Роздрукувати сторінку

Житомирський інститут медсестринства, ЖІМ

« Назад

Житомирський інститут медсестринства заснований у 1875 році як Волинська губернська фельдшерська школа і є одним із найстаріших освітніх медичних закладів України очолює заклад доктор медичних наук, заслужений лікар України Шотило Віктор Йосипович.

Інститут проводить підготовку фахівців за спеціальностями та освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, магістра.

Житомирський-інститут-медсестринства, ЖІМ

Контакти ЖІМ

Адреса: м. Житомир, 10002, вул. Велика Бердичівська, 46/15.

Телефон: +38 (0412) 43-08-91.

Електронна пошта: zhitomir.nursing@gmail.com.

Сайт: http://www.zhim.org.ua.

ЖІМ

Матеріально-технічна база ЖІМ

Інститут розміщено у двох навчальних корпусах, в яких навчається близько 1700 студентів. Навчальний заклад має бібліотеку, актову залу, типовий спортивний зал то спортмайданчик, тренажерний зал, гуртожиток, їдальню та кафе, молодіжний центр "Альтаір", медичний пункт, стоматологічний кабінет.

Приділяється велика увага розвитку спорту, мистецтво, творчості студентів.

Кабінети та лабораторії навчального закладу оснащені сучасним медичним обладнанням, муляжами, фантанами, інструментарієм, предметами догляду за хворими.

Функціонують 7 комп'ютерних класів, науково-методична лабораторія. У навчальному процесі активно використовуються електронні підручники, створено банк навчальних відеофільмів, в яких широко використовуються алгоритми, ділові ігри тощо.

Щодо підготовки науково-педагогічних кадрів інститут співпрацює з Інститутом мікробіології та імунології ім. I.I. Мечникова, Інститутом стратегічних досліджень МO3 України в рамках співробітництва з університетом Кеннесові (Штат Джоржжія, США інститут медсестринств).

Набув унікальний досвід підготовки медичних сестер з використанням передових тестових та інформаційних технологій.

Наукова та навчально-методична робота проходить у тісному співробітництві з Вінницьким національним медичним університетом ім. М.І. Пирогова, Тернопільським медичним університетом ім. І. Я. Горбачевського, Київським національним медичним університетом ім. О.О. Богомольця.

Житомирський-інститут-медсестринства ЖІМ

Навчальний процес в Житомирському інституті медсестринства

З 2008 року передбачено підготовку магістрів сестринської справи, які будуть працювати як викладачі у вищих медичних навчальних закладах та в практичній охороні здоров'я в якості керівників сестринського процесу. Це дозволить підвищити рівень підготовки середніх медичних працівників та покращити якість медичного забезпечення населення України.

Підготовку фахівців у ЖІМ здійснює науково-педагогічний колектив у складі 217 викладачів, 34 з яких мають наукові ступені. Виконується 5 докторських дисертацій та 35 кандидатських.

Щорічно публікується велика кількість наукових статей, видаються навчальні і навчально-методичні посібники та монографії, науковці виступають з доповідями на наукових форумах міжнародного, державного та міжрегіонального рівнів.

Досягнення ЖІМ

У 2008 році засновано видання нового фахового загальнодержавного науково-практичного журналу "Магістр медсестринства". Інститут є учасником міжнародних проектів під егідою ВОО3 та Євросоюзу з реформування охорони здоров'я держави.

 Навчальний заклад - лауреат загальнонаціонального конкурсу "Вища проба", володар почесного звання "Лідер сучасної освіти".

Сьогодні тут працюють і навчаються чемпіони світу з вопейболу ХХ Дефлімпійських ігор (2005 р. Мельбурн, Австралія), чемпіони Європи з волейболу (2007 р. Бельгія), переможці Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності, переможці та лауреати Міжнародних конкурсів з української мови імені П. Яцика, лауреати Всеукраїнських мистецьких конкурсів серед студентів та працівників вищих медичних навчольних закладів "Ліра Гіппократа".

Житомирський-інститут-медсестринства

Біблотека ЖІМ

Історія становлення бібліотеки тісно пов'язана з ситуацією самого навчального закладу. Початок вона бере спільно з творінням Волинської фельдшерської школи в лютому 1875.

У перший раз згадка про бібліотеку здобувається в літописі навчального закладу в 1897, які залишив колишньої педагог і методист училища Б. Г. Гольденберг.

Головний фонд бібліотеки по 1917 року складав тисячу п'ятсот вісімдесят вісім книжок та 1418 підручників.

До пропозицій користувачів організовані збірники та картотеки періодичних видань, даються сервіси ксерокопіювання документів, сканування, доступу до «INTERNET».

Діяльно формується фонд електричних видань. Конструкція бібліотечного сервісу підпорядкована основній меті - виготовити бібліотечні фонди широкодоступними, наблизити їх до користувачів.

Отже, ЖІМ – провідний навчальний заклад, що проводить підготовку медичних працівників. Студенти даного закладу є конкурентоспроможними на ринку праці та працюють у відомих медичних закладах як в Україні, так і закордоном та посідають високі посади.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!