Роздрукувати сторінку

Сумський кооперативний технікум, СКТ

« Назад

Сумський кооперативний технікум — державний ВНЗ з І рівнем акредитації. Один з провідних закладів кооперативноїосвіти України.

Сумський-кооперативний-технікум, СКТ

Контакти Сумського кооперативного технікуму

Адреса: м. Суми, вул. Троїцька, 37.

Телефон: (0542) 22-36-60.

Електронна пошта: sktex@ukr.net.

Сайт: http://skt.inf.ua.

Сумський-кооперативний-технікум СКТ

Історія СКТ

Сумський кооперативний технікум було відкрито в 1995 році, тоді було створено денне та заочне відлуння на яких навчалося близько 600 студентів.

Почав свою діяльність відповідно до постанови. За весь час існування досяг найвищого розквіту та вдало функціонує на даний час.

За допомогою Сумської обласної споживчої спілки технікум було відновлено та побудований гарний та великий навчальний корпус. На той час технікумом керував Чеканський Михайло Олександрович, який доклав чимало зусиль для розвитку та удосконалення технікуму. За його часів швидко почала розвиватися матеріально-технічна база, то були запроваджені нові методи навчального процесу.

Тоді в навчальному корпусі нараховувалося близько 11 навчальних кабінетів, спортивний, актовий зал, їдальня, а також бази практики.

В 1967 році було введено в експлуатацію гуртожиток на 400 місць, де один поверх був задіяний в учбові аудиторії.

За час існування з технікуму випустилося 20000 спеціалістів, які зараз працюють в системі споживчої кооперації та інших сферах народного господарства. Багато хто з них працюють в Сумській області та розвивають її господарство.

Про навчання в Сумському кооперативному технікумі

Ринок потребує спеціалістів і менеджерів нижчої і середньої ланки, тобто фахівців, яких готують саме в технікумах і коледжах. В той же час, на сьогодні ринок перенасичений пропозицією випускників академій і університетів –установи не можуть забезпечити всіх робочим місцем.

Вартість навчання в технікумі значно нижча ніж в інших навчальних закладах.

Студенти технікумів за час навчання перебувають 4-5 місяців на практиці. До одержання диплому, вони мають солідний багаж практичних навичок та вмінь. В той же час, в університеті, студент, одержуючи диплом бакалавра, за 4 роки навчання і дня не був на діючому підприємстві.

Практика дає позитивний результат для студентів, адже саме на практиці вони зрозуміють яким чином відбувається організація народним господарством, яким чином проходить управління підприємством а багато чого іншого.

Диплома технікуму достатньо для початку своєї трудової діяльності. І поки однолітки навчаються в університеті, випускники технікуму вже працюють, будують свою кар'єру, і, дуже часто, поєднують це з навчанням на заочному відділенні університету.

Випускник технікуму має можливість вступити до університету на старший курс і за 2-2,5 роки одержати диплом бакалавра.

СКТ

Спеціальності Сумського кооперативного технікуму

В технікумі поводить набір за такими спеціальностями:

1. Спеціальність «Маркетингова діяльність»

Здобуття кваліфікації молодший спеціаліст з маркетингової діяльності На даний час маркетинг посідає одне з провідних місць на ринку праці. Здобувши цю спеціальність випускники: зможуть визначати етапи та мету маркетингу, аналізувати маркетингові дослідження, навчають всі види маркетингу та специфіку його застосування.

Спеціаліст навчиться проводити моніторинг маркетингових досліджень, навчиться формувати програми маркетингової діяльності, зможе опанувати нові різновиди реклами а також навчиться прогнозувати потрібність того чи іншого товару на ринку.

Фахівець зможе посідати такі посади: торгівельний представник, промоутер, мерчандайзер, торгівельний агент, рекламний агент та організатор із продажу товарів.

2. Спеціальність «Оціночна діяльність»

Здобуття кваліфікації оцінювач-експерт, навчання проходить на денному відділенні. Оцінювач-експерт це фахівець із оцінки всього майна.

Після здобуття цієї професії  оцінювач-експерт зможе складати договори на проведення майна, буду знати які права та обов’язки має кожна сторона, вивчить всю нормативно-правову базу, на основі якої ґрунтується його діяльність й яких випадках обов’язковим проведення оцінки майна. Зможе обчислювати розмір обов’язкової плати до державного бюджету з фізичних та юридичних осіб. Буде складати податкову звітність, а також вирішувати професійні проблеми та шляхи удосконалення діяльності.

Фахівець зможе займати такі посади: оцінювач, ріелтор, агент з продажу нерухомості, дилер та брокер цінних паперів.

3. Спеціальність« Ресторанне обслуговування»

Отримання кваліфікації адміністратор залу.

На даний час жоден ресторанний заклад не зможе обійтися без цього спеціаліста. Тому, що адміністратор – це головний персонаж ресторанного бізнесу, який представляє послуги відповідного закладу. Саме він знається у всій діяльності та принципах роботи ресторанного господарства.

Під час навчання , студенти отримають такі знання: вивчають особливості сервісу банкетів, дізнаються про кухні всіх народів світу та їх особливості, вивчають іноземну мову за професійним спрямуванням.

Фахівець може працювати за спеціальністю н наступних посадах: бармен, адміністратор, офіціант, барі ста та інші.

4. Спеціальність«Товарознавство та комерційна діяльність», здобуття кваліфікації товарознавець – комерсант

Зараз суттєво розширюються зовнішньоекономічні зв’язки між державами, тому постає питання про експорт та імпорт продукції. Для цього необхідні фахівці, які будуть знатися в цьому питанні.

Після здобуття професії студенти опанують такі знання: будуть знати як правильно переміщувати товар через кордон, яка документація при цьому потрібна, які нормативно правові акти потрібно застосовувати та яким стандартам повинна відповідати продукція. Навчаються систематизувати та класифікувати товар, що надійшов, а також вивчають правила зберігання товарів на складі.

Фахівці зможуть займати наступні посади: агент з митного оформлення вантажів та товарів, митний брокером та митний декларант, товарознавець, комівояжер та менеджер з продажу.

Сумський-кооперативний-технікум

Сумський кооперативний технікум один із провідним технікумів Сумської області, який проводить підготовку за різноманітними напрямкам, що є важливими для суспільства.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!