Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ВНЗ Сумської області. Рейтинг ВНЗ Сумської області \ ВНЗ Сумської області. Рейтинг ВНЗ Сумської області \ 14. Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, ППК ГНПУ ім. О. Довженка

Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, ППК ГНПУ ім. О. Довженка

« Назад

23.06.2015 20:26

Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – ВНЗ України, якийздійснює підготовку професійних педагогів.

В даний час коледж миттєво розвивається, застосовує в своїй діяльності інноваційні технології, працює над формуванням професіональної компетентності майбутнього фахівця.

ППК-ГНПУ-ім.-О.-Довженка-1

ППК ГНПУ ім. О. Довженка намагається збільшитиринок праці конкурентоспроможними та освіченими фахівцями.

Колектив коледжу дуже стрімкий, швидко реагує на зміни, трапляються в суспільному житті країни. І саме тому це дає змогу ліцензувати нові спеціальності, покращувати педагогічні технології та матеріально-технічну базу.

Контакти Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Адреса: вул. Києво-Московська, 24, м. Глухів.

Телефон: (05444) 2-34-27.

Електронна пошта: gdpu@sm.ukrtel.net.

Сайт: gdpu@sm.ukrtel.net.

ППК-ГНПУ-ім.-О.-Довженка

Історія ППК ГНПУ ім. О. Довженка

Всю історія можна охарактеризувати такими значними датами.

Глухівське ремісниче училище ім. М.А.Терещенка було засновано 1899 році, в якому на ой час навчалося 32 учні.

В 1913 оці відбувається реорганізація ремісничого училища в 4-х класне. Закінчивши училище, випускники мали можливість працювати слюсарем, а також бути майстром чи підмайстром.

У 1919 році училище проводить підготовку фахівців для сільського господарства 3 терміном навчання 3 роки.

З 1929 заклад став функціонувати під статусом технікум механізації сільського господарства. І ці роки керівництво технікуму за власні кошти проводить ремонт будівлі і оновлює його.

Вже з 2 половини 20 століття технікум славився успіхом у проведенні підготовки кваліфікованих фахівців. З 1953 року функціонує як училище механізації №1.

Наприкінці 20 століття відбувається посне обновлення матеріально-технічної база та удосконалення навчального процесу.

З 1979 року веде свою діяльність як професійно-технічне училище №31. В ньому відкриваються нові спеціальності, та навчається близько 300 осіб.

З 1988 року будівля отримала певний статус і стала визначною культурною спадщиною України - «Будинок повітового земства».

В 2002 році реорганізовується в професійно-педагогічний коледж Глухівського державного педагогічного університету, який здобуває ліцензію на проведення навчання за І-ІІ рівнем акредитації.

В 2009 році внаслідок надання ГДПУ імені Олександра Довженка та надання статусу національного, коледж іменується як професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Професійно-педагогічний-коледж-Глухівського-національного-педагогічного-університету-імені-Олександра-Довженка

Навчальний процес Професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Освітній процес проводитися із використанням кредитно-модульної системи. Кредитно-модульна система навчання передбачає: стимулювання послідовної аудиторної, самостійної, персональної роботи студентів; надання консультацій викладачами; піднесення та сприяння творчих здібностей студентів на шляху до самовдосконалення.

Викладачі коледжу проводять навчання за фаховими дисциплінами, які затверджені цикловими комісіями колежу.

Слідкування за роботою студента його навчальних успіхів дає підставу для виплачування йому іменних стипендій, певних заохочувань, забезпечення студента бюджетним місцем у разі звільнення такого місця.

Також студенту надаються певні пільги при вступі до ВНЗ, у разі якщо він проходив курси навчання в коледжі.

За період з 2006-2101 років з коледжу випустилося близько 50 студентів з дипломом з відзнако.

Протягом 2006-2010 років при фахових кафедрах Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка підвищили кваліфікацію 75% педагогічних працівників коледжу.

Професійно-педагогічний-коледж-Глухівського-національного-педагогічного-університету-імені-Олександра-Довженка ППК-ГНПУ-ім.-О.-Довженка

Виховна робота ППК ГНПУ ім. О. Довженка

Виховна робота навчального закладу складається з начальної та поза навчальної діяльності студенів. Коледж проводить різноманітні напрямки для здійснення виховного процесу, наприклад, проведення семінарі, конференцій а також тематичні вечори.

Студенти мають можливість відвідувати предметні гуртки, влаштовують виставки, конкурси, предметні конференції.

Коледж проводить також художню самодіяльність. Студенти приймають участь у співочих районних, університетських та конкурсах "Нумо, першокурсник", "Міс коледжу", "Міс університету".

Головним завданням організаційно-педагогічної діяльності є персональний підхід у вихованні особистості студентів.

Діяльність педагогічного складу формується на таких принципах: демократизму, гуманізму, рівності, науковості та добровільності.

Найбільше використовують такі форми виховної роботи: бесіди, екскурсії, вікторини, дискусії, турніри й тематичні конференції, диспути та брифінги, семінари-тренінги й вечори, свята, конкурси, фестивалі.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка веде тісну співпрацю з Інститутом професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України.

На гуртовому засіданні Всеукраїнського науково-методичного семінару "Інноваційні методики у професійній підготовці кваліфікованих робітників", що проходив при Інституті професійно-технічної освіти АПН України, Д'ячков П. Р. розкрив тему : "Психологічна складова формування відповідального ставлення до професійної діяльності майбутніх майстрів виробничого навчання".

Спеціальності ППК ГНПУ ім. О. Довженка

Навчальний заклад проводить навчання за таким и спеціальностями:

1. Технологічна освіта;

2. Фізичне виховання;

3. Дошкільна освіта;

4. Професійна освіта;

5. Професійна освіта;

6. Технологія виробів легкої промисловості;

7. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства;

8.Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства.

Кожна спеціальність має свої особливості, на яких викладаються фахові дисципліни для забезпечення студентів необхідними знаннями та навичками. В коледжі для освітнього процесу створені предметні комісії, які слідкують за навчальним процесом а безпосередньо формують його. Наприклад, циклова комісії технічних дисциплін, циклова комісія економічних дисциплін та інші.

Професійно-педагогічний-коледж-Глухівського-національного-педагогічного-університету-імені-Олександра-Довженка, ППК-ГНПУ-ім.-О.-Довженка

Тому, ППК ГНПУ ім. О. Довженка має високий рейтинг у сфері надання педагогічної освіти. Викладацький склад ділиться свої досвідом та дає змогу студентам розкрити свої талани і стати висококваліфікованим працівником.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!