Роздрукувати сторінку

Житомирський технологічний коледж, ЖТК

« Назад

Житомирський технологічний коледж – навальний заклад на Житомирщині, що підпорядковується Міністерству освіти та науки.

Житомирський-технологічний-коледж ЖТК

Контакти ЖТК

Адреса: м. Житомир, вул. Небесної Сотні (колишня Московська), 37.

Телефон: +380 (412) 47-31-72.

Сайт: http://www.ztk.zt.ua.

Житомирський-технологічний-коледж

Історія Житомирського технологічного коледжу

Витоки столітньої історії Житомирського технологічного коледжу беруть початок з початку ХХ століття, коли з 1 липня 1911 року в Житомирі почала діяти службовий ремісничий середній навчальний заклад.

Спочатку вона розташовувалася в найманому житлі на Великий Вільськ. вулиці, 35 (нині вул. Перемоги), а з 1914 року - в побудованому навмисне для неї двоповерховому будинку на Московській вулиці, 45 (нині його адресу вул. Столична, 37).

У школі було 2 класи, в якій було 60 вихованців (з переїздом в рідне приміщення на Московській - 80 студентів) безоплатно отримували освіту теслярі і слюсарі.

До ремісничого середнього навчального закладу приймалися хлопчаки у віці 13-16 років.

Для вступу учневі необхідно було передати лише 2 довідки: медичну довідку, довідка про попередню освіту.

Керував школою житомирський інженер, випускник Київського ВУЗу Кашкадаев Ф. Виконував зобов'язання професіонал-технік випускник ремісничого училища М. С. Моргунов. Викладачами загальноосвітніх речей був А. А. Косий, підмайстрами - В. С. Бондаренко і А. Н. Грищенко.

Тому підставою для Житомирського індустріального технікуму механічної обробки деревини з'явилася Житомирська поєднана профшкола, що базується в 1924 році завдяки злиттю 3-х колишніх професійних середніх навчальних закладів: механічного, хімічного та будівельного.

Головним керуючим з'єднаного середнього навчального закладу був найдосвідченіший житомирський викладач М. П. Пастарнаков, а завучем - Мужній Євграфович Путов. Спочатку середній навчальний заклад була дворічній.

У 1925/26 навчальному році у школі навчалося 354 вихованця, яких вчили 23 педагога, 8 майстрів і обслуговували 10 чоловік техперсоналу.

Заняття розподілялися на 3 триместру: 2 теоретичних та однин утилітарний.

Житомирський-технологічний-коледж, ЖТК

Циклові комісії ЖТК

Створення професійних властивостей, любові до обраної кваліфікації гарантує постійна робота циклових комісій. В даний час в коледжі зроблені наступні комісії:

- Соціальних дисциплін;

- Гуманітарних дисциплін;

- Фізико-математичних дисциплін;

- Комп'ютерної техніки та програмування;

- Економіки, бухгалтерського обліку та фінансів;

- Обробіток деревини і хіміко-механічної переробки деревини;

- Дизайну;

- Загально-технічних предметів, автоматизації та електропостачання;

- Фізичного виховання та захисту Вітчизни, голова.

Функціональне впровадження педагогами, з'єднуються в циклові комісії, що працюють у формах роботи, як: олімпіади, змагання, змагання на найкраще виготовлення посібників, змагання тематичних банерів і друковані видань, радіопередачі на пізнавальні теми, проведення спільно з міським та обласним відділами виховання для випускників старших класів середніх навчальних закладів містечка змагань, та олімпіад. Завершальні події, ведеться для всіх груп, в якому місці діють педагоги циклу, де неодмінно включають:

- Нагородження фаворитів олімпіад, змагань, які відзначилися при проведенні та підготовці подій циклової комісії;

- Конкурсні змагання учнів;

- Вікторини.

Житомирський технологічний коледж - навчальний заклад, в якому людина не тільки отримує професію, а ще набуває чимало значущою інформації, рекомендацій на прийдешнє.

Циклова комісія робить професіоналів згідно сфери пізнань "Соціальне забезпечення" за напрямком "Соціальна допомога" спеціальність "Соціальна робота", ліцензована на проведення освітньої діловитості згідно рівню "менший спеціаліст".

Соціальна робота - напевно активність професіоналів, націлена на громадську допомогу людини, постачання її соціальних прав і свобод, удосконалення властивості життєдіяльності, задоволення інтересів і потреб.

Випускники наданої кваліфікації вважаються фахівцями згідно питань соціальних взаємин і зв'язків, що функціонують в громадській сфері життя спільноти в контексті всієї сукупності суспільних відносин: фінансових, політичних, релігійно-високоморальних.

Так як соціальна робота, як прикладна наука суспільної науки, то вивчаються такі дисципліни, як філософія, економіка, соціологія, психологія.

Учні вчать цикл гуманітарної та суспільно-фінансової підготовки, математичної, природно-наукової підготовки, професійної підготовки. Особливий інтерес приділяється по тих дисциплінах, які вважаються базисною основою формування майбутнього фахівця: концепція громадської роботи, спосіб і розробка громадської роботи, перевага суспільного постачання, економіка громадської роботи, організація та облік соціальних виплат, соціальна робота з сім'ями і дітьми, жінками, соціальна робота з окремими категоріями покупців, соціальна робота на виробництві, районне самоврядування.

Власні пізнання учні закріплюють на навчальній та науково-технічної практиках.

Спеціаліст згідно громадської праці має можливість діяти в соціальних установах: державна служба зайнятості; кадрові агентства; пенсійні фонди; науково-дослідні інститути, які займаються суспільною проблематикою; заклади охорони здоров'я.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін вирішує важливі питання навчальної та виховної роботи. На її засіданнях в крайній час розглядалися питання програмного та навчально-методичного постачання навчання; труднощі активізації розумової діяльності студентів при дослідженні речей; питання форм і способів організації самостійної роботи учнів; шляхи і способи формування національної самосвідомості учнів і т. д.

Усі члени комісії ЖТК безперервно діють над поповненням та оновленням дидактичного та методичного постачання речей, які викладають. Раз на рік будь-який педагог розробляє методичне дослідження згідно важливих проблем способу навчання.

Формуванню національної самосвідомості учнів сприяють ці заходи, як тижні циклової комісії, олімпіади, вечори-зустрічі з поетами та письменниками Житомирщини, екскурсії в літературних музеїв Житомира та області, пошукова служба згідно темою "Література рідного краю" та інші.

Циклова комісія інформатики та комп’ютерної техніки. В основному комісія складається з випускників коледжу минулих років, що повернулися в коледж, що став для них рідним після завершення ВНЗ.

За час існування комісії була пророблена значуща праця згідно творіння навчально-методичної бази.

У постанові циклової комісії розташовуватися 7 передових комп'ютерних класів. Матеріальна та технічна основа продовжує укомплектовуватися новими усотуваннями та приладами.

Головними формами проведення занять вважаються лекції, лабораторні роботи. Учні проходять навчальну та виробничу практики, виконують курсові роботи і дипломні, який є закономірним закінченням процесу вивчення. Поперед циклової комісією стоїть завдання з'єднати всі дані форми вивчення в одиничну систему, націлену на підняття якості підготовки молодших професіоналів.

Інформаційні та комп'ютерні технології вважаються одними з найбільш багатообіцяючих напрямків діловитості в сучасному співтоваристві, і тому однією з важливих цілей роботи циклової комісії вважається введення даних технологій в щоденне життя коледжу.

Істотний інтерес в комісії надається дослідженню навчально-методичної документації, збільшенню інтересу учнів, їх активізації.

Методичні дослідження педагогів ЖТК демонструються на виставці методичної літератури, а учні займають більшою мірою призові місця на обласних олімпіадах згідно фізиці та арифметиці, що говорить про високий рівень підготовки учнів і самовіддачу педагогів.

Бухгалтерський облік

Зараз спеціальність бухгалтера - 1 з важливих у фінансовій діяльності підприємств. Якщо Ви оволодієте в інституті даною професію, то можете діяти бухгалтером на підприємствах різних секторів економіки.

Економіка підприємства

Надана професія проводить підготовку професіоналів в галузі економіки. Ви можете робити професійну роботу економіста, економіста згідно планування, економіста згідно реально-технічного постачання, економіста згідно збуту, техніка згідно нормуванню праці, техніка згідно планування, техніка згідно праці.

Учні вчать цикл гуманітарної підготовки, природно-наукової та загальноекономічної підготовки, професійної підготовки.

Особливий інтерес приділяється тим дисциплінам, які вважаються базисною основою формування майбутнього фахівця: економіка і нормування праці, бухгалтерський облік, фінанси підприємств, економіка компаній, планування та організація діяльності підприємства, грошовий облік, податкова система, народногосподарський тест, маркетинг, менеджмент, фінансова статистика, страхові сервіси, статистика грошей.

ЖТК

Отже, ЖТК – багатопрофільний навчальний заклад, що проводить підготовку майбутніх спеціалістів у сфері економіки, технології та дизайну.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!