Роздрукувати сторінку

Тернопільський комерційний інститут, ТКІ

« Назад

Час летить, але потреба у вищій освіті є актуальною. На даний час важко відшукати достойну роботу без освіти і певного рівня формування. У нашій державі є чимало Вузів, які підготовлюють чудових спеціалістів. Серед них важливе місце посідає Тернопільський комерційний інститут. Високоосвічений педагогічний склад, сучасні модерні методики викладання і багатий вибір кваліфікацій надають можливість одержати справді вищу освіту.

Тернопільський комерційний інститут, ТКІ

Своє становлення заклад розпочинає з 1991 року, коли за егідою групи спеціалістів-економістів був створений Тернопільський вищий економічний коледж “Відродження”, поступово реорганізований у Тернопільський комерційний інститут. Через 2 роки одержано ліцензію на право здійснення освітньої роботи за III рівнем кваліфікації – напрям «Економіка підприємства». На той час освіту здобувало  85 студентів, а у 1999 році було створено заочну форму. 15 липня 2003 року проведено ліцензування кваліфікації «Комерційна робота», а у 2006 році – напрям «Маркетинг».

10 грудня 2008 р. в закладі сформовано нове функціональне відділення - Економічний коледж, який у 2010 році одержав ліцензію на право проведення освітньої роботи по формуванню молодших фахівців.

Учбовий процес в закладі формують доктори і кандидати наук, визначні спеціалісти в сфері економіки – автори учбових підручників та посібників для студентів економічних кваліфікацій. На даний час інститут укомплектований сильною матеріально-технічною структурою, модерними комп’ютерами, бібліотечним фондом, який нараховує приблизно 30 тисяч підручників та посібників.

Учбовий комплекс містить модерно облаштовані кабінети, комп’ютерні аудиторії, читальний та актовий зали, медпункт, студентський кафетерій тощо. У 2008 році заклад придбав гуртожиток, у якому мають змогу оселитися студенти з інших міст та сіл. В закладі вдало проводиться освітня, наукова, виховна та культурна робота, створюються певні умови для отримання студентами необхідних знань та вмінь у сфері економіки та маркетингу.

Здійснення учбово-виховного процесу ґрунтується на:

- проведенні концепції ступеневої освіти;

- здійсненні учбового процесу за кредитно-модульною структурою навчання;

- сформовані умов для особистісно-орієнтованого навчання;

- приєднання творчих студентів до наукових розробок;

- покращенні в закладі цілісної системи виховання та становлення студентів.

ТКІ

Установа не зупиняється на досягнутому. В подальшому - створення нових кваліфікацій, налагодження наукових зв’язків та обмін студентами з вищими закладами близького та далекого зарубіжжя.

У близькому майбутньому передбачено подальше становлення матеріально-технічної структури установи: заплановано будівництво другого учбового корпусу та спортивно-оздоровчого комплексу, товаришування із сіткою організацій, на яких студенти удосконалюватимуть свої фахові практичні вміння.

Перспективна ціль ТКІ – формування Європейських стандартів освіти, професійної підготовки студентів до їх подальшої професійної роботи згідно з вимогами ринку в сучасному світі.

За період своєї роботи заклад випустив понад 4000 спеціалістів-економістів для народного господарства області та України. Серед них мер м. Тернополя Надал Сергій Віталійович, майстер спорту світового класу, переможець Європи з біатлону Писаренко Людмила Павлівна, 4 кандидати економічних наук, 3 студенти отримали звання генерала та популярні в краї і за його кордонами керівники та науковці, політики та бізнесмени, патріоти своєї Батьківщини.

За часи свого становлення ТКІ здобув популярність одного з більш престижних Вузів. Випускники закладу змогли досягти кар'єрного росту, стати відмінними спеціалістами, деякі з них продовжили наукову роботу. Студенти мають змогу індивідуально вибрати певну форму навчання, у закладі надається контрактне та бюджетне навчання.

Тернопільський комерційний інститут приділяє велику увагу не лише проблемі одержання знань, а й вихованню. У Вузі всі взаємини між викладачами та студентами учбового закладу ґрунтуються на взаємодопомозі та повазі. До кожного студента підбирається персональний метод, в першу чергу студентам сиротам чи з багатодітних сімей. Якщо ви прибули з іншого міста, то ТКІ завжди зможе надати допомогу вам з проживанням. ВНЗ надає житло в гуртожитках за певною ціною.

Напрями навчання:

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

ВНЗ заснований в 1991 році. Він став одним з перших приватних навчальних закладів економічного спрямування.

За період свого становлення ВУЗ підготував понад 4000 фахівців економічної спрямованості для народного господарства регіону та України в цілому. Сьогодні тут здобувають освіту близько 1500 студентів.

Напрями підготовки:

- Маркетинг і маркетингова робота;

- Оціночна діяльність;

- Економіка організації;

- Комерційна робота.

Тернопільський комерційний інститут

Структурним підрозділом Вузу є Економічний коледж, який проводить підготовку фахівців молодшій категорії.

Учбовий процес у Вузі забезпечують провідні фахівці, кандидати наук і професора в сфері економіки, який є авторами навчальних посібників і підручників для студентів економічних кваліфікацій. Інститут має потужну матеріально-технічну структуру, бібліотечний фонд близько 30 000 примірників літератури, сучасні комп'ютери. У навчальному корпусі Вузу розміщені сучасні аудиторії, комп'ютерні лабораторії, актовий і читальний зали, кафе, медпункт. У планах керівництва Вузу зведення другого навчального корпусу та спортивного комплексу.

З 2008 року Інститут має власний гуртожиток, в якому надаються місця іногороднім студентам.

Результати міжнародних конференцій і семінарів, які щорічно проводяться у Вузі, публікуються у власному науково-популярному журналі «Наукові студії». Студенти також ведуть науково-дослідні роботи в студентських наукових гуртках і проблемних групах.

В цілях вдосконалення системи наукового співробітництва згідно з  потребами Болонського процесу Інститут уклав домовленості про здійснення загальних конференцій, ведення наукових досліджень, стажування викладачів з навчальними закладами Білорусі, Польщі, Великобританії.

Отже, Тернопільський комерційний інститут – це заклад, який надає ґрунтовні та міцні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!