Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Житомирської області \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області та їх рейтинг \ 32. Житомирська філія Національного університету державної податкової служби України, ЖФ НУДПСУ

Житомирська філія Національного університету державної податкової служби України, ЖФ НУДПСУ

« Назад

Житомирська філія Національного університету державної податкової служби України – відокремлений структурний підрозділ, що проводить підготовку за 4 напрямками підготовки в сфері фінансів та оподаткування.

Житомирська-філія-Національного-університету-державної-податкової-служби-України ЖФ-НУДПСУ

Контакти ЖФ НУДПСУ

Адреса: м. Житомир, вул. Щорса, 96.

Телефон: (412) 25-26-0.

Історія Житомирської філії Національного університету державної податкової служби України

Житомирська філія вважається відокремленим структурним підрозділом Державного інституту державної податкової служби України, що сотворена з метою постачання необхідності ринку праці Північного і Північно-Західного ареалів і наближення місця виховання учнів до їх місця проживання, виконує підготовку професіоналів освітнього значення бакалавра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст на заочній формі для податкових інспекцій, контрольно-ревізійних установ, казначейств, фінансово - кредитних установ, підприємств і організацій.

Житомирська філія бере початок від Житомирського факультету Академії держподаткової служби України, що створена відповідно до указом Голови Держподаткової адміністрації України від 20 вересня 2000 року № 49 «Про розробку Житомирського факультету Академії Державної податкової служби України».

У 2007 році під час проведення реорганізації інституту, відповідно до указу Голови Державної податкової адміністрації України від 31 травня 2007 року № 323 «Про ліквідацію та творіння відділень Державного інституту ДПС України», Житомирський факультет Академії Державної податкової служби України було ліквідовано і на його складі створений Житомирську філію Державного інституту державної податкової служби України.

З 2004 року в до сьогодення відділення очолює директор Стужук Володимир Григорович, що володіє довголітнім досвідом роботи в органах Міністерства внутрішніх справ України і Держподаткової служби України на посаді заступника керівника податкової органів внутрішніх справ ДПА України в Житомирській області.

Житомирська-філія-Національного-університету-державної-податкової-служби-України, ЖФ-НУДПСУ

Навчальний та виховний процес ЖФ НУДПСУ

Розміщений філіал в куточку міста Житомира на місцевості Житомирського агротехнічного інституту. Згідно ліцензії Міністерства освіти і науки України відділення дає послуги, які пов'язані з отриманням вищої освіти на рівні ОКР бакалавр і спеціаліст з таких спеціальностей:

- «Економіка підприємства»;

- «Фінанси і кредит»;

- «Облік і аудит»;

- «Оподаткування». Напрямки діяльності:

- ведення податкового планування та податкового обліку на підприємствах різних організаційно-правових форм, підготовка бухгалтерської та податкової звітності, аналітична служба в галузі фінансів та податків фірм, виконання представницьких повинностей в арбітражних судах;

- виконання професійної діяльності у всіх ланках податкової та грошових систем України на державному та районному рівнях. Напевно, більш популярна спеціальність, що асоціюється зі збором податків, це податковий контролер. Такий спеціаліст здійснює контроль втілення податкового законодавства, дивиться за надходженням до бюджету податкових та інших платежів, розробляє бухгалтерські книжки, доповіді, кошториси та ін., Досліджує підсумки перевірок, використовує грошові покарання до порушників;

- консультаційний сервіс народонаселення і юридичних осіб згідно питань оподаткування. Необхідно відзначити, що це досить багатообіцяюча служба. Робота такого консультанта - втілення консалтингової діловитості згідно формуванню податкової бази, знання бухгалтерського обліку, збирання звітності з питань прав і обов’язки платників податків, а ще відстеження конфігурацій в законодавстві та нормативних актах юридичних осіб, що стосуються оподаткування фізичних і юридичних осіб.

Підготовку професіоналів у філії гарантують висококваліфіковані науково-педагогічні трудівники, серед яких 10 докторів наук і професорів, 21 претендентів наук і доцентів, що складає 76% від єдиної кількості.

Навчальний та виховний процес виповнюється згідно новим освітнім технологіям і засобами введення в практику нових форм і методів вивчення з урахуванням сучасних досягнень педагогічної науки, інноваційних технологій і функціональних способів вивчення, працює 3 комп'ютерних класи.

Навчально-виховний процес гарантує бібліотечне відділення, спільний фонд якої складає найбільш 12000 примірників. Під час вивчення учні ще мають ймовірність скористатися абонентським фондом, читальними залами і електронним каталогом бібліотеки інституту. Інформаційне постачання доповнюється надходженням інструктивно-нормативних документів, періодичних видань з Держфіскальної служби України та інституту через інформаційну мережу Internet.

Місця роботи спеціалістів:

Державна фіскальна служба України, Служба безпеки України, Міністерство фінансів України, головний державний податковий інспектор, старший державний податковий інспектор, головний бухгалтер, ревізор-інспектор податкової служби, аудитор, бухгалтер-ревізор, контролер-ревізор, консультант із економічних питань, керівник служби внутрішнього аудиту, економіст-аналітик, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності.

Отже, це новітній заклад на Житомирщині, що гідно конкурує в своїй області і не тільки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!