Роздрукувати сторінку

Тернопільська філія Європейського університету, ТФ ЄУ

« Назад

Тернопільська філія створена у травні 2001. Директор — проф. Лучко Михайло Романович.

Тернопільська філія Європейського університету, ТФ Є3

У філії функціонує 77 викладачів, із них 51 - кандидати наук, доценти; 7 - професори. Створено п`ять кафедр - економіки; менеджменту; обліку і контролю господарської роботи; інформаційних систем і технологій; соціально-гуманітарних предметів.

З періоду її становлення філія здобула високі результати зі здійснення і проведення учбового процесу, приймає творчу участь в освітньо-науковому, культурно-мистецькому та громадсько-політичному становленні Тернополя, керуючись засадами співпраці та важливості інтересів громади.

Форми навчання:

- денна форма навчання;

- заочна форма навчання.

ТФ Є3

Типи освітньо-спеціалізованих рівнів:

- бакалавр;

- спеціаліст;

- магістр.

Перелік підрозділів:

- менеджмент організацій;

- облік і аудит;

- економіка організації;

- інформаційні управляючі системи та технології.

Тернопільська філія Європейського університету, ТФ Є3

Філія володіє IV рівнем кваліфікації.

Форма власності: приватна.

При вузі діють сертифіковані підготовчі курси, а також є військова кафедра.

Підготовка спеціалістів у філії відбувається на платній основі.

Тернопільська філія Європейського університету володіє хорошою матеріально-технічною структурою. Заняття у студентів здійснюються в новій будівлі, в якій 15 просторих світлих аудиторій, працюють 4 комп'ютерних кабінети, у розпорядженні студентів і працівників функціонує бібліотека, що нараховує понад 13000 екземплярів учбової літератури. Також є читальний зал, студентський кафетерій, медичний пункт.

В матеріальну і технічну базу цього закладу входять: Всесвітня мережа, автошкола, різні зали спортивного типу, кадрове агентство і множинні центри, спрямовані на допомогу студентів в освоєнні освітніх програм.

Продумана організація учбового процесу не тільки забезпечує студента усіма потрібними знаннями, але і ефективно формує його особистість, яка буде впевнено претендувати на своє місце в соціальній та економічній структурі держави.

Серед інтерактивних форм учбового процесу яскраво виявлено наявність занять тренажерного виду, які відбуваються у певній тренувальній фірмі або банку учбово-тренувального плану.

Більш того, даний заклад завдяки товариству з не менш, ніж з 200 комерційними підприємствами, ефективно формує студентів в практичному плані. Система наскрізної практики на протязі усіх курсів навчання та пристосування до реалій економіки надає практично 100% працевлаштування всіх студентів закладу.

Концепція діяльності Тернопільської філії університету передбачає єдність чотирьох головних положень:

• органічне поєднання теорії та практики;

• широке знання основ інноваційних технологій;

• вільне опанування іноземною мовою;

• здійснення дипломної роботи на основі реальних економічних показників, даних та матеріалів.

Власне кажучи, сильна матеріально-технічна структура, науково-педагогічний колектив високопрофесійного рівня та оновлення учбових методик з наявністю інтерактивних комп'ютерних технологій надає великий  вплив на формування особистості та ефективне опанування нею подальшої професії.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!