Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Сумської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Сумської області \ ЗВО (ВНЗ) Сумської області та їх рейтинг \ 21. Лебединське медичне училище імені професора М. І. Ситенка, ЛМУ ім. професора М. І. Ситенка

Лебединське медичне училище імені професора М. І. Ситенка, ЛМУ ім. професора М. І. Ситенка

« Назад

Лебединське медичне училище імені професора М. І. Сітенка – навчальний заклад, державного зразка, який отримав І-ІІ рівні акредитації та проводить підготовку фахівців за двома напрямками.

Лебединське-медичне-училище-імені-професора-М.-І.-Сітенка ЛМУ-ім.-професора-М.-І.-Сітенка

Контакти Лебединського медичного училища імені професора М. І. Сітенка

Адреса: 42200,м. Лебедин,вул. К.Маркса, 17.

Телефон: (05445) 2-37-42.

Електронна пошта: lebmed@ukr.net.

Сайт:http://lebmed.com.ua.

Лебединське-медичне-училище-імені-професора-М.-І.-Сітенка

Історія ЛМУ ім. професора М. І. Сітенка (ЛМУ ім. професора М. І. Сітенка)

Історія початку діяльності училища починається з 1937 року, тоді воно працювало під статусом медичної школи.

В розвиток школи чимало зусиль вклали перший директор Наталія Григорівна Гасюк. За ті роки розвивається матеріально-технічна база, формуються навчальні плани та удосконалюється навчальний процес.

На торі роки в школі існувало 5 груп. Власного начального корпусу в них не було, тому вони вимушені були навчатися в медичних заклад міста. Багато з випускників, проходячи там практику, залишилися працювати.

Коли в Суми стали обласних центром, фельдшерсько-акушерську школу булу перенесено до Лебедина.

Відповідно до рішеннярайонного комітету для фельдшерської школи було виділено приміщення на площі Інтернаціональній.

Вже в 1950 році відбувається перший випуск спеціалістів.

В 1941 році, школа вимушена припинити діяльність, так як розпочалася війна. Студенти та викладачі йдуть на фронт та допомагають потерпілим. Для прикладу, С.А.Бурлакова у складі 69-ої гвардійської дивізії приймала участь у боях під Сталінградом та Курській дузі, під Кишиневом та Ясами, визволяла Будапешт та Відень. Вона була нагороджена різними медалями та орденами за героїзм та міцність: орден Червоної Зірки, медалями „За відвагу”, „За оборону Сталінграда”, „За Відень і Будапешт”.

В післявоєнні роки директором школи став Коробкін М. М він багато вклав зусиль для того, щоб школа запрацювала по новому та розвивалася. З цього моменту школа почала підпорядковуватися Сумському обласному відділу охорони здоров’я.

Скрипка Г. О. займає посаду директора з 1950 року по 1968 рік. Поряд з ним працює велика кількість освічених педагогів, які вклали зусилля в удосконалення та розвитку навчального процесу та і зробили чимало для закладу взагалі.

В ці роки навчання проводилося в напруженій обстановці, не було місць, де поводити заняття, не вистачало підручників, зошитів, проте студенти все одно вчилися із задоволенням, прагнули здобути кращу освіту та переступали через ці негаразди.

Гарантієюдопомоги хворим завжди був високий професіоналізм та досвідченість, який ґрунтується на засадах якісної медичної освіти.

Вже 1954 році для поліпшення медичної освіти відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я УРСР школу було реорганізовано в медичне училище, і з 1 вересня воно розпочинає проводити набір фельдшерів та медсестер.

Матеріально-технічна база та навчання Лебединського медичного училища імені професора М. І. Сітенка

За допомогою об’єднаності всього викладацького складу вдалося результативно та швидко розвивати та покращувати училище. За ті роки швидко розвивається матеріально-технічна база, оновлюся навчальні кабінети, лабораторії. Навчальне приміщення набуло естетичної привабливості та побутової облаштованості. Значно поширилася мережа навчальних кабінетів на клінічній базі практики. Придбаний і працює оснащений новою технікою комп’ютерний клас, який має доступ до мережі Інтернет.

Починають формуватися нові методи та засоби для проведення навчального процесу створення відповідних мов для самостійної роботи студентів, а також організація контролювання за її здійснення.

Педагогічний склад завжди ділить своїми знаннями, навичками зі студентами а передають той досвід, який вони здобули.

Зараз училище має потужну матеріально технічну базу. Для училища виділено три навчальні корпуси, проводять семінарські та лекційні заняття. В корпусах розташовуються 21 кабінет, які нещодавно були відремонтовані та оснащені новими обладнаннями. Створено також 5 лабораторій а два кабінети інформатики.

До користування студентів актова зала, бібліотека з її 28-тисячним фондом методичної та художньої літератури, читальна зала на 45 посадочних місць.

Використовуються всілякі форми проведення виховної роботи в училищі. Виховна робота направлена на підготовку висококваліфікованого та професіонального медичного працівника.

Формування працівника, який готовий до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання української держави - головний напрямок роботи педагогічного колективу.

Велика увага приділяється забезпеченню культурного дозвілля студентів, їх залученню до громадського життя училища, міста, області. Проведення такої діяльності сприяють клуби та гуртки за інтересами.

В училищі велика уваги приділяється формуванню здорового способу життя. Діють різноманітні спортивні гуртки, тренування з футболу, баскетболу, волейболу. Студенти досягають значних успіхів на спортивних змаганнях різних рівнів та посідають перші місця.

В училищі створені циклові комісії (ЦК) для забезпечення освітнього процесу. Виділяють такі комісії:

- ЦК загальноосвітніх дисциплін;

- ЦК клінічних дисциплін спеціальності "Лікувальна справа";

- ЦКклінічних дисциплін спеціальності "Сестринська справа.

Лебединське-медичне-училище-імені-професора-М.-І.-Сітенка, ЛМУ-ім.-професора-М.-І.-Сітенка

Спеціальності ЛМУ ім. професора М. І. Сітенка

Училища проводить підготовка наступними напрямками:

1. Лікувальна справа – фельдшер. Навчання відбувається як на базі 9 класів, так і на базі 11 класів.

Молодшогофахівця готують для роботи на фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктах, оздоровчих, лікувально-профілактичних установах на первинних посадах фельдшера. Він зможе надавати першу термінову медичну допомогу, у разі якщо стався нещасний випадок чи особа тяжко захворіла.

2. Сестринська справа – медична сестра.

Ведеться підготовка для роботи в лікувально-профілактичних закладах догляду за хворими і здійснення медичних призначень, проведення профілактичних заходів, які направлені на попередження і своєчасне виявлення захворювань.

Кожен бажаючий має змогу пройти підготовчі курси, перед тим як вступати до училища. На курсах студентів готують до вступних іспиті в з базових дисциплін. Також на курсах вони навчаються застосовувати комп’ютерну техніку в їх діяльності та оволодівають всіма необхідними знаннями.

Середня вартість навчання в училищі становить:

1. Сестринська справа – 7800 гривень;

2. Лікувальна справа (на азі 9 класів) – 7900 гривень;

3. Лікувальна справа (на базі 11 класів) ‒ 9900 гривень.

Тому, коледж надає базову та професійну медичну освіту. Випускники якого, зможуть працювати в медичних закладах на первісних посадах, а також мають змогу продовжити навчання в вищих навчальних закладах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!