Роздрукувати сторінку

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ ім. Ю. Бугая

« Назад

Загальна інформація про Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ ім. Ю. Бугая

Міжнародний науково-технічний університет ім. академіка Юрія Бугая (МНТУ) входить в такі організації, як ООН з питань освітніх програм та «ЮНЕСКО» за напрямами культури і науки. Так само варто відзначити членство університету в раді світу України і в Міжнародній корпорації випускників навчальних закладів, відомих ще з радянського часу.

Напрями освіти в МНТУ ім. Ю. Бугая

- Біологія і екологія;

- Філологія та іноземні мови;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Юриспруденція і правознавство.

МНТУ ім. Ю. Бугая

Цікаве про МНТУ ім. Ю. Бугая

Це універсальний освітній заклад було створено в 1992 році, завдяки ініціативі академіка Ю. Бугая. А вже в 1995 році «МНТУ», що відноситься до недержавної структури, один з перших відкрив у «надра» кафедру ЮНЕСКО, яка допомагає здійснити міжурядові програми типу «Інформація для всіх».

Головне завдання університету: забезпечення якісної освіти вищого рівня в економічному, технічному та гуманітарному напрямку, які б формували особистість кожного студента згідно загальнолюдських цінностей і сучасним реаліям професійного життя.

Не менше 15-ти років досвіду в підготовці висококласних фахівців. Володіє досягненнями в підготовчому процесі інженерів в нафтогазовій галузі, економістів, перекладачів-філологів, соціального працівника, менеджерів і фахівців в області реабілітації на фізичному рівні.

Входить у десяток лідерів найпопулярніших вищих закладів недержавного зразка.

Новий тип навчального плану – університет отримав не тільки національне, але й закордонне визнання за якісний та інноваційний підхід до освітньої програми.

Професійний науково-викладацький колектив. Навчання проводять професори, доценти, академіки, представники бізнес-галузей і практики нафтогазового сегмента. Більше того, наукові відкриття МНТУ успішно використовуються в Україні, РФ, Польщі, Болгарії, Китаї, Америці та інших державах світу.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ ім. Ю. Бугая

Список факультетів МНТУ ім. Ю. Бугая

Так само цей ВУЗ приємно дивує своїм переліком наявних факультетів:

- Видобуток нафти і газу.

- Газонафтосховища і газонафтопроводи.

- Інформаційні управляючі структури та технології.

- Програмне забезпечення автоматизованих систем.

- Екологія.

- Переклад.

- Правознавство.

- Прикладна лінгвістика.

- Облік і аудит.

- Світова економіка.

- Менеджмент організацій.

- Фінанси.

- Фізична реабілітація.

Ціль закладу: надання якісної вищої технічної, економічної, гуманітарної освіти, формування особистості на основі загальнолюдських цінностей, щоб гарантувати студентам ефективну участь у громадській і професійній роботі; формування на основі збереження і розвитку вітчизняного досвіду вищої школи, традицій міжнародного гуманізму освіти.

Погляд у майбутнє: здобутки лідерства у сфері формування високоосвічених спеціалістів для нафтогазової галузі народного господарства, забезпечення безперервності поновлення знань на основі щоденного поліпшення якості навчання, використання модерних навчальних та інформаційно-комунікаційних технологій, проведення ефективної участі та розумового посередництва в включення вищої школи України в міжнародний та європейський інформаційний простір.

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая

МНТУ на даний час - це:

- IV рівень кваліфікації;

- 15-річний досвід формування високоосвічених спеціалістів. Більше 8000 студентів. Має плідні досягнення у становленні інженерів для нафтогазової галузі, спеціалістів - економістів, менеджерів, філологів-перекладачів, соціальних робітників, фахівців з фізичної реабілітації;

- заклад нового рангу - світовий, освітній, дослідницький, інтерактивний учбовий заклад. МНТУ отримав національне і світове визнання на освітньому ринку за якість навчання, високий науковий та професійний рівень педагогічного складу, технологічне обладнання учбового процесу, різноманітність навчальних послуг (за напрямами і кваліфікаціями);

- включений в десятку найкращих ВНЗ недержавної форми власності. («Освіта України» - 2007 .- № 42);

- високоосвічений науково-педагогічний колектив. Заняття зі студентами здійснюють академіки, члени-кореспонденти Академії наук, професори, доценти, представники бізнес-структур, практики нафтогазової сфери, Заслужені діячі науки і техніки. Наукові розробки діячів МНТУ запроваджуються в Україні, Росії, Китаї, Болгарії, Польщі, Сирії, США, Єгипті та інших державах;

- є дійсним членом Міжнародної асоціації університетів (International Association of Universities).

МНТУ має велику кількість призів, грамот, нагород. Він - призер Міжнародного відкритого рейтингу відомості та якості товарів і послуг «Золота фортуна» в галузі «За плідний вклад у формування спеціалістів в області технічної освіти», призер рейтингу «Кращі організації України» в рейтингу «Вища освіта».

Президент МНТУ удостоєний дипломами, грамотами, орденами "за плідний вклад у становлення вільної України та збільшення якості модерної освіти: Постановою Президента України - Хрестом Подяки «За духовне відновлення»; Українським фондом науково-економічного та юридичного товаришування - Хрестом подяки «За духовне відновлення»; Митрополитом Київським і всієї України Блаженнішим Володимиром - Грамотою та Орденом «За плідний вклад у становлення України, заслуги перед українським народом та Українською Православною Церквою і благодійну роботу»; Дипломами номінанта альманаху «Золота книга української еліти», «Золота книга ділової еліти України» та ін.

Отже, Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая – це сучасний заклад освіти, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!