Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Тернопільської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Тернопільської області \ ЗВО (ВНЗ) Тернопільської області та їх рейтинг \ 27. Коледж економіки, управління та інформатики Бучацького інституту менеджменту і аудиту, КЕУІ БІМА

Коледж економіки, управління та інформатики Бучацького інституту менеджменту і аудиту, КЕУІ БІМА

« Назад

Студентські роки – найкращі в житті кожної людини.

Коледж економіки, управління та інформатики Бучацького інституту менеджменту і аудиту, КЕУІ БІМА

Дудар Любов Іванівна - ректор закладу, доцент, фахівець вищої кваліфікації.

А коли це роки, які надані цікавій справі, то це величезне щастя і дійсне задоволення. Тому вибір професії є одним із найкращих кроків у житті людини.

У нових життєвих обставинах вдача в першу чергу за тими, хто має ґрунтовні знання і найкраще своїх конкурентів реорганізує їх в оптимальні рішення.

Саме такі знання Ви одержите в Коледжі економіки, управління та інформатики Бучацького інституту менеджменту і аудиту, а викладачі закладу докладуть до цього багато сил.

Учбова установа має гарну матеріальну структуру, якісний педагогічний колектив, дружні зв’язки з виробництвом. Але великою гордістю є студенти, які володіють змогою отримати не тільки високоякісну освіту, а й всестороннє духовне становлення.

Студенти КЕУІ мають можливість здобути освіту у ПВНЗ «Бучацький інститут менеджменту і аудиту» з III курсу  за зменшеним терміном.

КЕУІ ПВНЗ «Бучацький інститут менеджменту і аудиту» сформовано 6.05.2010 р. як функціональне відділення закладу.

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України установа ліцензована за рангом вищого учбового закладу освіти ІІ рівня кваліфікації, сертифікат за номером АД №041463 (постанова Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №2117-Л від 01.06. 2012 р.).

КЕУІ БІМА

Проводить формування спеціалістів за освітньо-спеціалізованим рангом молодший фахівець на базі базової загальної середньої освіти. Можливе майбутнє навчання студентів закладу в Бучацькому інституті менеджменту і аудиту за освітньо-спеціалізованим рангом бакалавр за зменшеним учбовим планом та в інших вищих учбових закладах III-IV рівня кваліфікації.

Освітня робота з формування спеціалістів, згідно з ліцензією здійснюється на рівні висококваліфікаційних потреб до спеціалістів освітньо-кваліфікаційного рівня молодший фахівець.

Заклад надає освітні послуги, пов’язані з отриманням початкової вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого фахівця у сфері економіки, управління та комп’ютерних наук з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти.

Студентам учбового закладу створено послідовне й безперервне отримання повної вищої освіти. Вдала освіта в установі надає змогу здійснювати навчання в Бучацькому інституті менеджменту і аудиту з III курсу за профільною кваліфікацією.

Функціональним учбово-методичним відділенням закладу, що здійснює учбово-виховну та методичну діяльність з однієї або кількох однорідних учбових предметів є циклові комісії. Учбово-виховний процес в КЕУІ створюють 5 циклових комісій:

- циклова комісія загальноосвітніх предметів;

- циклова комісія економічних предметів та здійснення виробництва;

- циклова комісія обліково-фінансових предметів;

- циклова комісія математичних та комп’ютерних предметів;

- циклова комісія суспільних предметів та гуманітарного формування.

Коледж економіки, управління та інформатики Бучацького інституту менеджменту і аудиту, КЕУІ БІМА

У їх складі 32 викладачі, з них володіють  кваліфікаційною категорією «фахівець вищої категорії» – 10 чоловік, «фахівець І категорії» - 4 чоловік, «фахівець ІІ категорії» – 12 чоловік, «фахівець» - 6 чоловік. У становленні молодших фахівців в закладі приймають участь спеціалісти-практики, кандидати наук, доценти.

Головна ціль роботи установи – здійснення освітньої роботи, яка об’єднує учбову, виховну та методичну діяльність, що цілком відповідає Закону України «Про освіту», «Про вищу освіту», концепціям, затвердженими у Національній Програмі «Освіта України XXI століття».

Проведення учбового процесу відбувається відповідно до «Положення про здійснення учбово-виховного процесу в кредитно-модульній системі» у таких формах: учбові заняття, проведення персональних завдань, самостійна діяльність студентів, практичне формування, контрольні заходи.

Важливими напрямками виховної діяльності в установі є: становлення національної самосвідомості, затвердження норм загальнолюдської моралі; становлення творчої, працелюбної особистості; створення високої художньо-естетичної освіченості і культури; формування персональних вмінь і талантів молоді, створення умов їх самореалізації.

Учбово-виховний процес в закладі забезпечує змогу:

- отримання студентами знань, здібностей і вмінь у гуманітарній, соціально-економічній, математичній, природничо-науковій, загальноекономічній галузях;

- інтелектуального, морального, духовного, естетичного і фізичного становлення особистості, що надає можливість становленню знаючої, вмілої та вихованої особистості.

У закладі здійснена кабінетна структура навчання. Згідно з робочим учбовим планом з ціллю пожвавлення учбово-виховного процесу облаштовані навчальні класи та аудиторії.

Для проведення культурно-масової та спортивно-масової діяльності заклад володіє широкорозвинутою матеріально-технічною структурою, а саме: актовий зал, спортивний зал, спортивний майданчик, який об’єднує в себе футбольне поле, баскетбольний та волейбольний стадіон, перекладини, бігові доріжки.

Система здійснення та проведення виховної діяльності в закладі направлена на різні спеціалізації: національне і патріотичне формування студентів, моральне та громадянське виховання, художньо-естетичний напрямок виховання, допомога у творчому становленні особистості, здійснення здорового способу життя, фізичне становлення та збільшення рівня культури, правове виховання, трудове виховання, екологічне виховання, робота з батьками.

У закладі сформовано величний мікроклімат не тільки для освіти, а й для активного дозвілля студентів-підлітків, які із захопленням відвідують різні гуртки, спортивні секції, приймають участь в різноманітних заходах, які відбуваються в учбовому закладі. Студенти також здійснюють захоплюючі літературні вечірки, проводять конкурси, екскурсії. Усе це надає вихованню їх як креативних особистостей.

Задля створення здійснення студентами своїх обов’язків та захисту їхніх прав у закладі сформовано студентське самоврядування. Воно забезпечує гармонійний розвиток особистості, становленню професійних здібностей для подальшої роботи, оцінці роботи кожного за реальними підсумками. Майбутні спеціалісти з бухгалтерського обліку, організатори виробництва, техніки з системного програмування володіють змогою перевірити свої лідерські вміння, здійснити загартування студентством.

Отже, коледж є учбовим закладом, який надає ґрунтовні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!