Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Сумської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Сумської області \ ЗВО (ВНЗ) Сумської області та їх рейтинг \ 7. Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету, ІПТ КІ СДУ

Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету, ІПТ КІ СДУ

« Назад

Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту СДУ — ВНЗ України з І-ІІ рівнями акредитації.

Директор технікуму - Казимірчук Роман Іванович (починаючи з 2014).

Загальна кількість студентів становить 642 особи.

ІПТ-КІ-СДУ

Контакти Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету

Адреса: 41609, Сумська обл., м. Конотоп, вул. М. Немолота, 12.

Телефон: (05447) 2-34-30.

Електронна пошта: knkipt@sm.ukrtel.net.

Сайт: www.kipt.sumdu.edu.ua.

Індустріально-педагогічний-технікум-Конотопського-інституту-Сумського-державного-університету

Історія ІПТ КІ СДУ

Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету був заснований в 1945 році, тоді технікумом керував Пономаренко Я. В., який займав посаду до 1947 року.

Від 1947 до 1976 освітню установу очолив Дряпак М.О.

У 1949 і 1950 перші молоді спеціалісти отримали вищу освіту в технічній школі і випустилися зі школи, як будівельники, а також, як і фахівці-технологи.

В 1971 році Конотопський індустріальний технікум перейменовується в Конотопський індустріально-педагогічний технікум Державного комітету Ради Міністрів СРСР.

Головне завдання технікуму - навчити індустріальних майстрів новим можливостям. Таким чином, наприкінці 20 століття відкриваються такі спеціальності:

1. Промислове і цивільне будівництво;

2. Електроустаткування промислових підприємств та установок;

3. Механізація сільського господарства.

У 1976-1978, технічну школу очолив Рудаков О.М. В технічній школі навчалися не тільки студенти нашої країни, але й з Монголії, Куби, Алжиру і В'єтнаму.

У 1979-1996 директором технічної школи стає Калініченко В.Ф.

У 1996-2014 Бендерський М.А проводив діяльність в Індустріально-педагогічному технікумі.

Державне оновлення, створення нових освітніх стандартів потребували старанної та важкої праці для того, щоб встановити і розвивати навчальний заклад.

У 1995, технікум був нагороджений почесним дипломом Міністерства освіти за досягнень в навчанні фахівців.

Бендерський М.А дійшов висновку, що матеріально-технічна база потребує негайного відновлення а удосконалення. А також розвитку потребує освітній процес. Таким чином внаслідок програми «Професіональна освіта» кількість спеціальностей було збільшено і утворилися нові:

1. «Зварювання» (1997 року);

2. «Механізація сільського господарства» (2000 року);

3. «Будівля і конструкцій» (2000 року).

Індустріально-педагогічний-технікум-Конотопського-інституту-Сумського-державного-університету, ІПТ-КІ-СДУ

Згодом відкриваються ще нові спеціальності, адже із розвитком науково-технічного процесу були потрібні професійні робітники:

1. «Економіка підприємства» в 1999 році;

2. «Фінанси» в 2000 році;

3. «Програмування» в 2005 році;

4. «Соціальна робота» в 2006 році;

5. заочна форма навчання за спеціальністю «Механізація сільського господарства» в 1999 році.

У 2003 технікум нагороджений за важливий внесок в Український науковий і освітній розвиток і отримав відзнаку "Науковий диплом навчального Флагмана".

Згідно з постановою Міністерства освіти України в 2004 році педагогічний технікум був реорганізований в Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету.

Навчання в Індустріально-педагогічому технікумі Конотопського інституту Сумського державного університету

У технікумі викладаються такі галузі дисциплін: професійні дисципліни, технічні дисципліни а соціальній й економічні.

В технікумі скорені циклові комісії (ЦК), кожна з яких направлена на викладання своїх дисциплін та забезпечення знаннями студенів. Серед них виділяють:

1.Предметна комісія філологічних дисциплін. Ця комісія займається розвитком та удосконаленням філологічних знань у студентів, які приймають участь у різноманітних олімпіадах, конференція, посідаючи призові місця. Нещодавно студентка технікуму отримала диплом І-ступеня на літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка.

2. ЦК психолого-педагогічних дисциплін. Діяльність цієї комісії направлена на забезпечення педагогічними навиками студентів, які в майбутньому мають бажання викладати в навчальних закладах.

3. ЦК сільськогосподарських дисциплін. Робота комісії полягає в наданні студентам базових знань які знадобляться їм при роботі у сільськогосподарській сфері, е такі як: обробка землі, організація діяльності, використання інноваційних методів в сільськогосподарському процесі.

4. ЦК комп’ютерних дисциплін. Зараз ця комісія має чи не найбільше роботи, їх розвиток інформаційних ресурсів циклова комісія покращує та впроваджує нові технологій в навчальний процес.

5. ЦК будівельних дисциплін. Напрям діяльності комісії полягає у тому, як найкраще розробити проект будівлі для подальшого її використання, а також наділення цими навиками студентів.

6. ЦК електротехнічних дисциплін.

Індустріально-педагогічний-технікум-Конотопського-інституту-Сумського-державного-університету ІПТ-КІ-СДУ

Матеріально-технічна база Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету

Матеріальна база Індустріально-педагогічного технікуму Конотопського інституту Сумського Державного університету надає повну підготовку студентів для їх подальшого розвитку.

До складу технікуму входять: навчальні корпуси, які оснащені сучасними кабінетами та лабораторіями, майстерні, два гуртожитки, котельню.

Для навчального процесу є 30 аудиторій, 16 лабораторій, 4 класи комп'ютерного навчання з доступом до мережі Інтернет. Вісі аудиторій мають мультимедійне устаткування, інші обладнані аудіовізуальною апаратурою та необхідними технічними засобами навчання.

Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського Державного університету має власну бібліотеку. Бібліотека ІПТ КІ СДУ сприяє підняттю інформаційної, освітньої, пізнавальної, інтелектуальних функцій. Бібліотека повністю забезпечена всією необхідною літературою для навчально-виховного процесу, надання інформаційно-методичної допомоги студентам і педагогам в опануванні основами науками.

Велика увага у технікумі приділяється фізичному вихованню студентів. Для цього створені необхідні умови і відповідна база. Студенти, працівники удосконалюють спортивну майстерність, покращують рівень здоров'я.

Спортивна база технікуму включає спортивну та тренажерну зали, відкритий спортивний майданчик. У технікумі працюють секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу, легкої атлетики, які охоплюють майже 40% студентської молоді.

У вільний час студенти відвідують гуртки хореографії, вокальний, театральний, технічної творчості. В технікумі діє актова зала, диско-зал, що забезпечують дозвілля студентської молоді.

В технікумі створені такі лабораторії: обчислювальної техніки, тракторів і автомобілів, фізики й радіотехніки, сільськогосподарських машин.

Спеціальності ІПТ КІ СДУ

Технікум проводить підготовку за наступними спеціальностями із здобуттям диплому молодшого спеціаліста:

1. Фінанси і кредит;

2. Соціальна робота;

3. Економіка підприємства;

4. Розробка програмного забезпечення;

5. Транспорт;

6. Зварювання;

7. Електротехніка;

8. Будівництво;

9.Комп'ютерні технології;

10. Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;

11. Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва;

12. Будівництво та експлуатація будівель.

Навчання в Індустріально-педагогічному технікумі Конотопського інституту Сумського державного університету

Навчальний процес забезпечують 55 викладачів і 17 майстрів виробничого навчання. Педагоги технікуму – це висококваліфіковані фахівці, працездатні, культурні, які добре комунікативними якостями, цікаві і щирі люди до вихованців та колег, вміють творчо працювати.

За всю історію технікум випустив 10 тисяч спеціалістів, які благополучно працюють в системі професійної технічної освіти та в інших сферах народного господарства і посідають керівні посади.

Нині Індустріально-Педагогічний Технікум Конотопського інституту Сумського державного університету – це державний вищий навчальний заклад освіти І рівня акредитації, головною метою, якого є: підготовка спеціалістів за державним замовленням і договірними зобов'язаннями для задоволення потреби індустріальних організацій та промисловості аграрного комплексу, галузі освіти, підприємництва та інших у висококваліфікованих молодших спеціалістах.

Основні напрями дисциплін, що викладається в технікумі: дисципліни філологічного напряму, будівельні дисципліни, природничі, електротехнічні, соціальні, економічні, фізичні, математичні, комп’ютерні технології, дисципліни з обладнання сільськогосподарських машин.

ІПТ КІ СДУ – це ВНЗ, який посідає одне з провідних місць серед навчальних закладів, як Сумської так і всіх областей нашої країни з підготовки педагогічно-технічних кадрів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!