навчального закладу Єрофєєв М.А.

Перший випуск викладачів початкової середні навчальні заклади в чисельності 21 людини були здійснені в 1945 році. Відповідно до Розпорядження Ради Народних комісарів СРСР від 3 листопада 1944 Володимир-Волинський педагогічний середній навчальний заклад перейменовано в педагогічне училище.

З 1949 по 1961 року училище готувало викладачів фізіологічного навчання для семирічних середніх навчальних закладів Волинської та інших областей України.

У 1961 році ведеться набір в училище для підготовки викладачів початкових класів та педагогів дошкільних установ. Виконуючи державне замовлення, училище проводило прийом на базі середньої та семирічної школи. Розподіл і влаштування на роботу випускників виповнювалося в різні регіони України.

У 1971 році згідно з розпорядженням Ради Міністрів України від 7.05.1971 р. училищу було присвоєно ім'я Агафангела Юхимовича Кримського з нагоди 100-річчя з дня народження всесвітньо знаменитого науковця, академіка АН України.

У 1993 році в училищі була відкрита нова професія "Образотворче мистецтво". 18 жовтня 2005 рішенням Волинської обласної ради педагогічне училище реорганізоване в педагогічний коледж.

Володимир-Волинський-педагогічний-коледж-імені-А.-Ю.-Кримського, ВВПК-ім.-А.-Ю.-Кримського

Спеціальності ВВПК ім. А. Ю. Кримського

Зараз, відповідно до потребою ринку, праці коледж виконує підготовку молодших фахівців з 5 кваліфікаціями:

- «Дошкільна освіта»;

- «Початкова освіта»;

- «Технологічна освіта»;

- «Образотворче мистецтво»;

- «Діловодство» і додаткові кваліфікації: викладач іноземної мови в початкових класах, викладач інформатики, керуючий дитячого художнього колективу, керуючий дитячого хореографічного колективу, викладач-координатор. Спільний контингент учнів становить 852 людини.

Програма навчання передбачає підготовку висококваліфікованих вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи. Даний фах — це унікальна можливість для випускників шкіл, які люблять мистецтво, творчість і мріють стати вчителями, поєднати воєдино всі свої бажання. Студенти цього відділу, крім традиційних малюнку та живопису, досконало оволодівають писанкарством, художньою обробкою соломи, дерева, тканини, опановують гончарство, кераміку, ткацтво, килимарство, в'язання. Таке розмаїття знань і вмінь стане в пригоді кожному.

Програма підготовки, яку проходять студенти даної спеціальності, вигідно відрізняється від інших аналогічних закладів органічним поєднанням опанування класичних мистецьких технік з народними ремеслами та сучасними технологіями комп'ютерної графіки. Дизайнерське спрямування додаткової кваліфікації майбутніх вчителів образотворчого мистецтво дозволяє їм само реалізуватися як у школах, такі у центрах позашкільної освіти. Прекрасна навчально-матеріальна та методична база закладу в комплексі з потужним науково-педагогічним потенціалом є запорукою високої якості підготовки та вдалого працевлаштування нашого випускника. До послуг студентів художній музей, в якому зібрані живописні твори місцевих художників і живописців області, музей студентських робіт з декоративно-прикладного мистецтва, якісний натурний фонд, бібліотека методичної, довідкової та історичної літератури, просторі обладнані майстерні та кабінети, сучасні комп'ютерні класи. Педагог, вихователь, вчитель інформатики, кравець, кухар, швея — це далеко не повний перелік професій, які опановують студенти відділу трудового навчання. У процесі навчання стимулюється загальнокультурний розвиток майбутнього вчителя через формування художнього смаку, освоєння різних видів народної художньої творчості, основ дизайну одягу, помешкання, художніх виробів. Формується графічна культура працівників. Використання комп'ютерної техніки, програмного забезпечення уроків трудового навчання спонукає студентів до інноваційної діяльності.

Випускники спеціальності вирізняються працелюбністю, творчістю, неординарністю мислення та вмінням прийти завжди на допомогу. Відповідно до вимог сьогодення, спеціалісти даного фаху готові не лише до педагогічної діяльності, а й до повноцінного життя в умовах економічної нестабільності в Україні. У процесі навчання студенти оволодівають навичками художньої обробки деревини та металу, а також засвоюють ряд народних ремесел. Практичні заняття ґрунтовно озброюють студентів уміннями й навичками, що знадобляться у повсякденному житті.

Володимир-Волинський-педагогічний-коледж-імені-А.-Ю.-Кримського ВВПК-ім.-А.-Ю.-Кримського

Матеріально-технічна база та викладацький склад Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А. Ю. Кримського

Навчально-матеріальна база дає ймовірність чітко і злагоджено здійснити навчально-виховний процес. Кабінети, комп'ютерні класи, лабораторії, навчальні майстерні обладнані важливими засобами вивчення, посібниками, підручниками. Для пропозиціями учнів - гуртожиток, який гарантує всіх бажаючих, їдальня, спортивний та актовий зали, бібліотека з читальним залом.

Викладання навчальних дисциплін і практичну підготовку проводять 107 педагогів. З їх 62 педагоги найвищої кваліфікаційної групи, 32 мають педагогічні звання «педагог-методист» і «старший педагог», 25 педагогів нагороджені званням «відмінник виховання».

Викладацький колектив безперервно розташовуватися в креативному розшуку, націленому на постачання високої якості виховання випускників. На зараз 8 педагогів діють над дисертаційним вивченням важливих питань педагогічної науки, 1 педагог в 2010 році став на захист дисертацію і отримав ступінь кандидата педагогічних наук.

Функціональні в пошуково-дослідницької праці та учні. У навчальному закладі діє 9 секцій студентського наукового співтовариства. З плодами своїх досліджень молоді експерти виступають з доповідями на студентських конференціях інститутів і коледжів Західної України. Радують їх досягнення і на студентських олімпіадах та конкурсах.

Лише впродовж 2010 року учні відзначалися як призери або фаворити в окремих номінаціях на Всеукраїнській студентській олімпіаді з трудового навчання (Селивончик Максим Волинець Інна зайняли III місця), Всеукраїнській студентській олімпіаді згідно педагогіці (Приступа Ірина та Демчук Аліна отримали грамоти за найкращий захист наукової роботи і високий ступінь проведення виховного події), олімпіаді з іноземних мов серед педагогічних коледжів Західного ареалу України.

Учень ВУЗу ІІ курсу Борис Олександр здобув перемогу у Всеукраїнському чемпіонаті згідно інформатиці, Скок Катерина зайняла III місце в районний олімпіаді з інформатики. Раз на рік учні є призерами III кроку Всеукраїнського конкурсу фахівців української мови імені Петра Яцика. Учнівська III курсу кваліфікації «Дошкільне виховання» Слива Тетяна з підсумками дослідної роботи є співавтором посібника по введенню в практику роботи дошкільних навчальних закладів способів Монтессорі. Майбутні вчителі образотворчого мистецтва - незмінні учасники художніх виставок, виставочних робіт декораційно-прикладного мистецтва.

Співпраця ВВПК ім. А. Ю. Кримського

Коледж співпрацює з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Рівненським державним гуманітарним університетом, Переяслав-Хмельницьким педагогічним інститутом прізвища Григорія Сковороди, Волинським обласним інститутом післядипломної педагогічної виховання, Кременецьким обласним педагогічним інститутом, на базі яких педагоги коледжу проводять наукові вивчення, а учні мають ймовірність продовжити здобувати освіту для отримання повної вищої виховання.

Колектив коледжу та в майбутньому творчо діє над поліпшенням всіх ланок діяльності освітньої установи. Впроваджуючи сучасні європейські технології вивчення, гарантує найвищу властивість підготовки професіоналів, що відповідають запитам великого ринку праці.

Методична робота в ВВПК ім. А. Ю. Кримського

У передових критеріях розвитку виховання в Україні виняткове значення отримує система науково-методичної роботи, основною метою якої вважається не лише винайти у педагогічних кадрів формуванні їх професійної майстерності, однак і активізації креативного потенціалу кожного педагога.

Саме методичний кабінет коледжу вважається центром навчальної, науково-методичної роботи з педагогами та студентами, педагогічними трудівниками навчальних закладів, на базі яких учні проходять педагогічну практику, педагогами ВУЗів I-II значень акредитації Волинської області та Західного регіону України.

Науково-методичною роботою керує організаційно-методична комісія на голові із заступником начальника з навчальної роботи О. О. Юрінцем і методистом коледжу Н. М. Гавдою. Вона погоджує активність педагогічних працівників, які з'єднані в 11 предметних (циклових) комісій та методичне об'єднання керуючих студентських груп та педагогів гуртожитку за напрямками:

- надання навчально-методичних консультацій педагогам, учням, трудівникам інших навчальних закладів;

- спрямованість і координація роботи предметних (циклових) комісій;

- спрямованості роботи засідань регіональних методичних з'єднань педагогів;

- дослідження, апробація та введення освітніх технологій, інноваційних способів в навчально-виховний процес;

- творіння комплексу методичного постачання дисциплін навчального плану;

- дослідження і введення в практику роботи циклових (предметних) комісій методичних рад, положень щодо вдосконалення науково-методичної роботи, професійної підготовки майбутніх професіоналів;

- допомога розвитку креативного потенціалу кожного педагога, створення організаційних критерій для постійного професійного збільшення кваліфікації викладачів;

- вивчення і узагальнення кращого педагогічного досвіду педагогів коледжу, педагогічних працівників інших установ виховання, ознайомлення з ним викладачів, учнів коледжу і його впровадження;

- залучення педагогів та учнів до навчально-методичної, науково-дослідної роботи;

- організація виставок новинок психолого-педагогічної, методичної літератури, періодичної преси;

- робота з педагогами;

- сприяння у підготовці педагогів до атестації.

Основними формами збільшення професійного значення і поліпшення методичного професіоналізму педагогічних вважаються:

- участь у вирішенні проблематичних питань роботи коледжу на нинішній навчальний рік;

- участь у праці предметних (циклових) комісій;

- участь у проведенні засідань обласних та регіональних методичних об'єднань;

- стажування та перепідготовка;

- служба над персональної проблемою в узгодженні з особовим розкладом методичної роботи.

Отже, ВВПК ім. А. Ю. Кримського – провідний навчальний заклад, що проводить підготовку майбутніх педагогів найкращим чином.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!