Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 36. Полтавський інститут економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ПІЕП ВМУРЛ "Україна"

Полтавський інститут економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ПІЕП ВМУРЛ "Україна"

« Назад

Кожного з батьків хвилює питання про майбутнє її дитини, навіть тоді, коли, здавалося б, він може й сам про себе подбати. Майбутнє кожного з нас багато в чому залежить від виховання, і, в першу чергу, від отриманої освіти. Як показує практика, на роботу охочіше беруть випускників Вузів, ніж училищ. Полтавський інститут економіки та права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» серед безлічі учбових закладів міста виборола певний рейтинг. Тут студент може не просто отримати можливість вчитися, але і пройти практику та перейняти досвід від провідних фахівців.

Полтавський інститут економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ПІЕП ВМУРЛ "Україна"

У ПІЕП ВМУРЛ "Україна" Вас чекає безліч необхідних кваліфікацій і факультетів. Постійне оновлення програми навчання, впровадження в неї інноваційних методів і принципів, а також можливість отримати практичні навички дозволяють випускникам закладу набагато швидше знаходити об'єктивні рішення багатьох проблем. Полтавський інститут економіки та права ВМУРЛ «Україна» вважається одним з найбільш популярних і престижних закладів не тільки в місті, але і по країні в цілому.

Інститут економіки і права сформувався в Полтаві порівняно нещодавно, а вже став добре знаним поміж молоді, в першу чергу, тим, що здійснює навчання спеціалістів за модерними напрямами, яких немає або не було до минулого часу ні в одному вищому учбовому закладі на Полтавщині.

Полтавський інститут економіки і права швидко і впевнено посів свою нішу в області. Ніяких секретів. Все пояснюється тим, що в закладі діє високопрофесійна команда фахівців, які чітко знають і виконують свою роботу. Вагомим доказом цього є те, що заклад хоч і молодий, а вже кваліфікований за найвищим — четвертим рангом.

ПІЕП ВМУРЛ "Україна"

Контакти ПІЕП ВМУРЛ «Україна»

Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна» розташований за адресою м. Полтава, вул. Котляревського, д 1/27.

Напрями навчання в ПІЕП ВМУРЛ "Україна"

- Журналістика та видавнича діяльність;

- Фізкультура і спорт;

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

Діяльність Інституту почалася в 1991 році з формування ліцею культури для старшокласників. Через чотири роки своєї діяльності навчальний заклад набув статусу вищого.

Функціональним відділенням університету «Україна» ВУЗ став у 1999 році. Сьогодні Інститут акредитований за 4-го рівня.

2004 року заклад вперше став конкурсантом Світового академічного рейтингу ”Золота фортуна”. Роботу педколективу закладу високо оцінили й удостоїли срібною нагородою ”Незалежність України”.

Наприкінці 2008-го заклад здійснив планову комплексну перевірку Держкомісії Міністерства освіти і науки України. Вона засвідчила, що заклад навчає фахівців із вищою освітою на рівні державних положень.

Полтавський інститут економіки і права кожного разу переглядає й поновлює чисельність кваліфікацій (напрямів) — враховують рівень необхідності спеціалістів із тієї чи тієї спеціалізації. Напрями навчання в більшій мірі ексклюзивні, їх немає або до останнього часу не було в інших закладах Полтавщини.

Сьогодні у Вузі здобувають освіту близько 1500 студентів, серед яких є особи з певними вадами.

Підрозділи і кваліфікації ПІЕП ВМУРЛ "Україна":

- Соціально-гуманітарний:

-- Здоров'я людини;

-- Філологія;

-- Соціальна діяльність.

- Економіки:

-- Облік і аудит;

-- Фінанси і кредит.

- Юридичний:

-- Правознавство.

Полтавський інститут економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", ПІЕП ВМУРЛ "Україна"

В структуру Інституту також входить коледж, за рахунок чого вдалося організувати формування спеціалістів за ступеневою системою.

Реалізацію навчального і виховного процесу на високому рівні забезпечують 7 кафедр Інституту, на яких працюють 74 людини викладацького складу, в тому числі 6 професорів і докторів наук, а також 34 кандидати наук і доценти.

Студентам надається можливість придбати за роки навчання у Вузі дві спеціальності: першу - на денному відділенні, другу – на заочному.

Іногородні студенти в разі потреби забезпечуються гуртожитком.

Навчання здійснюється на платній основі.

Абітурієнти можуть обрати форму освіти: очну, заочну.

За договором, укладеним інститутом, юнаки можуть пройти навчання на військовому підрозділі, після навчання на якому отримають військовий ранг офіцера запасу.

Навчаються на денній формі навчання, юнаки отримують відстрочку від служби в армії.

Випускники ПІЕП по закінченні навчання одержують дипломи державного значення.

В закладі діють секції, клуби за захопленнями, а також спортивні гуртки. До речі, колективи художньої творчості приймають участь у великій кількості загальноукраїнських та обласних конкурсах.

Навчання в закладі платне. Ціни помірні. А для студентів, які здобувають освіту на "відмінно" і приймають активну участь у науковій та громадській діяльності, окреслені суттєві знижки в оплаті.

Практика студентів – головна частина їхньої підготовки. Здійснюють вони її на місцевих організаціях і в галузевих установах освіти, охорони здоров’я, державного управління. Зауважимо, майбутні соціальні робітники стажуються у профільних закладах, освітніх організаціях, реабілітаційних осередках, громадських та благодійних установах, що в подальшому можуть забезпечити їх робочими місцями. Ті, хто піклуватиметься про здоров’я людини, – в обласному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», реабілітаційно-спортивній школі інвалідів, міській дитячій клінічній лікарні, 2-й міській клінічній лікарні, дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 з плавання тощо. Перекладачі – на основі закладу із приєднанням носіїв англійської мови (волонтерів Корпусу Миру США), з якими заклад товаришує.

Інститут — один із небагатьох учбових закладів Полтавщини, де можуть за певними необхідностями отримувати вищу освіту люди з певними вадами (інваліди). Причому 90% студентів-інвалідів предоставляються пільги в оплаті за навчання. До їхніх можливостей – інтегровані групи, що дають можливість швидко пристосуватись до студентського середовища і одержувати вищу освіту на рівні з усіма студентами.

Отже, Полтавський інститут економіки і права ВМУРЛ "Україна" – це сучасний заклад, який завжди радо вітає своїх вступників у лавах установи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!