Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 38. Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, КІДУ ім. А. Нобеля

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, КІДУ ім. А. Нобеля

« Назад

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля – один з провідних економічних вищих учбових закладів м. Кременчук і регіонів. Інститут був сформований у 1998 році. Він має свою історію, традиції та персональну філософію життя.

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, КІДУ ім. А. Нобеля

Головна ціль закладу – формування високоосвічених спеціалістів, які відповідали б потребам роботодавців і ринку праці. За 15 років своєї роботи заклад підготував більше 8000 спеціалістів для різноманітних економічних галузей роботи.

За всі роки свого існування Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права ім. А. Нобеля випустив величезну кількість фахівців, які змогли знайти роботу за своєю спеціальністю. Багато в чому це залежало від того, що випускники закладу дійсно здатні виправдати очікування роботодавців. Інноваційний підхід до складання програм навчання, слідування сучасним вимогам і віянням дає спеціалістам закладу ще до працевлаштування зрозуміти основні принципи вирішення багатьох непростих питань.

Варто звернути увагу, що КІДУ ім. А. Нобеля приймає абітурієнтів не лише із міста, але і з інших міст країни. Особлива увага приділяється студентам сиротам, які бажають одержати вищу освіту. Серед роботодавців диплом Вузу користується повагою. Сьогодні закінчити Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права ім. А. Нобеля вважається престижно, а головне, що знання, отримані тут, дають результати вже з перших днів працевлаштування. Якщо ви вирішили вступати до КІДУ ім. А. Нобеля, то у вас буде вибір форми навчання. Ви можете вибрати денну форму навчання або заочну. При цьому ваша кваліфікація та знання, будуть відповідати сучасним вимогам. Програма навчання побудована таким чином, що студенти, навчаючись заочно, зможуть спокійно поєднувати роботу з навчанням.

КІДУ ім. А. Нобеля

Напрями навчання КІДУ ім. А. Нобеля

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Історія заснування Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права (КІДУ ім. А. Нобеля)

Кременчуцький інститут ДУЕП є відносно молодим учбовим закладом на території сучасної України, організованим в 1988 році. У 2001 році Дніпропетровська Академія управління, бізнесу і права була реорганізована в Дніпропетровський Університет економіки та права, що спричинило за собою зміну філії в Кременчуці на сучасний інститут.

Вже через чотири роки університет отримав найвищий рівень згідно системі акредитації, а слідом за ним інститут був удостоєний почесного ІІІ рівня акредитації. Починаючи з 2007 року університет і всі його структурні підрозділи, у структурі яких також КІДУ ім. А. Нобеля, почали роботу по Болонської кредитно-модульної системи освіти. Установа показала про себе, як про сучасний навчальний заклад з високим рівнем підготовки фахівців. Завдяки успішній праці на ниві розвитку Нобелівського руху, в 2010 році заклад отримав ім'я Альфреда Нобеля. Через рік університет був сертифікований міжнародною комісією і був визнаний установою, здатною надавати освіту відповідно міжнародним вимогам.

Сьогодні університет, до складу якого входить КІДУ ім. А. Нобеля, є одним з лідерів у сфері національних освітніх закладів за спеціалізацією «економіка». Установа покликана збагачувати і примножувати культурні, наукові і освітні цінності студентства, а також забезпечувати соціально-економічну систему регіону кадрами високої кваліфікації.

Сьогодні студентами КІДУ ім. А. Нобеля є 1783 особи. У викладацький колектив входять 125 фахівців, серед яких 42 кандидати наук та 4 доктори наук.

В учбовій установі передбачена підготовка за такими кваліфікаціями:

- фінанси і кредит;

- облік і аудит;

- економіка організацій;

- економічна кібернетика;

- світова економіка;

- філологія;

- маркетинг;

- менеджмент;

- соціальна діяльність.

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, КІДУ ім. А. Нобеля

Матеріально-технічна структура КІДУ ім. А. Нобеля

Матеріально-технічна структура закладу дозволяє сформувати гарні умови для вдалого освітньо-виховного процесу. У Кременчуцькому інституті ДУ ім. А. Нобеля є 5 учбових приміщень, читальний зал, абонентський підрозділ, унікальна Інтернет-бібліотека, 8 комп'ютерних кабінетів, 4 мультимедійних аудиторії, 3 студентські кафетерії, медпункт, спортивно-фізкультурний комплекс: тренажерний зал, 3 баскетбольних майданчики, 3 волейбольні території, 2 футбольних поля. Керівником комплексу є Олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту Кисельов В. В.

Форми освіти:

- денна;

- заочна.

Види навчально-спеціалізованих рангів:

- бакалавр;

- спеціаліст.

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля

Студентська рада Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля

Важливою ціллю діяльності Студентської ради є налагодження високоефективної взаємодії між студентами, кафедрами та функціональними відділеннями закладу. Заклад забезпечує розв’язання проблем на рівні «Студент – Студент», «Студент – Кафедра», «Студент – Інститут».

Головним завданням Студентської ради КІДУ ім. Альфреда Нобеля є захист прав студентів та формування проектів для активної участі всіх студентів у буденному житті закладу.

Головні функції:

- представляє студентство в адміністративних структурах закладу, громадських установах;

- сприяє приєднанню студентів до наукової праці;

- керує поточною та підсумковою успішністю студентів академічних груп;

- повідомляє про подій, що здійснюються в студентському житті закладу;

- надає допомогу ЦДП в здійсненні агітаційно-рекламної роботи;

- відповідає за формування та здійснення культурно-масових та спортивних заходів для студентів;

- сприяє становленню та збільшенню іміджу закладу.

Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, КІДУ ім. А. Нобеля

Активісти студентського самоврядування КІДУ ім. А. Нобеля мають змогу одержувати гранди Кременчуцької міської ради та благодійного фонду «Джерело Дніпра».

Праця здійснюється студентами та для студентів.

Тому, якщо ти прагнеш надати допомогу собі та іншим у покращенні студентського життя – долучайся до КІДУ ім. А. Нобеля.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!