Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 8. Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

« Назад

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка — вищий учбовий заклад І рангу кваліфікації в Полтаві.

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

Технікум здійснює навчання спеціалістів таких кваліфікацій:

- буріння свердловин;

- використання  нафтових і газових свердловин;

- використання газонафтопроводів і газонафтосховищ;

- розвідка нафтових і газових родовищ;

- обслуговування і ремонт устаткування нафтових і газових промислів, механіки;

- діловодство.

ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

Історія становлення ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

Кінець 60-х років... Час, коли семимильними кроками формувалася промисловість, споруджувались організації-гіганти, здійснювалося освоєння космічного простору і швидко формувалася нафтогазова сфера. Саме в таких умовах і був заснований заклад у 1967 році. Для початку було лише дві кваліфікації: «Буріння нафтових і газових свердловин» та «Геологія та розвідка нафтових і газових родовищ». На початку розміщувався в приміщенні на Першотравневому проспекті, а потім переїхав на вул. Совнаркомовську, пізніше перейменовану у Грушевського. В закладі знаходиться єдиний у Полтаві геологічний музей.

З першого року становлення заклад  отримав велику популярність. Як же хотіла тоді молодь бути геологами, досліджувати земні простори, створювати для держави нові свердловини нафти і газу. І це нічого, що заклад не мав тоді індивідуальної будівлі.

Важливим було бажання студентів стати дійсними геологами або нафтовиками, бажання педагогів - надати їм чим більше знань.

Сьогодні – це широко профільний заклад, який формує фахівців в галузі геологорозвідувальних робіт.

Підрозділ формування робітничих кадрів Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка здійснює перепідготовку та збільшення спеціалізації робітничих кадрів згідно з сертифікатом АГ № 582980.

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

Матеріально-технічна структура ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

Матеріально-технічна структура: 50 учбових аудиторій і лабораторій, бібліотека, актовий зал, конференц-зал, спортзал, буфет, геологічний музей. Недалеко знаходяться 2 гуртожитки, стадіон, футбольний майданчик з штучним покриттям.

Прийом відбувається на основі 9 та 11 класів.

Форми навчання: денна, заочна; за держзамовленням і на комерційній основі.

Під час освіти студенти здійснюють учбові та виробничі практики.

Працевлаштування та товаришування з ВУЗами вищих рангів акредитації ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка

Випускники закладу працевлаштовуються на нафтогазові організації України або можуть здобувати освіту за зменшеною тривалістю у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка.

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум ПНТУ здійснює навчання молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Природничі науки;

- Культура;

- Створення корисних копалин.

Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

Отже, ПНГТ ПНТУ ім. Ю. Кондратюка – це сучасний модерний освітній заклад, який надає всі можливості для навчання та проявлення талантів своїх випускників.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!