Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Тернопільської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Тернопільської області \ ЗВО (ВНЗ) Тернопільської області та їх рейтинг \ 30. Тернопільський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ТКВМУРЛ «Україна»

Тернопільський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ТКВМУРЛ «Україна»

« Назад

Вибір професії є одним із найвідповідальніших кроків у житті людини. Адже займатися роботою, що тобі подобається, - це сходинка щасливого і повноцінного існування.

Тернопільський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ТКВМУРЛ «Україна»

Разом з тим кваліфікація мусить бути, як говорять, часовою, тобто відповідати вимогам і потребам. Тернопільський коледж, який є підрозділом Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", підготовлює спеціалістів саме необхідних професій.

ВМУРЛ «Україна» - це вищий учбовий заклад недержавної форми власності IV рівня кваліфікації, сформований в 1998 році. Під будівлею закладу об'єднано десятки напрямів та кваліфікацій, велика кількість професіоналів своєї роботи - педагогів, які займаються перетворенням сучасних студентів на майбутніх висококласних фахівців.

Адреса Тернопільського коледжу Університету «Україна»: вул. Братів Бойчуків 4, м. Тернопіль 46023.

Факс: (0352 )23 24 01.

Телефон: (067) 890 30 61.

ВУЗ має сітку територіально функціональних структурних відділень, серед яких і Тернопільський коледж. Тернопільський коледж ВМУРЛ "Україна" - це потужний високоосвічений педагогічний склад однодумців, патріотів своєї роботи, які кожного разу самовдосконалюються, становляться професійними.

ТУ ВМУРЛ "Україна" - вищий учбовий заклад I-II рівнів кваліфікації. Тернопільський коледж, який є підрозділом Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", формує спеціалістів саме потрібних професій. Тернопільський коледж ВМУРЛ "Україна" здійснює формування молодших фахівців за такими спеціалізаціями:

- Журналістика та інформація;

- Мистецтво;

- Культура.

ТКВМУРЛ «Україна»

Заклад навчає мислити, а не повторювати чужі думки! Тернопільський коледж - учбовий заклад для різноманітних студентів: сильним пропонується велика кількість захоплюючої дослідницької і креативної роботи, тим, кому необхідна підтримка, - увага, турбота і персональний підхід. Друкування персональної студентської газети, участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях. А ще: екскурсії містами України, літні подорожі і студентські посиденьки - це не забувається!

Заклад чекає на креативних юнаків і дівчат, а також тих, хто ще не розуміє, талановитий він чи ні. Оплата за навчання нижче, ніж в подібних учбових закладах! Професія - це не просто необхідна для суспільства трудова робота людини, але і сфера реалізація потенціалу його фізичних і духовних можливостей.

Дирекція Тернопільського коледжу Університету «Україна» ініціювало здійснення зустрічей викладацького і студентського складу коледжу та інших учбових закладів із відомими людьми регіону. Зокрема, установу відвідали місцевий креативний бард Павло Доскоч, знані в області та за її кордонами хірурги Іван Чонка та Юрій Футуйма. Завдяки величезному ентузіазму й організаторським можливостями ректора Тернопільського коледжу Нелі Сухорукової ці культурно-пізнавальні заходи відбувались на високому рівні і перетворювались на дійсне свято спілкування, щирості, захоплення чудовим.

Поміж студентів закладу є такі, які паралельно здобувають освіту в інших закладах. Вони говорять, що, коли після здійснених у коледжі таких захоплюючих заходів вони ділилися своїми враженнями з однокурсниками в інших учбових закладах, їм щиро заздрили. Видно, з яким запалом вони спілкуються про свій Університет «Україна».

Не оминули увагою в установі і День захисту інвалідів, так як Університет «Україна» – єдиний в Україні учбовий заклад бінарного типу, створений для молодих людей різного рівня становлення, диференційованих соціальних здібностей та різноманітного стану здоров'я. Він свідомо прийняв на себе ціль навчати молодь із певними вадами. Дирекція коледжу доклала всіх сил, щоб святкування цієї дати відбулося в щирій, теплій і дружній атмосфері – адже тут здобуває освіту частина молодих людей із обмеженими фізичними вадами. До речі, в установі робиться все для того, щоб допомогти їхньому вдалому навчанню й дозвіллю.

Сприяє високій оцінці саме відношення педагогів до студентів, глибоке розуміння їхніх проблем.

Під дахом закладу об’єднано десятки напрямів та кваліфікацій, безліч професіоналів своєї роботи — викладачів, які здійснюють перетворенням сучасних студентів на майбутніх високоосвічених фахівців. ВНЗ має сітку територіально відокремлених функціональних відділень, серед яких і Тернопільський коледж.

Що надає змогу людині стати професіоналом у своїй справі, у цілковитій мірі проявити себе, свій креативний та інтелектуальний потенціал, вміти застосовувати одержані під час освіти теоретичні знання та пристосувати їх до навколишнього світу, його перемінливих тенденцій та потреб?

Передусім - це практика. Практика, яка дає можливість студенту почувати себе впевненіше, міцніше стати на ноги в вибраній справі, розглянути специфіку діяльності «з середини», апробувати себе як повноцінного співробітника, сформувати у собі «здорові амбіції» та необхідність працювати.

Так думають також педагоги та студенти третього курсу підрозділу «Дизайн» Тернопільського коледжу Університету «Україна», які відбувають практику в місті Збаражі цього літа. Будівля, над дизайном якої працюють студенти, споруджений у 60-их роках минулого століття. Власником будівлі поставлені певні завдання перед студентами: створення інтер’єрів коридору, холу, кухні, вітальні та спальні.

Ми обстежували та виміряли будинок біля двох годин», - розповідає студентка Тернопільського коледжу Університету «Україна» Ольга Пак, - «зробили також фотографії усіх кімнат, щоб вдома мати змогу ще раз продумати концепцію інтер’єру, зваживши метражі кімнат, функціональне призначення, освітленість та висоту стель.

Одним із головних критеріїв при доборі деталей інтер’єру та стилю дизайнерського оздоблення в цілому буде намагання забезпечити комфорт майбутнім жителям будинку, надати задоволення естетичним потребам замовника та максимально ефективно об’єднати красу та багатофункціональність будівлі, що створюється, роз’яснює студентка Тернопільського коледжу Університету «Україна».

Інтер’єр приміщення - це творчість, в якому дизайнер стає художником. Тому студенти коледжу докла

Тернопільський коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ТКВМУРЛ «Україна»

дуть всіх сил, щоб клієнт залишився задоволеним та із приємністю повертався у свій дім ввечері після роботи. Адже видуманий дизайн обстановки дуже головний, тому що він надає можливість відобразити внутрішній світ людини, завдяки чому кожен прожитий день стає чудовим і не повторюваним.

У дружніх стосунках зі своїм наставником студенти закладу протягом декількох тижнів діятимуть над оздобленням дизайну приміщення будинку, що буде для них перевіркою здібностей спілкуватися в команді, тренуватиме креативне та логічне мислення, надасть можливість згадати знання із декількох предметів опанованих у коледжі: кольорознавства, історії мистецтв, живопису, проектування, макетування, графічного дизайну, комп’ютерного моделювання та інших.

Впевнені, що така практика надасть змогу студентам Тернопільського коледжу Університету «Україна» стати конкурентоспроможними співробітниками у своїй сфері, проявити себе, одержувати насолоду від своєї діяльності та формувати комфорт і затишок в будівлях людей.

Отже, як бачимо, Тернопільський коледж Університету «Україна» - це учбовий заклад, який надає всі умови для відпочинку та навчання своїх студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!