Роздрукувати сторінку

Пирятинська філія Європейського університету, ПФ ЄУ

« Назад

Рік заснування: 2004.

Рівень акредитації: II.

Пирятинська філія Європейського університету, ПФ ЄУ

Пирятинська філія ПВНЗ "Європейський університет" був створений у травні 2004 року, як класичний бізнес-коледж. Має власні навчальні корпуси (кафедри, кабінети, класи, бібліотека, читальний зал, спортзал, два комп'ютерних кабінети). Гуртожиток поліпшеного типу, спортмайданчик, медпункт, студентський кафетерій.

Контакти ПФ ЄУ

Адреса Пирятинської філії Європейського університету: 37000 Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Червоноармійська 4.

 Електронна пошта: postmaster@pirjatin.eu.in.ua.

Тел. (05358) 21-006, (05358) 32-401.

Skype приймальної комісії: lifar_O.U.

Формування «молодших фахівців» на основі 9 та 11 кл. здійснюється за контрактом, на денному підрозділі, за напрямами і кваліфікаціями:

- Економіка і організації;

- Бухгалтерський облік;

- Культура;

- Діловодство;

- Екологія;

- Прикладна екологія;

- Комп'ютерна інженерія;

- Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних структур і мереж;

- Правознавство.

ПФ ЄУ

Тривалість освіти: на основі 9 кл. – 2 р. 10 міс. і 3 р. 10 міс.; на основі 11 кл. – 1 р. 10 міс. і 2 р. 10 міс.

Крім основної спеціальності, при філії можна закінчити курси водіїв і отримати права категорій «А», «В» і «С».

Створені спеціалістами інноваційні учбові плани, які дозволяють молоді після завершення закладу здобувати освіту на ІІІ курсі університету за вибраною кваліфікацією та одержати спеціалізований рівень бакалавра або магістра.

Матеріально-технічна база Пирятинської філії ЄУ

За невеликий період тут сформована модерна матеріально-технічна структура, яка кожного разу збільшується й покращується. Впорядкована територія площею 4,5 га розкинувся в центрі міста Пирятин і має всю потрібну для навчання та проведення вільного часу студентів інфраструктуру. Це і учбові приміщення, гуртожиток з кімнатами на 2 людини, великий спортивний майданчик, медпункт, студентський кафетерій. Головна учбова будівля, а це приміщення класичної гімназії початку 20 ст., має модерні широкі лекційні аудиторії, класи, лабораторії, спортивний зал. Два комп'ютерних кабінети оснащені модерними комп'ютерами, є електронна бібліотека і вихід в Internet.

Кадрове забезпечення учбового закладу здійснюється за критеріями високого професіоналізму, якісно підібраного професорсько-педагогічного колективу близько 20 викладачів, серед яких кандидати наук, викладачі-методисти, відмінники освіти, аспіранти. Постійно поповнюється бібліотечний фонд. Левова частка книг в бібліотеці, надруковані в університетській друкарні.

Пирятинська філія Європейського університету, ПФ ЄУ

При учбовому закладі вдало діє культурно-мистецький центр, який об’єднав навколо себе молодь. В його складі вокальна та хореографічна студія, діють гуртки шейпінгу, карате, тренажерний зал. Перші вистави здійснив студентський театр, активно функціонує студентський парламент.

До можливостей студентів спортивно-оздоровча гірськолижна база "Едельвейс". Вона розташована в одному з чудових районів Закарпаття, неподалеку від р. Воловець, Міжгірського району.

Пирятинська філія ПВНЗ "Європейський університет" робить тільки перші кроки, але заявила про себе як сучасний учбовий заклад, в якому інтенсивно запроваджуються нові технології навчання, покращується учбово-виховний процес, підвищується роль індивідуальної діяльності студентів, вона стає центром освіти, науки і культури Пирятинщини.

Пирятинська філія Європейського університету

Отже, Пирятинська філія Європейського університету – це молодий учбовий заклад, але який має великі можливості для навчання високоосвічених спеціалістів. То ж радо запрошує Вас на навчання!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!