Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Полтавської області \ ЗВО (ВНЗ) Полтавської області та їх рейтинг \ 32. Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого

« Назад

Контакти Полтавського юридичного інституту

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого розташований за адресою м. Полтава, просп. Первомайський, д. 14.

Напрями навчання ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого

- Юриспруденція і правознавство.

Історія діяльності ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого

Історія діяльності Інституту бере свій початок у 2002 році, коли було відкрито юридичний підрозділ. У 2010 році навчальний заклад став структурним елементом Національного університету ім. Я. Мудрого. Інститут забезпечує підготовку спеціалістів для органів місцевого самоврядування і державної влади, судової системи, установ правоохоронних органів, юстиції та інших галузей правоохоронної діяльності.

В Інституті отримують освіту приблизно 900 студентів. Учбовий процес забезпечують 5 кафедр:

- Правосуддя;

- Публічного права;

- Приватного права;

- Теорії права та конституційного права;

- Соціально-економічних і гуманітарних дисциплін.

ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого

Матеріально-технічна структура Інституту – це 2 навчальних корпуси, в якому знаходяться лекційних аудиторій, аудиторії для студентських груп, 4 комп'ютерних кабінети, 2 конференц-зали, музей криміналістики, кафе-їдальня, спортивно-оздоровча структура з модерними тренажерами і басейном.

22 вересня 2012 року було здано у використання новий учбово-спортивний комплекс Полтавського юридичного інституту НЮУ ім. Ярослава Мудрого, спорудження якого було здійснено у 2010 році.

Комплекс – це унікальна структура, яка включена у п’ятірку довершених приміщень Східного регіону. Він являє собою поєднані різноповерхові споруди навчального приміщення та гуртожитку. Загальна територія навчальної будівлі нараховує 13 917 м2. в його приміщенні знаходиться 6 лекційних залів, учбові класи, кабінет дистанційної освіти, 2 конференц-зали, 2 комп’ютерних аудиторії, бібліотека з книгосховищем та читацьким залом, музей криміналістики, зал засідань та ін. В блоці «А» знаходиться їдальня з двома обідніми залами на 148 посадочних чоловік та буфетом.

До приміщення навчального закладу приєднаний 9-ти поверховий гуртожиток квартирного виду загальною територією 5607 м2 з чисельністю чоловік – 320. Кожен поверх гуртожитку має житлові блоки, до структури яких включені передня, житлова кімната, туалетна та ванна кімнати, а також кухонний блок. Оформлення будівель гуртожитку здійснено з високоякісних матеріалів, житлові кабінети та передня омебльовані комфортними модерними меблями.

Для дозвілля та оздоровлення студентів споруджено спортивно-оздоровчу структуру, до складу якої включений спортивний зал загальною територією 521 м2, басейн загальною територією 1168 м2 та спортивний майданчик. Басейн облаштовано модерним оснащенням та оздоблено якісними матеріалами, спортивний зал облаштовано новітніми тренажерами. До структури спортивного майданчика включене футбольне поле з покриттям із штучної трави та майданчик з натуральним покриттям для гри в баскетбол та волейбол, а також бігові доріжки. Благоустрій додаткової території здійснено тротуарною плиткою та гранітною бруківкою, проведено озеленення території.

Структурним підрозділом Вузу є бібліотека з двома читальними залами, яка забезпечує інформаційні потреби в ході навчального процесу, а також для ведення наукових робіт викладачів і студентів.

Освітньо-методична діяльність закладу погоджена із загальними планами учбово-методичної роботи Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого і відбувається згідно з рішеннями і рекомендаціями науково-методичної ради закладу. Науково-дослідна діяльність педагогів кафедр сплановується згідно з Планом науково-дослідних робіт Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

В закладі діють студентські наукові секції з криміналістики, по господарському, трудовому, кримінальному, конституційному праву, діють Краєзнавчий і Англійський клуби.

До можливостей студентів 9-ти поверхова будівля гуртожитку загальною територією 5607 кв. м., яка розрахована на 320 чоловік.

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, ПЮІ НЮУ ім. Я. Мудрого

Виховна робота у Полтавському юридичному інституті

В Інституті проводяться тематичні вечори, конкурси художньої творчості, організовуються екскурсійні подорожі, відвідування виставок і вистав, які забезпечують естетичне виховання студентів.

З метою фізичного виховання студентів і становлення здорового способу життя організовуються спартакіади та туристичні походи, діють секції з аеробіки, волейболу, футболу, баскетболу, плавання.

Полтавський юридичний інститут сформований для забезпечення Полтавського регіону, а так само сусідніх областей юридичними кадрами.

Навчання у ВНЗ здійснюється на безоплатній та платній основах на денній та заочній формах.

Вищу освіту в університеті можна отримати за напрямом навчання юриспруденція і правознавство за програмами бакалаврату.

В інституті є комп'ютерні аудиторії з сучасними обчислювальними машинами, встановленим необхідним програмним забезпеченням і мають вихід в Інтернет.

Випускники ПЮІ НЮУ по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Співпраця Полтавського юридичного інституту з іншими установами

Полтавський юридичний інститут плідно товаришує з міністерствами, структурами виконавчої та судової влади та організаціями щодо науково-правового супроводу їх роботи, а також здійснення студентами учбової, виробничої та юридичної практики та стажування. Всі студенти затребувані на ринку праці, діють у судах, правоохоронних структурах, закладах виконавчої влади і місцевого самоврядування, адвокатурі та нотаріаті тощо.

Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого володіє розширеними світовими зв’язками, перевагами яких можуть скористатися і студенти закладу. Налагоджене товаришування в сфері вищої юридичної освіти і науки з навчальними та науковими організаціями інших країн та світовими організаціями відкриває можливості для здійснення студентами магістерських програм та одержання на основі отриманої в Інституті освіти додаткового диплома міжнародного значення.

Отже, Полтавський юридичний інститут – це сучасний заклад, який радо вітає усіх бажаючих отримати високоякісні знання і бути конкурентоздатним на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!