Роздрукувати сторінку

Полтавський університет економіки і торгівлі, ПУЕТ

« Назад

Полтавський університет економіки і торгівлі – це вищий навчальний заклад, має четвертий рівень акредитації. Університет приймає абітурієнтів з Полтави, передмістя та інших населених пунктів, надаючи іногороднім студентам можливість оселитися в одному з гуртожитків університету. Абітурієнти, які не набрали прохідний бал на безкоштовне навчання, можуть надійти на контрактне навчання. Сьогодні багато вузів Полтави можуть порадувати високим рівнем підготовки фахівців. І Університет економіки і торгівлі Полтави не виняток.

Полтавський університет економіки і торгівлі, ПУЕТ

Університет економіки і торгівлі готує фахівців в області економіки, менеджменту, фінансів, обліку та аудиту, інформатики, маркетингу, організації торгівлі, управління персоналом і економіки праці, і т. д. Випускники Вузу зможуть не тільки продовжити свою наукову діяльність, але і без проблем працевлаштуватися.

Варто звернути увагу, що ПУЕТ (скорочене найменування університету) співпрацює з Середземноморським університетом в Туреччині. Між навчальними закладами укладено угоди з обміну досвідом та обміну студентів. Як показує практика, такий підхід дозволяє краще засвоїти отримані знання і застосувати їх на власному досвіді. Більш того, університет уклав низку угод з готелями Анталії, в яких наші студенти тепер можуть проходити практику.

Студенти можуть отримати практичні навички та перейняти досвід турецьких громадян, зайнятих у готельному і туристичному бізнесі. Викладацький склад університету – це понад шістдесят професорів і докторів наук, близько трьохсот кандидатів і доцентів. Досвід і професіоналізм викладачів допомагає молодим фахівцям не тільки отримати необхідну базу знань, але й перейняти у них практичні навички. Після закінчення Вузу студенти можуть залишитися в університеті та продовжити свою наукову діяльність.

ПУЕТ

Напрями навчання ПУЕТ

- Харчова промисловість і біотехнологія;

- Економіка, менеджмент, маркетинг;

- Інші.

Історія становлення Полтавського університету економіки і торгівлі

Історія Університету почалася в 1961 році зі створення науково-консультаційного пункту, який згодом трансформувався у факультет, філію, інститут. Свою сьогоднішню назву ВНЗ отримав у 2010 році.

В університеті здобувають освіту близько 15 000 студентів. Чисельність науково-педагогічного персоналу становить близько 600 чоловік.

Факультети та напрями підготовки ПУЕТ:

- Товарознавства, торгівлі і маркетингу:

-- Товарознавство і торговельне підприємництво;

-- Маркетинг;

-- Біотехнологія.

- Економіки і менеджменту:

-- Економічна кібернетика;

-- Інформатика;

-- Економіка підприємства;

-- Управління персоналом і економіка праці;

-- Менеджмент.

- Фінансів та обліку:

-- Фінанси і кредит;

-- Документознавство та інформаційна діяльність;

-- Облік і аудит;

-- Міжнародна економіка.

- Харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу:

-- Харчові технології та інженерія;

-- Готельно-ресторанна справа;

-- Туризм.

Полтавський університет економіки і торгівлі, ПУЕТ

В структуру Університету входить міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців (у тому числі кафедра військової підготовки), коледж бізнесу і права в м. Миколаїв.

Матеріально-технічна структура Полтавського університету економіки і торгівлі

Матеріально-технічна база Університету – це 2 навчальних корпуси, спортивний комплекс, методичні установи, науково-дослідні і науково-технічні центри, музей, чотири 9-ти поверхових студентських гуртожитки, заклади громадського харчування.

При Вузі відкрито редакційно-видавничий сектор, який забезпечує потреби студентів у літературі і надає ряд інших поліграфічних послуг.

Університет співпрацює більш ніж з 50 закордонними навчальними закладами. Основними формами співробітництва є участь у міжнародних проектах, проведення наукових семінарів та конференцій, організація навчання і стажування за кордоном для студентів і викладачів, запрошення до співпраці іноземних фахівців. З метою зміцнення позицій на міжнародній арені створений Міжнародний науково-освітній центр.

В університеті торгівлі створено підготовче відділення, яке крім послуг з отримання знань, необхідних для вступу до ВУЗу, допомагає абітурієнтам визначитися з майбутньою спеціальністю, адаптуватися до навчання.

Полтавський університет у своєму освітньому процесі поєднує кращі національні традиції освіти з європейськими стандартами якості. Причому диплом випускника ПУЕТ визнається Великою Хартією Університетів.

За грантами міжнародних гуманітарних організацій студентам надається можливість навчатися у навчальних закладах за кордоном.

Студенти можуть займатися в своїх улюблених спортивних секціях, які працюють в університеті: футболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою, настільним тенісом, боксі, греко-римській боротьбі, плаванням, спортивними танцями та ін.

Студенти можуть пройти навчання за програмами офіцерів запасу на військовій кафедрі.

Студенти можуть отримати дипломи двох країн за укладеними договорами з Польською Академією готельного бізнесу та громадського харчування у Познані, Кіпрським Університетом Нікосії, Латвійської Вищою Школою Менеджменту Інформаційних систем, Французьким Університетом Овернь-Клермон.

Випускники ПУЕТ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Отже, Полтавський університет економіки і торгівлі – це сучасний заклад, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!