Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Житомирської області \ ЗВО (ВНЗ) Житомирської області та їх рейтинг \ 25. Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій, ЖВІ ім. С. П. Корольова ДУТ

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій, ЖВІ ім. С. П. Корольова ДУТ

« Назад

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова вважається єдиним в державі неповторним багатопрофільним міжвидовим бойовим навчальним закладом розвідки, управління і великих технологій, що проводить освітню активність, пов'язану з отриманням професіоналами, які навчаються, вищої освіти і кваліфікації згідно ліцензованим та акредитованим кваліфікаціям підготовки , виконує наукову і науково-методичну активність і володіє найвищим ступенем кадрового та реально-технічного постачання.

Житомирський-військовий-інститут-імені-С.-П.-Корольова-Державного-університету-телекомунікацій ЖВІ-ім.-С.-П.-Корольова-ДУТ

Активність ВУЗу орієнтована на підготовку висококваліфікованих бойових професіоналів - офіцерів тактичного значення, проведення наукових вивчень в узгодженні з явною Армійській теорією України, про збільшенні своєчасних і військових (спеціальних) здібностей Збройних Сил України та інших бойових формувань.

Контакти ЖВІ ім. С. П. Корольова ДУТ

Адреса: м. Житомир, проспект Миру, 22.

Телефон: (0412)25-04-91.

Електронна пошта: zvir@zvir.zt.ua

Сайт: http://www.zvir.zt.ua.

Житомирський-військовий-інститут-імені-С.-П.-Корольова-Державного-університету-телекомунікацій

Історія Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій

Історичною передумовою створення навчального закладу вважається підстава науково-педагогічного середнього навчального закладу підготовки професіоналів протиповітряного захисту. З 8 грудня 1914 року навчальний заклад розмірювався в офіцерській електротехнічній школі (м. Петроград) і з 1916 року в офіцерському середньому навчальному закладі перестрілки згідно легкого флоту, що був успадкований навчальним закладом.

Надалі з 1918 року підготовка бойових професіоналів ППО з вибірковим збереженням педагогічного потенціалу і експерименту навчального процесу навчальних підрозділів зазначених навчальних закладів була з'єднана і продовжена на Курсах перестрілки згідно легкого флоту Упрзазенфор РККА.

Дані курси після переведення з травня 1919 в Нижній-Новгород були перетворені в середній навчальний заклад перестрілки згідно легкого флоту з виведенням її 8 грудня 1919 в одиничний штату.

У довоєнний період армійське училище базувалося в столиці, Петрограді, Севастополі, а навесні 1941 року були евакуйований до Уфи. У 1944 році за видатної удачі у підготовці офіцерських співробітників, а ще в ознаменування 25-й ювілеї, училище було нагороджено орденом Червоного Прапора.

У 1946 році училище переводиться в Житомир і в 1947 році набуває назву Житомирського Червонопрапорного зенітно-артилерійського училища і продовжує підготовку офіцерів для зенітної артилерії.

У листопаді 1979 року, через величезні нагороди в підготовці висококваліфікованих співробітників, училище нагороджено орденом Жовтневої Революції. З 1992 року в училищі готуються офіцерські кадри для Збройних Сил України.

Розпорядженням КМУ №2221 від 08.12.99 інституту присвоєно прізвище відомого науковця, творця ракетно-космічної техніки, академіка Академії наук СРСР, два рази Богатиря Соціалістичної Праці Сергія Павловича Корольова.

26 червня 2013 року на засіданні Уряду схвалено КМУ "Про виховання Державного інституту телекомунікацій". По даному доповідає прес-робота Міністерства освіти і науки України (МОН). Згідно з постановою, інститут телекомунікацій створений на складі Державного інституту інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), структурних підрозділів Державного технічного інституту України "Київський політехнічний ВНЗ" (КПІ) - Армійського ВУЗу телекомунікацій та інформатизації та ВНЗ особливої взаємозв'язку та охорони інформації, а потім Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій.

У постанові відмічено, що слухачі, курсанти та учні, в тій кількості навчаються згідно програмі підготовки офіцерів запасу Армійського ВУЗу телекомунікацій та інформатизації НТУ "Київський політехнічний ВНЗ" та ВНЗ особливої взаємозв'язку та охорони НТУ "Київський політехнічний ВНЗ", Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій, продовжують виховання в інституті телекомунікацій.

Житомирський-військовий-інститут-імені-С.-П.-Корольова-Державного-університету-телекомунікацій, ЖВІ-ім.-С.-П.-Корольова-ДУТ

Факультети Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій

1. Факультет радіоелектронних систем спеціального призначення

Факультет вважається головним організаційним і навчально-науковим підрозділом армійського ВУЗу, на складі якого виповнюється підготовка офіцерів управління тактичного значення для військових часткою та органів армійського управління Міністерства захисту України та інших міністерств і відомств, підняття кваліфікації офіцерів тактичного значення, підготовка наукових і науково-педагогічних співробітників найвищої кваліфікації, наукова і науково-технічна активність.

Факультет гарантує виконання наступних основних завдань:

- втілення освітньої діловитості ліцензованих напрямків, які гарантують підготовку професіоналів відповідних освітніх кваліфікаційних значень згідно еталонів освіти;

- втілення наукової та науково-технічної, творчої, мистецької, цивілізовано-виховної та спортивної діяльності;

- постачання виконання днержзамовлення і умовлянь на підготовку бойових професіоналів з вихованням;

- втілення підготовки наукових і науково-педагогічних працівників;

- постачання культурного і духовного становлення персони, навчання осіб, у дусі українського патріотизму і поваги до Конституції України;

- підняття освітньо-культурного значення людей.

2. Факультет геоінформаційних і космічних систем

Зараз на факультеті створені всі умови для відмінного та вдалого навчання курсантів, подальшого фахового зростання науково-педагогічних працівників та інженерно-технічного складу. Стабільна робота над покращанням навчально-виховного процесу, стан навчально-матеріальної бази, методичної роботи дозволяє якісно виконувати задачі з навчання та виховання майбутніх офіцерів.

Наукова та науково-технічна діяльність ЖВІ ім. С. П. Корольова ДУТ

В ВУЗі діяльно ведуться пошукові та прикладні наукові вивчення згідно проблемам створення, військового впровадження, експлуатації, модернізації високотехнологічних систем і засобів озброєння і армійської техніки.

Курсанти та учні приймають роль у всеукраїнських та інтернаціональних змаганнях, тематичних олімпіадах. В ВУЗі працює спеціальний комітет згідно охороні дисертацій.

Часто ведуться науково-фактичні конференції.

Досліджений і зроблений у ВУЗі працюючий фотомакет Центру кібернетичної схоронності вживався для постачання схоронності проведення Чемпіонату Європи згідно футболу 2012 року. Фотомакет своєчасного управління засобами у кризових ситуаціях застосовувався під час бойових навчань і занять.

Отже, це провідний навчальний заклад, який готує майбутніх офіцерів, які будуть захищати державну та її населення.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!