Роздрукувати сторінку

Полтавська філія Європейського університету, ПФ ЄУ

« Назад

Іноді доводиться поєднувати навчання з роботою. І в цьому випадку важливо, щоб навчальний заклад міг дати саме той рівень освіти, якого ми очікуємо. Вже не перший рік високий рівень підтверджує Полтавський відокремлений підрозділ Європейського університету. Тут можна здобути не просто знання, а й перейняти досвід кваліфікованих викладачів зі стажем, багато з яких відточували свої знання на практиці. Інноваційні впровадження в програму навчання допомагають ПФ ЄУ випускати справжніх фахівців з практичними навичками. Ні в кого не викликає сумніву, що після закінчення Вузу перед студентом відкриваються двері в нове життя.

Полтавська філія Європейського університету, ПФ ЄУ

Незалежно від обраного факультету або спеціальності в цьому навчальному закладі багато уваги приділяється сучасним тенденціям розвитку в обраній галузі. Випускники Полтавської філії ЄУ з упевненістю можуть влаштуватися за фахом. Диплом ПФ ЄУ має чималу вагу при працевлаштуванні. І найголовніше, що це виправдано. Фахівці ПФ ЄУ вважаються одними з кращих на ринку праці. Викладачі, регулярно підвищуючи свій рівень кваліфікації, пропонують нові форми і методи навчання. Все це робить Полтавську філію Європейського університету ще більш престижним і популярним серед абітурієнтів. Більш детально про вступ до ВНЗ можна дізнатися, безпосередньо зв'язавшись з закладом: або по телефону, або відвідавши вищий навчальний заклад самостійно.

Напрями навчання у ПФ ЄУ

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

ПФ ЄУ

Загальна інформація про Полтавську філію ЄУ

Філію відкрито в 1991 році. Як і базовий Університет, філія є приватною формою власності та надає освітні послуги на платній основі. Відмінною особливістю Вузу є поглиблена індивідуалізація навчального процесу, розвиток індивідуальних здібностей кожного зі студентів.

У філії відкрито факультет економіки та менеджменту, на якому ведеться підготовка за спеціальностями:

- Менеджмент організацій;

- Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;

- Облік і аудит;

- Фінанси;

- Маркетинг.

Полтавська філія Європейського університету, ПФ ЄУ

Структурним підрозділом філії є бізнес-коледж, у якому здійснюється підготовка фахівців молодшої категорії.

Випускники філії мають гарантію працевлаштування завдяки тому, що ВУЗ укладає двосторонні угоди у сфері навчально-комерційного та наукового співробітництва з банками, комерційними компаніями, фінансовими структурами. З метою подальшого працевлаштування студентів потенційних роботодавців запрошують випускників на захист дипломних робіт, що б вони на власні очі змогли побачити і підібрати найбільш підходящого випускника, пропозиції для спільної співпраці надалі.

Високопрофесійний штат науково-педагогічних працівників, впровадження сучасних комп'ютерних технологій та інноваційних методів освіти у ВНЗ забезпечують ефективне оволодіння професією та формування різнобічної особистості.

Полтавська філія Європейського університету розташована за адресою м. Полтава, вул. Алмазна, д. 2-А.

Підготовчі курси в Полтавській філії створені для абітурієнтів, бажаючих поліпшити свої шкільні знання з загальноосвітніх предметів та якісно підготуватися до вступу в університет.

Абітурієнти можуть прийти на День відкритих дверей, дізнатися про правила вступу, навчання, а також пройти пробне тестування. Таким абітурієнтам при вступі в університет надається знижка в десять відсотків за перший семестр.

Так само в університеті передбачено ряд інших знижок в оплаті за навчання.

Полтавська філія Європейського університету

Вищу освіту у Полтавській філії можна отримати на денній та заочній формах з оплатою за контрактом.

В університеті з сучасного боку підходять до системи освіти, розвиваючи здібності кожного студента, поглиблюючи індивідуалізацію навчального процесу.

Студентам надається можливість паралельного навчання в Польщі.

Для випускників університету хороша новина: ВУЗ гарантує всім випускникам допомогу у працевлаштуванні, на підставі укладених з банками, комерційними організаціями, фірмами договорами про співпрацю.

Дипломи міжнародного зразка, які можуть отримати випускники англійською мовою дозволяє працевлаштуватися за кордоном.

Випускники ПФ ЄУ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка столичного ВУЗу.

Отже, Європейський університет завжди славився своїми традиціями та якістю освіти, тому Полтавська філія давно заслужила до себе повагу. Якщо Ви прагнете мати гарну освіту, завітайте у заклад на навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!