Роздрукувати сторінку

Українська академія банківської справи Національного банку України, УАБС НБУ

« Назад

23.06.2015 20:23

Українська академія банківської справи Національного банку України - ВНЗ Національного банку України з IV рівнем акредитації, державного зразка.

УАБС-НБУ-2

Контакти УАБС НБУ

Адреса: м. Суми, вул. Петропавловська, 57.

Телефон: 0542-619-362.

Електронна пошта: info@uabs.edu.ua.

Сайт: http://uabs.edu.ua.

УАБС-НБУ-1

Історія Української академії банківської справи Національного банку України

Українська академія банківської справи була заснована в 1996 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України. За підтримки Національного банку України і Ради академії була створена матеріально-технічна база європейського типу для навчання студентів: три учбові корпуси загальною площею 35,000 кв. м. Вона включає дві повністю відремонтовані історичні будівлі для юридичного факультету, факультет банківських технологій і головна будівля (факультет бухгалтерського обліку і фінансів).

Факультети, кафедри і структурні підрозділи УАБС НБУ

У структурі Української академії банківської справи діє три факультети:

1. Факультет банківських технологій - готує фахівців з наступних спеціальностей: "Банківська справа", "Міжнародна економіка" і "Економічна кібернетика".

2. Факультет фінансів і бухгалтерського обліку - готує фахівців із спеціальностей "Облік і аудит", "Фінанси і кредит" і "Управління фінансово-економічною безпекою".

3. Юридичний факультет – готує юридичних фахівців.

Кожен факультет готує фахівців за професією система освіти: бакалавр, спеціаліст і магістр. Така система сприяє ефективній підготовці сучасних фахівців банківської справи і гарантує безперервність і якість освіти.

Навчальний процес організований із застосуванням сучасних освітніх технологій.

Українська-академія-банківської-справи-Національного-банку-України УАБС-НБУ

Матеріально-технічна база Української академії банківської справи Національного банку України

Академія має відповідні структурні підрозділи, які забезпечують його освітній, науковій, організаційній, культурній і освітній діяльності.

У 2009 році була відкрита Наукова бібліотека Української академії банківської справи, його площа складає 8,030 кв. м. Бібліотека академії - це багатофункціональний освітній, інформаційний, науковий і соціально-культурний центр, із запасом 145 тисяч примірників. Бібліотека веде свою діяльність на основі сучасних технологій для того, щоб надати послуги клієнтам. Польський український Центр і Європейський інформаційний центр здійснюють функції на базі бібліотеки.

Академія має власний медичний центр, де працює 11 лікарів, фізіотерапія, масаж, а також кабінети функціональної і ультразвукової діагностики, терапевтичний басейн і медична лабораторія. Для надання першої допомоги є медичні центри в гуртожитках і учбових корпусах для студентів і співробітників.

В спортивно-оздоровчий комплекс входять Універсальний спортивний комплекс загальною площею 11586 кв. м., 11 спортивних залів, плавальний басейн, тенісний корт і спеціалізованих спортивних майданчиків.

Студенти з інших міст забезпечуються гуртожитками, які мають доступ до мережі Інтернет. У кожному навчальному корпусі і гуртожитку працюють їдальні і буфети, спортзали, тренажери. Для студентського відпочинку створено студентський парк.

Академія має свій інформаційно-видавничий відділ, який публікує наукові доповіді конференцій, монографії, підручники і навчальні посібники.

Українська-академія-банківської-справи-Національного-банку-України, УАБС-НБУ

Студентське життя в УАБС НБУ

Життя в академії студентів сповнене науковими, культурними і спортивними заходами.

Українська академія банківської справи має молодіжній науковий сектор і 29 наукових гуртків, що функціонують при кафедрах. Всеукраїнська наукова Студентська конференція "Проблеми і перспективи розвитку фінансової системи України: погляд в майбутнє" щорічно проходить в Академії. Учні займають призові місця в республіканських конкурсах і конференціях; отримують стипендії від Національного банку України, КМУ, Сумської обласної державної адміністрації.

В академії працюють студентські клуби, у яких юні журналісти приймають активну участь і видають студентської газети "AkadeMix" і га зате щодо діяльності студентської телевізійної студії "Zachet ТБ", поети зустрічаються в літературному клубі "Хвилі слів". Студенти беруть участь в діяльності театрального клубу, де актори свою майстерність.

Студентського самоврядування комітету і студентської профспілкової організації стали справжньою школою лідерів.

Академія надає можливості для самореалізації студентської молоді в спорті: професійний легкоатлетичний манеж, 11 спортзалів, сучасний плавальний басейн, тенісні корти, спортивні майданчики і 20 спортивних клубів.

УАБС-НБУ

Досягнення і нагороди УАБС НБУ

По рейтингу Академії наук вищої освіти України українська академія банківської справи Національного банку входить в десятку провідних економічних ВНЗ. Згідно з рейтингом університетів "Топ 200 Україна" академія включена в список 200 кращих ВНЗ України. Про що свідчать її нагороди:

1. в 2003 році академія була нагороджена золотою медаллю по фізичному вихованню і спорту комітету Міністерства освіти і науки України за значний внесок у Розвиток фізичної культури і спорту;

2. в 2007 році академія отримала перехідний Кубок для нагородження кращих спортсменів від Президента України Віктора Ющенка;

3. в 2008 році академія перемогла в регіональному конкурсі "100 кращих товарів України" в номінації: "надання освітніх послуг" і отримали нагороди серед 115 кращих українських підприємств, організацій і установ вищої освіти;

4. в 2012 році академія отримала нагороду Всеукраїнського конкурсу "Кращий ВНЗ по підготовці фахівців у банківській і фінансовій сфері;

5. в 2012році перемогла в номінації "Кращий ВНЗ за якістю підготовки і перепідготовки банківських працівників";

6. в 2013 році академія стала переможцем третього Всеукраїнського конкурсу "Кращий ВНЗ по підготовці фахівців банківсько-фінансового сектору";

7. в 2014 році була нагороджена срібною медаллю і дипломом в номінації "Діяльність освітніх установ в розвитку міжнародної співпраці" і отримала диплом "За досягнення в інноваційній модернізації національної освіти" на п'ятій Міжнародній виставці "Сучасні учбові заклади - 2014".

Українська-академія-банківської-справи-Національного-банку-України

Наукова діяльність Українській академії банківської справи Національного банку України

Наукова діяльність академії визначається пріоритетами Національного банку України.

Академія публікує декілька професійних журналів в області економіки і філософії, затверджених ВАК України:

1. науковий журнал "Вісник Української Академії банківської справи'';

2. науковий журнал "Правовий Вісник Української академії банківської справи";

3. збірка наукових праць проблеми і перспективи розвитку банківської системи України (двічі в рік);

4. збірка наукових праць світогляду - Філософія – релігія (двічі в рік).

Щороку академія організовує науково-практичні конференції, які стали традиційними:

- Міжнародна науково-практична конференція "Міжнародна банківська конкуренція: Теорія і практика".

- З 2011 року в Академії функціонує науково-методологічний семінар молодих учених "Застосування математичних методів в дослідженні економічних проблем". В академії є "Науковий центр ініціативної молоді", який сприяє розвитку і реалізації студентських наукових інтересів і їх творчих здібностей.

- Електронний науковий журнал "Молодіжний науковий Вісник Української академії банківської справи Національного банку України" публікується двічі в рік в 4 серії: "Юридичні науки", "Економіка", "Гуманітарні дисципліни" і "Спеціальні питання". З 2012 року академія сприяє діяльності "Ради молодих учених" — молодіжна організація, що об'єднує студентів, молодих викладачів і учених академії.

Міжнародна діяльність та співпраця УАБС НБУ

Академія співпрацює з більш ніж 40 освітніх установ за кордоном, що спеціалізуються в області економіки, фінансів, банківської справи і управління, зокрема, з університетом прикладних наук німецького Федерального банку, Московською Банківською школою Банку Росії, Міжнародним навчальним центом для банкірів, Білоруським державним економічним університетом, Фінансовим Університетом при Уряді Російської Федерації, Національним дослідницьким університетом "Вища школа економіки".

Існує два міжнародних наукових центрів, що функціонують в Академії : "Міжнародний центр банківської справи і корпоративного управління", який очолив доктор економічних наук, професор кафедри "Міжнародна економіка" Олександр Костюк. Центр складається з 63 учених з 26 країн, 7 аспірантів і кращі студенти академії.

Українська Академія банківської співпрацює з міжнародними ВУЗами. Співпраця ведеться у сфері освіти і викладацької сучасної банківської справи, ринкового управління і управління фінансами, кредитної діяльності. Зміст співпраці включає в себе:

- відвідання академії іноземних професорів і експертів для надання уроків в області економіки, а також проведення конференцій і семінарах для гостей;

- публікація підручників по банківській справі, діяльність ринку валюти, інвестиційній діяльності, міжнародне управління і маркетинг;

- надання можливості походження практики в зарубіжних країнах або короткострокових курсів навчання за кордоном;

- організація курсів навчання і практичної діяльності в іноземних компаніях і економічних освітніх установах.

Отже, УАБС НБУ є освітнім центром освітньої діяльності, яка проводить підготовку майбутніх спеціалістів у сфері фінансів, економіки та банківської діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!