Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Житомирської області \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області та їх рейтинг \ 26. Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЖЕГІ ВМУРОЛ «Україна»

Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ЖЕГІ ВМУРОЛ «Україна»

« Назад

Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" – навчальний заклад 3-4 рівнів акредитації приватної власності, що проводить підготовку за ОКР бакалавр, спеціаліст, магістр.

Житомирський-економіко-гуманітарний-інститут-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна

Контакти ЖЕГІ ВМУРОЛ «Україна»

Адреса: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 52.

Телефон: (0412) 43-89-12.

Електронна пошта: univerukr@gmail.com.

Сайт: http://vmurol.zt.ua.

Житомирський-економіко-гуманітарний-інститут-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна, ЖЕГІ-ВМУРОЛ -Україна

Загальна характеристика про ЖЕГІ ВМУРОЛ «Україна»

Навчальний заклад проводить підготовку за такими спеціальностями:

- Менеджмент і адміністрування;

- Соціальне забезпечення;

- Сфера обслуговування;

- Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини.

Навчання проводиться на платній основі, існує центр післядипломної освіти, а також військова кафедра.

Загальна кількість студентів, що навчається в ЖЕГІ ВМУРОЛ «Україна» становить 600 осіб.

Середній бал атестату абітурієнтів, що вступають до ВУЗу становить 164 бали.

Житомирський економіко-гуманітарний ВНЗ як відокремлений підрозділ Університету "Україна" був заснований у березні 1999 року, в перший раз - як консульство, потім - відділення, і врешті-решт - в 2005 році відділення було реорганізовано.

З 2005 року здобута ліцензія на перепідготовку професіоналів (професія - соціальна робота, друга вища освіта).

У абстрактних групах навчаються ще учні з специфічними потребами: з вадами зору та слуху, з ексцесом опорно-рухового апарату.

У Житомирському економіко-гуманітарному ВНЗ діє студентська соціологічна робота, психологічна консультація, при кафедрі працюють наукові гуртки, укладено угоди з великою кількістю організацій містечка та області, в якому учні, відповідно до профілю власної кваліфікації, мають всі шанси дістати пізнання і фактичні вміння, засвоїти всі різновиди практики.

Для вдалої організації навчального процесу в умовах переходу на кредитно-модульну систему вивчення відповідно до потреб Болонського процесу укладені угоди спільної роботи з районною універсальною науковою бібліотекою, районною медбібліотекою.

Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" володіє масивним реально-технічним постачанням. Діє особисте книгосховище, є читальний зал на 50 місць, 2 комп'ютерних класи, обладнані передовими комп’ютерами.

Житомирський-економіко-гуманітарний-інститут-Відкритого-міжнародного-університету-розвитку-людини-Україна ЖЕГІ-ВМУРОЛ -Україна

Отже, ЖЕГІ ВМУРОЛ «Україна» - навчальний заклад на Житомирщині, що проводить підготовку фахівців за 4 напрямками підготовки.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!