Роздрукувати сторінку

Новоград-Волинський промислово-економічний технікум, НВПЕТ

« Назад

Новоград-Волинський промислово-економічний технікум – провідний навчальний заклад на Житомирщині, що підпорядковується Міністерству освіти та науки.

Новоград-Волинський-промислово-економічний-технікум, НВПЕТ

Контакти НВПЕТ

Адреса: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 38.

Телефон: (04141) 5-50-78.

Електронна пошта: nvpet@i.ua.

Сайт: http://nvpet.novograd.info.

НВПЕТ

Історія Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму

Перша згадка установи від 1620 року.

У дореволюційні часи в Росії були чоловіча і жіноча дворічна школа, церковна школа, жіночі та чоловічі училища.

У 1921 році був створений педагогічний коледж і радпартшколу, але вони функціонували недовго.

У 1974 році було випущено 77 фахівців. 45% дипломних проектів захистили на «відмінно». З квітня 1974 року, у зв'язку зі створенням нового Міністерства будівництва, Новоград Волинський філіал Київського професійно-технічного училища став підпорядковуватися Люберецькому сільському господарства.

З 1974 року, перший набір організованих робітників, які вчилися вісім років. Вони дали можливість отримати не тільки загальну, але і технічну освіту.

Наказ Міністерства машинобудування СРСР від 09.22.1975 р № 157, створений Новоград Волинський технікум. З цього часу він є незалежною структурою коледжу.

Враховуючи, що начальний заклад готував не тільки технічних фахівців, виникла необхідність змінити назву установи.

Таким чином, в 2002 році перейменований в Коледж інженерного Новгорад - Волинського промислово-економічного коледжу. У той час, це поступило 782 студентів.

У тому ж році введена нова спеціальність "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж".

Матеріально-технічна база НВПЕТ

Промислово-економічний технікум величається власним спортивним комплексом - одним з найкращих не тільки в області, проте і в Україні. Технікум єдиний з найвищих і середніх спеціальних навчальних закладів області володіє своєю водоймою. Представляє собою цілий ансамбль з ванною кімнатою об'ємом 25 * 11 метрів і розміром 640 м3 з 4-ма доріжками; тренажерний зал об'ємом 14 * 7 метрів, тенісний зал об'ємом 14 * 10 метрів; тренерський і вело-тренажерний зали. Фізкультурний зал технікуму вважається найбільшим у містечку згідно обсягом - 30 * 18 метрів і заввишки - 8 метрів, який дозволяє проводити змагання найвищого значення фактично згідно всім ігровим видам спорту. Ще на місцевості технікуму є спортивна платформа з комплексом тренажерів.

Бібліотека НВПЕТ

Нездійсненно роздобути високоякісного пізнання у відсутності книжки. Прикінцевий фонд бібліотеки складає 37000 томів наукової, технічної, довідкової, навчальної та художньої літератури. Напевно найкраща технічна бібліотека регіону. Читальний зал розрахований на 90 гостей. Мабуть це найбільша аудиторія технікуму, ніяк не рахуючи актового залу. Читальний зал головним зустрічає новітніх учнів. Тут абітурієнти складають вступні іспити. З даною кімнатою з'єднані перші переживання і віри дев'ятикласників які прийняли рішення на 4 роки зв'язати власну долю з наукою.

Новоград-Волинський-промислово-економічний-технікум

Спеціальності Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму

1. Економіка підприємства"

Молодший фахівець згідно спеціальності підготовлений для планово-фінансової, організаційно-управлінської, фінансової діяльності в галузі економіки та виготовлення, у сфері послуг, в установах управління та контролювання.

2. "Бухгалтерський облік"

Молодший фахівець згідно бухгалтерського обліку підготовлений для облікової, фінансово-фінансової, організаційної, контрольно-аналітичної та техніко-інформаційної роботи в організаціях, підприємствах та установах різних секторів економіки діловитості всіх форм власності на споконвічних посадах бухгалтера, ревізора, касира-професіонала, інспектора.

3. "Сервіс комп'ютерних систем і сіток"

Технік згідно обчислювальної техніки підготовлений для роботи на підприємствах різних форм власності, які вживають комп'ютерну техніку й комп'ютерні системи, виконують технічний та гарантійний сервіс, лагодження та установка обчислювальної техніки, комп'ютерних систем і сіток.

4. "Технічне сервіс і ремонт обладнання підприємств машинобудування"

Технік-механік згідно технічного обслуговування, лагодження та монтажу промислового і сільськогосподарського оснащення підготовлений для ремонтно-експлуатаційної діловитості на машинобудівних і ремонтних підприємствах на посадах керівника та управлінець виробничих дільниць, техніка-конструктора, технолога, диспетчера виготовлення, техніка згідно наладки і тестування.

Крім такого, техніки-механіки мають всі шанси діяти технічними фахівцями в галузі прикладних наук і техніки.

5. "Установка і експлуатація електроустаткування компаній і цивільних будівель"

Технік-електротехнік згідно експлуатації і лагодження електроустаткування компаній і цивільних будівель підготовлений, як конкретний координатор виробничого процесу в цеху, на дільниці, в бригаді, у зміні згідно експлуатації і лагодження електрообладнання; як діяч в проектно-конструкторських, науково-дослідних організаціях згідно питань електропостачання та електрообладнання компаній і цивільних будівель.

Крім такого, технік-електротехнік має можливість брати посади: техніка згідно сигналізації, техніка згідно наладки і тестування, електромеханіка засобів автоматики і пристроїв, електромонтажника, контролера.

6. "Установка сервіс оснащення і систем газопостачання"

Технік згідно експлуатації і лагодження оснащення підготовлений для професійної діяльності в області проектування, експлуатації оснащення і систем газопостачання; зведення і монтажу систем газопостачання територіально-виробничих та навчально-виробничих з'єднань, організацій житлово-комунальних господарств у підрозділах і газових службах індустріальних компаній та агропромислового ансамблю на споконвічних посадах професіонали згідно експлуатації оснащення і систем газопостачання, диспетчера, техніка газового господарства, професіонали газової дільниці.

7. "Сервіс і лагодження електроустаткування машин і тракторів"

Підготовка молодших професіоналів виповнюється для роботи в області технічного сервісу і лагодження електричного і електричного обладнання тракторів та інших транспортних засобів, а ще для сервісу і лагодження гарантійного контрольно-діагностичного обладнання, ролі у введенні новоспеченого оснащення.

Випускник має можливість брати первинні посади:

- Технік - електромеханік згідно експлуатації і лагодження оснащення;

- Технік згідно наладки і тестування;

- Електромеханік ділянки;

- Акумуляторник;

- Технік – технолог.

Отже, Новоград-Волинський промислово-економічний технікум – навчальний заклад, що проводить підготовку за індустріальними напрямками підготовки та готує фахівців на найвищому рівні.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!