Роздрукувати сторінку

Новоград-Волинський медичний коледж, НВМК

« Назад

Новоград-Волинський медичний коледж – навчальний заклад 1 рівня акредитації, що підпорядковується Міністерству освіти та науки.

Новоград-Волинський-медичний-коледж НВМК

Контакти НВМК

Адреса: Новоград-Волинський, вул. Івана Мамайчука, 10.

Телефон:(04141)52450.

Електронна пошта: medico.nv@rambler.ru.

Сайт: http://nvmk.org.ua.

Новоград-Волинський-медичний-коледж

Історія Новоград-Волинського медичного коледжу

Історія Новоград-Волинського медичного коледжу стартувала в вересні 1936 року, коли було відкрите в містечку Новоград-Волинському дворічний середній навчальний заклад медсестер і акушерок. З роками навчальний заклад не один раз реорганізовувався в курси, училище, коледж.

У навчальному закладі безперешкодно існує центр післядипломного виховання для збільшення кваліфікації середніх медичних працівників, діють курси цілющого масажу і косметичної медицини, створений навчально-навчальний центр термінової підтримки для проведення тренінгів зі студентами.

Навчальний процес в НВМК

НВМК дає загальноосвітню підготовку випускникам середньої середні навчальні заклади.

У навчальному закладі є договір про спільну роботу з майбутнього навчання учнів із Запорізьким національний університетом. Триває спільна робота з КІБіТ в спрямованості ступеневої підготовки професіоналів.

НВМК уклав договір про спільну роботу з Житомирським державним інститутом ім. І. Франка в рамках якої вдало діє в навчально-науково-методичній структурі "Полісся".

Згідно підсумками даної роботи створений чин спільної діяльності згідно питань науково-дослідної роботи, становлення передових технологій, підняття кваліфікації педагогів, удосконалення навчально-методичного та технічного постачання. Розпочато спільна робота з Київським медінститутом ім. А.А. Богомольця.

У цьому навчальному році укладено договір з Рівненським економіко - гуманітарним університетом.

Медколедж безперервно діє з Житомирським інститутом медсестринства, Бердичівським медінститутом, іншими закладами I-II значення акредитації Житомирської області та України, а ще лікарсько-профілактичними і аптечними установами містечка Новограда-Волинського та області, доброзичливість і взаєморозуміння між якими вважається завдатком загальної роботи в справі вивчення та навчання прийдешніх мед трудівників.

Новоград-Волинський-медичний-коледж, НВМК

Матеріально-технічна база Новоград-Волинського медичного коледжу

Новоград-Волинський медичний коледж володіє необхідно матеріальною та технічною основою для високоякісної підготовки прийдешніх медпрофесіоналів.

Тренувальний процес ведеться в навчальних корпусах аудиторії, які обладнані передовими інформаційними засобами. Оснащення і матеріальне обладнання офісів і лабораторій цілком гарантує виконання навчальних програм.

До пропозицій учнів - красива актова зала, книгосховище, читальні зали, фізкультурний і тренажерний зали, зручний гуртожиток.

Викладацький склад НВМК

Високопрофесійний викладацький колектив по службі-однодумців гарантує підготовку висококваліфікованих трудівників для гілки охорони здоров'я.

Центром науково-методичної роботи в інституті вважається методологічно інформативний ансамбль «Крок до тріумфу», що погоджує і звертає роботу циклових комісій, досліджує і розширює досвід педагогів-новаторів, робить методичне сприяння юним педагогам.

Педагоги-предметники безперервно покращують форми роботи, діяльно діють над підвищенням науково-професійного значення, виконуючи дисертаційні вивчення. Викладачі наполегливо діють над реалізацією завдань реформування медвиховання в Україні, покращують підготовку молодших медпрофесіоналів, зберігаючи кращі звичаї минулих поколінь.

Добродушність серця всякого викладача посіяла конструктивні насіння справжньою майстерності, благодійності, милосердя і любові в студентської молоді.

Спільно зі знаннями і фактичними вміннями учні засвоюють в стінках коледжу і найвище гуманістичне значення власної спеціальності, довгостроковий обов'язок і підготовленість постійно прийти на допомогу. Ретельною працею, постійним інтересом і турботою найдосвідченіший викладацький колектив раз на рік поповнює юними фахівцями заклади охорони здоров'я області.

Учні НВМК виступають організаторами добрих справ з пропаганди здорового способу життя й санітарно-просвітницької роботи серед студентці та студентської молодих людей, розвивають волонтерські і донорські рухи, діяльно братимуть участь у всіх міських глобальних спортивно-оздоровчих подіях.

Новоград-Волинський медичний коледж володіє значимим досвідом навчально-виховної та науково-дослідної роботи, що формує в учнів громадянську енергійність, мораль і патріотизм.

Незмінна турбота про багатосторонній розвиток молодих людей на принципах моралі та глибокої національної свідомості творить умови для життєдіяльності й зберігання духу єдності важкого механізму навчального закладу, незмінного переміщення до вдосконалення.

Пріоритетним курсом у вихованні студентської молодих людей вважається відновлення державної духовної культури і свідомості, виявлення талантів і обдарованості творчої молоді. Виховні події, що проводяться в коледжі, мають глибоке високоморальне значення, створюючи у молоді і жінок професійної справи, найвищого морального значення, творячи умови для багатостороннього становлення персони, збільшення властивості вивчення та навчання.

Зараз коледж вважається гордістю старої Звягельщини, куди вступають молоді люди і жінки для отримання спеціальності медсестри і фельдшера.

Спеціальності НВМК

Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців в галузі знань «Медицина» за спеціальностями:

- «Сестринська справа», кваліфікація - сестра медична;

- «Лікувальна справа», кваліфікація - фельдшер.

Отже, НВМК – провідний навчальний заклад на Житомирщині, що проводить підготовку майбутніх спеціалістів медичних сфери.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!