Роздрукувати сторінку

Путивльський коледж Сумського національного аграрного університету, ПК СНАУ

« Назад

Путивльський коледж Сумського національного університету — аграрний технікум, який акредитований Міністерством освіти і науки України за ліцензованими спеціальностями як вищий навчальний заклад з 1 рівнем акредитації. Проводить підготовку спеціалістів з вищою освітою за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста для агропромислового комплексу України.

Путивльський-коледж-Сумського-національного-аграрного-університету

Контакти Путивльського коледжу Сумського національного аграрного університету

Адреса: Путивль, вул. Луначарського, 80.

Телефон: (05442) 5-48-24.

Електронна пошта: http://pksnau.at.ua.

Сайт: pksnau@ukr.net.

Історія ПК СНАУ

В 1894 році заснований купцем-меценатом М. Маклаковим як ремісниче училище для дітей міщан.

Училище стало відомим завдяки високому рівню викладання, чудовій бібліотеці з великою кількістю рідкісних стародрукованих та рукописних книг.

У 1930 році з м. Маріуполя до Путивля було переведено хіміко-технологічний технікум, який готував техніків і лаборантів для консервних і цукрових заводів, а в 1933 році його було перейменовано на плодоовочевий технікум, який готував товарознавців, бухгалтерів і техніків-технологів. У період фашистської окупації.

У зв'язку із зміною профілів підготовки кадрів та на пропозицію Сумської агропромради у вересні 1990 року технікум перейменовано на Путивльський сільськогосподарський. З 2000 року починає свою діяльність на базі Сумського національного аграрного університету.

Путивльський-коледж-Сумського-національного-аграрного-університету ПК-СНАУ

Розвиток біблотеки ПК СНАУ

Інформація є стратегічним ресурсом сучасного суспільства. Ії обсяги настільки великі, що без електронних форм подання неможлива реалізація основних виробничих, наукових і суспільних процесів. В умовах зростання інформаційних запитів користувачів, одна бібліотека не спроможна їх повністю задовольнити, пріоритетності набуває корпоративна взаємодія, співпраця бібліотек та їхня інтеграція в єдину систему.

Питанням інформаційного та ресурсного забезпечення користувачів на базі міжбібліотечної взаємодії було присвячено чергове засідання Територіального методичного об'єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області, що відбулося 29 жовтня в стінах книгозбірні Сумського HAУ.

Сьогодні стоїть завдання не тільки формувати і використовувати власні електронні ресурси, представляти їх у світовий простір, щоб дати можливість віддаленому користувачу працювати з документами на відстані, а і використовувати електронні ресурси інших бібліотек, зокрема наукової бібліотеки Сумського НАУ.

Головним електронним ресурсом бібліотеки є електронний каталог, який відображає її фонд, і дає змогу віддаленим користувачам із різним рівнем інформаційної культури цілодобово здійснювати швидкий і якісний пошук бібліографічної інформації за різними параметрами.

Бібліотекам коледжів надана можливість розмістити власний електронний каталог на сайті бібліотеки університету. Разом з бібліотекою університету беремо участь у створенні зведеного бюлетеня нових надходжень «Бібліокур'єр», з яким користувачі можуть ознайомитись на сайті бібліотеки СНАУ www.library.sau.sumy.ua, або завітавши до бібліотеки Путивльського коледжу.

Крім того можливо скористатись віртуальною довідкою, електронною доставкою документів (безкоштовно) та послугами міжбібліотечного абонементу (за рахунок користувачів).

Путивльський-коледж-Сумського-національного-аграрного-університету, ПК-СНАУ

Спеціальності ПК СНАУ

1. Бухгалтерський облік.

Кваліфікація за дипломом - молодший спеціаліст.

Термін навчання: на базі 9 кл. — 3 роки, на базі 11 кл. - 2 роки. Випускник може обіймати первинні посади:

- Технік з планування;

- Бухгалтер;

- Касир-експерт;

- Інспектор;

- Інспекторзінвентаризації;

- Інспектор-ревізор.

Історію бухгалтерське відділення починає з 1933 року, коли коледж було перейменовано на плодоовочевий та почали готувати бухгалтерів для системи Головплодоовощторгу.

 Матеріально-технічна база бухгалтерського відділення відповідає вимогам сьогодення. Кабінети та лабораторії оснащені сучасним обладнанням, методично-довідковою літературою Навчальну практику зі спеціальності студенти проходять в Навчальній бухгалтерії коледжу, а виробничу — в кращих господарствах району та за його межами. Відділення підтримує тісні зв'язки з випускниками Багато випускників займають або займали відповідальні посади на підприємствах, організаціях, установах, приватних підприємствах.

2. Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів.

Кваліфікація за дипломом - молодший спеціаліст.

Термін навчання: на базі 9кл. — 3 роки 6 місяців, на базі 11 кл.2 роки б місяців.

Випускник може обіймати первинні посади:

- Техніка-технолога;

- Начальника цехучи виробничоїдільниці;

- Майстрацеху;

- Техніка-лаборанта;

- Контролераготової продукції.

Технологічне відділення Путивльського коледжу СНАУ зберігаючи понад 80-річну традицію,продовжує підготовку, висококласних фахівців для харчової і переробної галузі агропромислового комплексу країни. У період навчання студенти мають можливість випробувати себе, свої знання і вміння під час практик на виробництві. Мають можливість проходити практику в різноманітних установах.

Керівники підприємств дали високу оцінку їхньої професійної відповідальності, підготовки та працездатності Навчальний заклад пишається своїми вихованцями, бо керівництво базових підприємств надіслало на адресу коледжу позитивні відгуки і подяки за роботу практикантів.

3 метою покращення умов працевлаштування випускників технологічного відділення керівництво розширює географію баз практики і спеціалізацію підготовки фахівців. Заплановано найближчим часом відкрити нову спеціальність харчового напрямку Студенти технологічного відділення мають можливість водночас заочно навчатися на спеціальностях економічного напрямку та правознавства, а випускники коледжу можуть продовжити своє навчання у Сумському національному аграрному університеті та в інших ВНЗ зі споріднених спеціальностей.

3. Ветеринарна медицина.

Кваліфікація за дипломом - молодший спеціаліст.

Молодший спеціаліст ветеринарної медицини готується для роботи на підприємствах державної ветеринарної медицини, службі ветеринарної медицини на державному кордоні та сільськогосподарських підприємствах, лабораторіях ветеринарної медицини. Навчання на відділенні ветеринарної медицини сприяє оволодінню сучасним клінічним мисленням, та дозволяє студенту-випускнику знати класифікацію хвороб тварин, причини їх виникнення, клінічне проявлення, сучасні методи діагностики, проводити лікування хворих тварин. Відділення має навчально-виробничу клініку по прийому дрібних тварин, віварій, де утримуються тварини, необхідні для виконання програми навчального процесу; ветеринарну аптеку. навчально-виробниче господарство. Предметні практики проводяться в сільськогосподарських підприємствах.

4. Комерційна діяльність. Кваліфікація за дипломом - молодший спеціаліст. Термін навчання: на базі 9 кл. — 3 роки, на базі 11 кл. - 2 роки. Випускник може обіймати первинні посади: Агент комерційний, Агент торгівельний, Комівояжер, торгівельний представник.

5. Правознавство. Кваліфікація за дипломом - молодший спеціаліст. Термін навчання: на базі 9 кл. — 4 роки, на базі 11 кл. - 3 роки. Випускник може обіймати первинні посади: консультант нотаріальної контори, інспектор приймальних і загальних відділів державної влади місцевогосамоврядування, розпорядник суду.

ПК-СНАУ

Путивльський коледж Сумського НАУ — серйозний навчальний заклад, який дає міцну основу для майбутнього життя.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!